GEDİK KAYNAK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

GEDİK KAYNAK MAAŞLARI

GEDİK KAYNAK MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:

GEDİK KAYNAK A.Ş.

GEDİK KAYNAK bir GEDİK HOLDİNG kuruluşudur ve GEDİK DÖKÜM & VANA firması ve GEDİK ÜNİVERSİTESİ, GEDİK TEST MERKEZİ (GTM) ve GeKa ROBOT Holding çatısı altındaki diğer kurumlar ve faaliyet alanlarıdır.

1963 yılından beri faaliyet gösteren GEDİK KAYNAK, GeKa ve GeKaTec markalı kaynak sarf malzemeleri, GeKaMac markalı kaynak makineleri ve GekaRobot markası altında gerçekleştirdiği robotlu otomasyon uygulamalarıyla 80’den fazla ülkeye ihracat yapmakta olup uluslararası tescilli markalarıyla birçok sektöre ürün ve hizmetler sunmaktadır. Türk kaynak sektöründe lider konumda yer alan GEDİK KAYNAK yılda ürettiği yaklaşık 90.000 ton örtülü kaynak elektrotları, gazaltı, tozaltı, özlü tip kaynak tellerinin yanı sıra redresörler, gaz altı ve toz altı kaynak makineleri, inverter tip kaynak makineleri ve kaynak jeneratörleri ile Avrupa’nın en büyük kaynak firmalarından biridir.

GEDİK KAYNAK, uluslararası teknolojik gelişmeleri yakından takip ederken, kaynaklı üretimde maliyet düşürücü faktörlerin başında gelen robotlu kaynak otomasyonu ile GeKaRobot markası altında hem yurt içi hem de yurt dışı pazara yönelik çözümler üretmektedir.  Modern simülasyon programları ile müşteriye özel otomasyon ve robotik çözümler üreterek, en etkin robotik uygulamaları tüm sektörlere yaygın bir satış ve hizmet ağı ile sunmaktadır.

Uluslararası Kaynak Mühendisliği ve Teknikerliği alanlarında Gedik Eğitim Vakfı (GEV) çatısı altında eğitimler veren GEDİK KAYNAK, müşterilerine satış sonrası sağladığı ve akredite kuruluşu olan GTM ile tahribatsız ve tahribatlı muayene hizmetleriyle de sektörün öncü kuruluşudur.

Projelerin ve müşterilerin farklı talep ve ihtiyaçlarına yönelik kaynak ürünleri ve mühendislik çözümleri sağlayan GEDİK KAYNAK sahip olduğu teknolojik alt yapı ve Ar-Ge faaliyetleri ile mevcut uygulamalarını daha ileri düzeye taşımayı hedeflemektedir. Bu amaçla Ar-Ge faaliyetlerini, uzman ekipler tarafından yönetilen modern ve tam donanımlı laboratuarlarda sürdüren GEDİK KAYNAK, ürün gamına sürekli yenilerini eklemektedir.

GEDİK KAYNAK, üniversite- sanayi işbirliğini GEDİK ÜNİVERSİTESİ ile birlikte yürüttüğü projelerle hayata geçirerek ülkemizin kaynak bilim ve teknolojisine önemli katkılarda bulunmaktadır.MİSYONUMUZ

Kaynakları verimli kullanan,
Müşteri odaklılık ilkelerini amaç edinmiş,
Kaynak sektöründe üstün kalitede ürün ve hizmet sunan,
Çevreye duyarlı bir kuruluş olmak.VİZYONUMUZ

GEDİK KAYNAK San. ve Tic. A.Ş inovatif  kaynak ürün ve hizmetleri ile dünya çapında mutlak müşteri memnuniyeti sağlayarak kaynak çözümlerinde küresel bir marka lideri olmayı vizyon edinmektedir.

Bu amaca yönelik olarak insan merkezli yönetim anlayışımız  ile gerek üretimde gerekse ulusal ve uluslararası  pazarda kalite ve güvenilirliğimizi kaybetmeden teknoloji, inovasyon ve hizmet çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz ve bunun Gedik Grubu dahilindeki tüm çalışanların sorumluluk alması ve katılımını gerektiren iddialı bir vizyon olduğunun bilincindeyiz.

Sorumluluk duygusu, dürüstlük ve kanunlara riayet temel değerlerimiz olmak üzere; rakipsiz servis paketleriyle desteklenen yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerimizle en çok tercih edilen kaynak çözümleri tedarikçisi olarak kalmak için kararlıyız.
GEDİK HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN HÜLYA GEDİK’İN MESAJI

Çoğu kez hayatı sorgularken hayata bir anlam vermeye uğraşır dururuz. İnsanoğlunun yaşamı sorgulamasından ziyade yaşamın insanı sorguladığı gerçeğini unutarak, herkesin beklentilerine ve değer yargılarına göre farklı şekil alabilecek anlamlar…

Bir bütünsellik ve derinlik içinde baktığımızda, yaşamın olağanüstü bir güzellik ve denge içinde sürekli bir yaradılış ve değişim ile yol aldığını gözlemlemekteyiz.

İşte bu nedenle insanoğlu gözlemlediği bu yaradılış sistemine sürekli katkıda bulunmak, sürekli yaratmak, yapmak ve bugünü yaşayarak geleceği şekillendirmek zorundadır. Bu, yaşamın insanoğluna sunduklarına karşın insanoğlunun yaşama verebilmesi gereken bir cevap, bir teşekkürün tezahürüdür. Var olabilmeyi sahip olmakla değil yapmakla ilişkilendiren bir anlamlı şekildir bu…

Mutluluğu arayan insanoğlunun kendi iç huzuru için oynamak zorunda olduğu ve her perde sonunda kalabalık seyircisi önünde alkışlanmak istendiği bir yaşam oyunu, sanatıdır aslında bu. Alkış yoksa perdenin bir daha açılmayacağını bilmektir bu.

İşte bu değerler içinde 1963 yılında koşmak için yaşamak felsefesiyle yola çıktık. Yarım asırlık yaşam oyununda bizlere düşen rolde, yaşam sanatımızı sizlerle birlikte mükemmel bir şekilde icra etmeyi ve yaşama değer katmayı misyonumuzun en önemli vazgeçilmez temel kriteri olarak kabul ettik ve dikkate aldık.

Sürekli küresel düşünen, düşündüklerini eyleme geçiren çalışanlarımızı yaşam oyununda birer sanatkâr, rol arkadaşımız olarak gördük ve onlarla beraberlikten çok büyük bir onur duyduk.

Sanayi ve eğitim alanında bugüne kadar yaptıklarımızın yaşama katkısını görebilmekten mutluluk duyduk. Bugünden yaptığımız stratejik düşünce ve icraatlarımızla insanlığın refahı ve barışı için hedeflerimizi daima yükselterek yarını şekillendirmekten büyük bir coşku ve heyecan duyacağımızı ifade eder,

Sevgi ve saygılarımızı sunarım.
GEDİK İNSAN KAYNAKLARI VİZYONU

Gedik vizyonunu taşıyacak insan kaynakları profiline ve yönetim sistemine sahip olmak.

GEDİK İNSAN KAYNAKLARI MİSYONU

Rekabette farkı yaratanın insan kaynakları olduğu bilinciyle; kendini ve içinde bulunduğu organizasyonu sürekli geliştirecek, yaratıcı, lider ruhlu, değişime yön veren, sorumluluklarının bilincinde ve rekabet ortamında fark yaratacak çalışanlara sahip olmak, onların sürekli motivasyonunu sağlayarak, herkesin çalışmak istediği ve gurur duyduğu bir şirket olmak.

GEDİK İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Gedik kültürünü oluşturan unsurları korumak ve geliştirmek. Tüm çalışanları Gedik vizyonuna yöneltmek. Bu amaçla çalışanların vizyon odaklı hedefler içinde çalışmasını sağlayacak uygulamalarda bulunmak. Kaliteli hizmetin kaliteli çalışanlarla gerçekleşebileceği inancı içinde, sürekli gelişimi ilke edinmiş bir İKY sistemi ile çalışanların kariyer ve kişisel gelişimlerine sürekli katkıda bulunmak ve motivasyonlarının artmasını sağlamak. Takım çalışmasını ve “BİZ” felsefesini benimsemiş, çalışanların birbirleriyle ve yönetim ile güvene, karşılıklı ve açık iletişime dayalı bir çalışma ortamının yaratılmasını sağlamak. Tüm çalışanları hedef odaklı performans değerlendirme sistemi içerisinde değerlendirmek. Bu sistem içinde başarıyı ödüllendirmek, başarısızlıkları başarıya taşıyacak yöntem ve uygulamaları bulmak, tatbik etmek. Çevikliği şirket resmi ideolojisi olarak belirlemek ve işe alımdan iş süreçlerine kadar şirket içindeki her hareketi, projeyi, süreci, çeviklik kriterleri içinde değerlendirmek. Konumu, ünvanı ne olursa olsun tüm çalışanların yaratıcı fikirler üretmesine imkan sağlayacak uygun çalışma ortamını sağlamak.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme