GECEM AYDINLATMA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

GECEM AYDINLATMA MAAŞLARI

GECEM AYDINLATMA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Gecem Aydınlatma 1997′den bu yana aydınlatma konusunda özel çözümler sunarak, ekonomik, ergonomik, çevreye duyarlı, estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretiyor. Uluslararası alanda 40 farklı ülkede varlığını sürdürürken, dünyanın çeşitli yerlerinde işinin uzmanlarıyla çalışıyor.

Gecem, iş ortağı olarak mimarlar, mühendisler, aydınlatma tasarımcıları, elektrik müteahhitleri, elektrikçiler, uluslararası distribütörler ve toptancılarla çalışarak, kaliteli ürünleri, fonksiyonel ve yenilikçi çözümleri uygun fiyatlara müşterilerine sunuyor.

Sadece alanında en iyi ürünleri üretmekle kalmayan Gecem, endüstriyel tasarım yoluyla mimari elementleri aydınlatmayla bütünleştiriyor. Işığın kalitesinin mekanlara değer kattığının verdiği farkındalıkla çeşitli uzmanlık dallarındaki profesyonellerle çalışarak, doğru ve verimli ışığın farklı mimari mekanlarda kullanımını önemsiyor.
Vizyon
Gecem Aydınlatma südürülebilir, müşteri odaklı , pratik ve basit aydınlatma çözümleri ile mimarların, tasarımcıların, taahhüt ve elektrik firmalarının birinci tercihi olmayı amaçlar. Gecem geleceğin aydınlatmasını şekillendiren insan ve mekan odaklı aydınlatma ürünleri tasarlayarak ve global pazarda ışığın yolu olmayı hedefler.
Misyon
Gecem Aydınlatma müşterileri için sürdürülebilir, enerji tasarruflu, doğa ile barışık aydınlatma çözümleri sunar.
Aydınlatma sektörünün önemli bir oyuncusu olarak çalışanlarımızdan çok şeyler bekliyor ve onlara sunacak bir çok olanağımız olduğunu biliyoruz. Çalışanlarımızı bir aile olarak görüyor, ahlaki değerleri ön planda tutup çalışanlarımıza konforlu bir çalışma ortamı sunuyoruz. Firma içerisinde ve dışarısında sosyal sorumlulukların farkında olan Gecem size diğer taraftan aydınlatma alanında bir okul olma özelliğini taşıyor.Başarının bir parçası olmak isteyen tüm meydan okuyuculara kapılarımız ardına kadar açık. Başarılı bir kariyerin parçası olmak isterseniz GECEM’le doğru yerdesiniz. Başarılı bir yolculuğun ilk adımını kariyer@gecemlighting.com adresine eposta atarak başlatabilirsiniz.


Işığın Yolu…

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme