GRUPANYA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

GRUPANYA MAAŞLARI

GRUPANYA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Türkiye’nin en çok tercih edilen, yerel hizmet ve ürünlerin en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluştuğu online platform olan Grupanya, birbirinden özel indirimli fırsatlarıyla, kuruluşundan bu yana üyelerine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunuyor.

Grupanya, kazan-kazan sistemi üzerine kurulu iş modeli ile milyonlarca üyesi ve işbirliği yaptığı binlerce kurum için eşsiz değerler yaratıyor.

Üyelerini her gün birçok yepyeni fırsatla buluşturan Grupanya, hizmet sektörünü eğitici yönü de bulunan iş modeli ile, işbirliği yaptığı binlerce kuruma ürünleri ve hizmetleri için mükemmel bir test platformu sunuyor.

Dünyanın teknoloji lideri Intel Capital ortaklığı ile teknolojik bilgi ve deneyimini artırırken, iş kültürünü daha da zenginleştiren Grupanya, dinamik yapısı ve yepyeni hizmetleri ile hayatın keyif sponsoru olmayı sürdürecek.

Grupanya nasıl kuruldu?

Vizyoner girişimciler Baran Dilber, Can Mustafa Köne ve Onur Yıldırım tarafından Kasım 2009’da kurulan Grupanya, Alemşah Öztürk gibi internet projelerinde deneyimli bir ismin katkıları ile hayata geçirildi. Grupanya’ya Alp Saul ve Cem Sertoğlu’nun yön verdiği yatırımcı konsorsiyumu ise Mayıs 2010’da yüzde 50 oranında ortak oldu.

Kuruluşunun daha birinci yılında, sektörde 1 milyon kupon satışı barajını aşan ilk şirket olma başarısı gösteren Grupanya, her gün milyonlarca üyesine çok sayıda orijinal deneyim fırsatı sunuyor.

Başarısı ile dikkatini çektiği dünyanın teknoloji lideri Intel Capital ortaklığı ile gücüne güç katan Grupanya, üyeleri için hayatın rutinini değiştirmeyi sürdürecek.

Grupanya'da kimler yer alır?

Grupanya'da yer alan işletmeler belli kriterlere dayanarak seçilir. Grupanya, başta İstanbul olmak üzere, Türkiye'nin belli başlı şehirlerinde, tatil mekanlarında ve birçok alışveriş kategorisinde üyelerine yaşadıkları şehrin farklı mekanlarını tanıma imkanı verir. Denemek istedikleri restoranlar, spor merkezleri, güzellik salonları, kültür-sanat etkinlikleri, eğlence mekanları ya da özel ürünler, Grupanya'nin zengin fırsat çeşitliliği sayesinde artık tüketiciler için daha ulaşılabilir olur. İşletmeler, kalite, ortam, hizmet kalitesi gibi kriterler gözetilerek, üyelerinin her daim denemek isteyecekleri ve tanımaktan mutluluk duyacakları yerler arasından seçilir.

Grupanya'nın amacı nedir?

Grupanya, işbirliği yaptığı işletmeler için sadık müşteri portföyü oluştururken onlara aynı zamanda yeni müşteriler kazandırmayı, üyelerinin eşsiz deneyimleri keyifle tecrübe etmesini ve tüm bunların sonunda üyeleri ve işletmeler arasında uzun bir dostluğun mimarı olmayı hedefliyor.
Grupanya, 2010 yılından beri on binlerce işletme ile tüketicileri buluşturan, Türkiye’nin en hızlı büyüyen sektöründe lider bir marka!

Satış, pazarlama, tasarım, teknoloji ve müşteri hizmetleri alanında çalışan ekiplerimizle büyük bir aileyiz! Kampanylarımızın tanıtım ve satışında, iş ortaklarımıza ve tüketicilere en yüksek ve ölçülebilir fayda yaratmak için çalışıyoruz.

İşini keyif alarak yapan, sorumluluk sahibi, yaratıcı bir ekip olan Grupanya ailesine katılmak isteyen yeni takım arkadaşları arıyoruz.

Peki nasıl pozisyonlar var?

İş Geliştirme Uzmanı
Genel Nitelikler:

E-ticaret alanında faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere; üye işyerlerimizle ilişkileri yönetecek, satış-ciro-kar hedeflerini takip edecek, çok yönlü ve gelişime açık “Satış/Müşteri Yönetici” leri arıyoruz.

Üniversite mezunu, satış ya da satın alma alanında tercihen 1 yıl tecrübeli,
Telefonda etkili iletişim kurabilen,
MS Office programlarına hakim,
Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek,
Stratejik kararlar ile hızlı aksiyon planları dahilinde çalışabilen,
Yeni müşteri kazandırma konusunda farklılıklar yaratabilecek,
Günlük trendleri takip eden ve yenilikçi,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
İş Tanımı:

Tüketici odaklı fırsat/kampanya yaratılması için gerekli araştırmaların yapılması ve bu doğrultuda işletmelerle iletişim kurulması,
Verilen hedeflerin realize edilmesi,
Satış sonrası gerekli desteğin verilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için etkin diyalogların kurulması,
Sektör ve rakip analizi yaparak süreçlerin yönlendirilmesi ve buna göre farklılık yaratacak aksiyon planlarının uygulanması konularından sorumlu olacak.
İş Analisti
Genel Nitelikler:

Üniversite mezunu
Microsoft Office, özellikle Excel programını etkin kullanabilen
Analitik düşünme becerisi gelişmiş
Takım çalışmasına uyumlu ve sorumluluk alabilen
Yeni fikirlere açık ve fikir üretebilen
İş Tanımı:

İş geliştirme uzmanlarının görüşeceği iş ortaklarını belirlemek
Grupanya ile çalışmak isteyen iş ortaklarının incelenmesi
Sektör analizleri yapmak
Yeni iş ortakları kazandırmak için ön görüşme yapmak
Grupanya kampanya akışının aylık, yıllık olarak planlanması
Yazılım Uzmanı
E-ticaret alanında faaliyet gösteren firmamızın Ürün&Teknoloji Departmanı'nda görevlendirilmek üzere 'Yazılım Uzmanı' aramaktayız.

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği)
Yazılım geliştirme konusunda min 1 yıl tecrübeli,
C# diline; ASP.NET, Microsoft SQL Server ve .NET teknolojilerine hakim,
HTML, CSS ve JavaScript (tercihen jQuery) konusunda tecrübeli,
LinqToSQL ve diğer .NET bileşenleriyle ilgili bilgi sahibi,
İyi derecede ingilizce bilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Dikkatli ve iş odaklı çalışabilen,
Yüksek motivasyon ile hedeflere ulaşabilecek,
Araştırma yönü kuvvetli ve kişisel gelişimi ilke edinmiş,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, ya da min. 2 yıl tecilli

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme