GARANTİ EMEKLİLİK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

GARANTİ EMEKLİLİK MAAŞLARI

GARANTİ EMEKLİLİK MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Garanti Emeklilik olarak beklenenin üzerinde müşteri memnuniyeti için çalışıyor, mutlu müşterileri ancak mutlu çalışanların yaratacağına inanıyoruz.
Bu nedenle işe alım uygulamalarından kariyer planlama sürecine kadar tüm İnsan Kaynakları faaliyetlerimizde çalışan mutluluğuna odaklanıyoruz.
Mutlu çalışanlarımızın yaratacağı pozitif enerji ile her alanda olumlu sonuçlar elde edeceğimize inanıyoruz.
Çalışanlarımıza yatırımı sürekli kılıp onlar için mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmayı amaçlıyoruz.
Açık iletişime inanan, herkesi dinleyen, tüm fikir ve eleştirileri önemseyen bir anlayışı benimsiyoruz.
Adil ve Şeffaf Paylaşım

Garanti Emeklilik'te eşit işe eşit ücret politikası uygulanmaktadır. Tüm ücret bilgileri, ödüllendirmeler şeffaf bir şekilde çalışanlar ve yöneticileriyle paylaşılır. Ücret bilgilendirmeleri kişiye özel olarak İnsan Kaynakları sistemi aracılığıyla yapılır.
Ücretlendirme Politikası Prensipleri

Tüm çalışanlarımız yaptıkları görevin iş değeri ile paralel olarak ücretlendirilirler. Eşit işe eşit ücret politikamız ile benzer görevdekiler benzer ücretlendirilirken, dış denge (piyasa duyarlılığı) ve piyasa dinamikleri ücret araştırmaları sayesinde dikkate alınır. Çalışanların maaş ve ücret tutarlarının belirlenmesinde performansları ve piyasa koşulları değerlendirilir.
Hedeflerle Yönetim ve Performans Değerlendirme

Garanti Emeklilik'de performans süreci, somut ve ölçülebilir hedeflere dayalı olduğundan oldukça objektiftir. Dönem başında belirlenen hedefler doğrultusunda, çalışanlar yöneticileri ile birlikte kendi görevlerine uygun hedefler belirler. Bu hedefler yıl boyunca takip edilir, gerekli değişiklikler ve yönlendirmeler yapılır. Gerçekleştirilen hedeflerle karşılaştırılarak performans düzeyleri belirlenir. Tüm çalışanların, yapılan performans değerlendirmesine ait sözel geri bildirim alma ve verilen performansa katılmama hakkı vardır.
Kariyer İmkanları


İçerden yükselme, Garanti Emeklilik'in temel yaklaşımıdır. Garanti Emeklilik çalışanları gösterdikleri performansın karşılığında, "Kariyer Haritaları" ve "Kariyer Fırsatları" programlarıyla şirket içinde ihtiyaç duyulan görevlere geçebilirler. Artan sorumluluklarına paralel, sektör ve iç dengeyi gözeten ücret artışları ve yan haklara sahip olurlar.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme