GFK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

GFK MAAŞLARI

GFK MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


GfK, insanların yaşam, düşünce ve alışveriş tarzlarını keşfetmek için 13.000 den fazla uzman ile 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük araştırma şirketlerinden biridir. GfK sürekli olarak müşterilerinin, dünyada onlar için en önemli olan insanları yani; tüketicilerini, en iyi şekilde anlamalarını sağlamak için en son teknolojileri ve en güçlü metodolojileri keşfeder ve kullanır.

Türkiye’de, 1987 yılından bu yana pazar araştırmaları konusunda faaliyet gösteren GfK, 250+ tam zamanlı çalışanı ile araştırma ihtiyacının belirlenmesinden önerilere giden süreçte en doğru bilgiye ulaşılmasını sağlayacak araştırma yaklaşımlarını uygular, titizlikle toplanan veriyi bilgiye dönüştürerek stratejilere yön verecek raporlar sunar.
Başvuru Süreci:

Başvuru Toplama
Açılan pozisyona isterseniz online olarak başvurabilir veya başvurunuzu içeren bir e-mail gönderebilirsiniz. Her iki durumda da lütfen özgeçmişinizi ve önyazı mektubunuzu e-maile dahil etmeyi unutmayın! Eğer ek bilgi isteniyorsa, iş ilanında belirtilecektir.

Ön Değerlendirme
İnsan Kaynakları yetkilileri ulaşan tüm özgeçmişleri gözden geçirir ve bazı soruları netleştirmek veya kısa bir telefon mülakatı gerçekleştirmek için sizi arayabilirler. Bu süreç için ihtiyaç duyulan süre başvuruların sayısına bağlı olarak değişebilir. Ancak mümkün olan en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Aday Seçme ve Yerleştirme
Ön değerlendirme sonucunda belirlenen adaylar bir veya - ihtiyaca göre - iki mülakata davet edilebilirler. Mümkünse bu görüşmelerin yüz yüze gerçekleştirilmesi tercih edilir; eğer değilse online veya telefon üzerinden de yapılabilir. Mülakatlarımız yetkinlik bazlı olarak yürütülmektedir. Bu, size deneyimlerinizle ilgili sorular yöneltileceği ve vereceğiniz cevaplara göre değerlendirileceğiniz anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu süreç; bizlere de ilgili pozisyon için size uygun aday olup olmadığınızı belirlememizde yardımcı olacaktır. Bizim için sadece sizinle tanışmak değil aynı zamanda GfK'daki yaşamla ilgili sizleri mümkün olduğunca bilgilendirmek de önemli.

Lütfen bize merak ettiğiniz soruları iletin - cevaplamaktan memnun olacağız. Seçme sürecinde bazı envanterler ve testler uygulanabilmektedir. Bu testlerin kapsamı başvurduğunuz pozisyonun ihtiyacına göre değişebilmektedir.

Karar Verme ve Sözleşme
Eğer her iki taraf da teklif üzerinde anlaşırsa, sözleşme süreci sonlandırılır ve en kısa sürede işe başlamanız için gerekli işlemler tamamlanır.

Oryantasyon

Bizler için işe alım süreci sözleşmenin imzalanması ile son bulmaz. Oryantasyon sürecinizin verimli geçmesi bizler için önemlidir ve ilk günden itibaren size destek vereceğimizden emin olabilirsiniz!

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme