GAMA REKLAM MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

GAMA REKLAM MAAŞLARI

GAMA REKLAM MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


GAMA Reklam, 1965 yılından beri dünyanın ünlü markalarının yurt içinde ve yurt dışında kurumsal kimlik projelerinin, gerek iç, gerekse dış mekan uygulamalarında hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir.
Müşteri portföyünün önemli bir bölümünü, başta akaryakıt şirketleri olmak üzere, bankalar, otomotiv şirketleri, reklam mecracıları, otel ve gıda zincirleri oluşturmaktadır.
Müşterilerine tasarım, projelendirme, uygun ve ekonomik malzeme seçimi, teknik detayların çözümü, prototip hazırlanması, üretimlerin yapımı, montaj ve servis hizmetlerini kadrosunda bulunan mimar, mühendis, tasarımcı ve her biri kendi konusunda uzman sertifikalı çalışanları ile siz değerli müşterilerimize vermektedir.
50 yılı aşkın bir zamandan beri çalışmalarını müşteri memnuniyetini esas alan anlayışı ile uygulamış ve gelişmesini bu memnuniyetin gücü ile gerçekleştirmiştir. Sizleri memnun müşteri portföyümüzde görmek arzusu ve dileği ile.
VİZYON
Bugün olduğu gibi gelecekte de, ulusal ve uluslararası müşterilerimizin beklentilerini, bize olan güven ve destekleri ile aşmak, ve sürekli iyileştirmek amacındayız.Hertürlü kalitesizlik maliyetinin israf olduğu bilincindeyiz.Dürüstlük, çalışkanlık ve zamana saygı vazgeçilmez ilkelerimizdir.
MİSYON
Sahip olduğu güçlü teknik kapasite ve bilgiye yatırım yaparak; sağlık, emniyet ve çevre faktörlerinden ödün vermeden müşterilerine hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler sunan , sektöründe lider bir dünya firması olmaktır.
Bugün olduğu gibi gelecekte de, ulusal ve uluslar arası müşterilerimizin beklentilerini, bize olan güven ve destekleri ile sürekli iyileştirmek amacındayız.
Her türlü kalitesizlik maliyetinin israf olduğunun bilincindeyiz.
Dürüstlük, çalışkanlık ve zamana saygı vazgeçilmez ilkelerimizdir.
Amaç ve ilkelerimizi gerçekleştirmek yolundaki ilerlememizi, çalışanların sürekli gelişim ortamındaki aktif katılımları ile sağlayacağımıza inanıyoruz.
Bir işi yapmanın en iyi yolu, en güvenli olanıdır ilkesiyle hareket ederek, iş kazalarını önlemek ve çalışanlarımızın sağlığını korumak için temel hedeflerimiz;
İSG konuları ile ilgili tüm yerel ve ulusal kanun, yönetmelik ve standartlara uyulup, bu doğrultuda hareket etmek,
Meslek hastalıkları ve İSG konularındaki tüm riskleri değerlendirmek ve koruyucu önlemler almak,
Tüm çalışanlarımızın katılımı ile tehlikeleri kaynağında yok etmek ve sıfır iş kazası ilkesini benimsemek,
Başarıya ulaşmak ve sürekli gelişme için çalışanlarımızın İSG konusunda her türlü eğitimi almalarını sağlamak ve sürekli geliştirmek.
İSG’nin başarıyla uygulanması ancak kurum çalışanlarının tamamının ortak çalışması ve desteği ile mümkündür.
Bundan dolayı İSG uygulamaları tüm çalışanların sorumluluğudur ve kurum kültürünün vazgeçilmez bir parçasıdır.

İnsan Kaynakları Politikamız

Karşılıklı güven ve etik değerlerin ön planda olduğu şirket kültürümüz, insan kaynakları politikamızın temelidir.
Her biri farklı sektörlerde / alanlarda faaliyet gösteren GAMA şirketlerinin; büyüme hedefleri ve stratejilerini destekleyecek esnek İnsan Kaynakları politikaları belirlenmektedir.

Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttıracak bir ortam yaratmak, çalışanların gelişimine yatırım yapmak, bu ortamın korunup geliştirilmesi için gerekli politikaları ve teknik bilgiyi oluşturarak, şirketimizi nitelikli personel açısından çekici kılmak, nitelikli personelimizi korumak, temel insan kaynakları politikamızdır.

Kariyer ve İş Olanakları

Bu web sitesi kariyer.net altyapısı ile desteklenmektedir. Yapılan başvuruları sadece GAMA görür ve değerlendirir. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde değerlendirilir.

GAMA web sitesinden “Açık Pozisyonlar” linkini seçip, açık pozisyonları görebilir ve inceleyebilirsiniz.
Kariyer.net üyesi iseniz, “Açık Pozisyonlar” link’inde ilgilendiğiniz pozisyonu seçtikten sonra, gelen sayfadaki “kullanıcı adı” ve “şifrenizi” girip, “Online Başvuru” kutusuna basarak, ilanlara başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kariyer.net üyesi değilseniz,on-line application kısmında yeralan “member” kısmına tıklayarak özgeçmişinizi oluşturabilir ve yukarıdaki adımları takip ederek GAMA’ya iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Girmiş olduğunuz özgeçmişinizi daha sonra değiştirmek için ve yapmış olduğunuz başvuruları görmek üzere “Açık Pozisyonlar” sayfasındaki, Özgeçmiş Bilgilerim ve Başvurularım bağlantılarından yararlanabilirsiniz.

ik@gama.com.tr mail adresine word formatındaki CV’nizi ekleyerek de GAMA’ya başvuruda bulunabilirsiniz. Lütfen CV’niz ile başvuruda bulunurken, ilgilendiğiniz pozisyon ve/veya başvuruda bulunmak istediğiniz GAMA şirketini/projesini belirtmeyi unutmayınız.

Başvuru ve İşe Alım Süreci

CV/Özgeçmişinizin bize ulaşması ile birlikte başvuru süreciniz başlamış demektir. İlk olarak bilgi ve deneyimleriniz değerlendirilmekte ve varsa aranan pozisyonlarımızla eşleştirilmektedir.

CV/Özgeçmişinizde verdiğiniz bilgiler ve deneyimleriniz doğrultusunda aranan pozisyonlar için uygun olduğunuz saptandığında, sizinle temasa geçilerek iş görüşmesine davet edilirsiniz.

Açık pozisyonlarla eşleşmeyen Özgeçmişler veritabanımızda saklanmakta, uygun pozisyon oluşması halinde adaylarla irtibata geçilmektedir.

Bu irtibat sonrası, İnsan Kaynakları uzmanlarımız adaylarla bire-bir yapılandırılmış mülakat (Structured Interview) yapmakta ve mülakat sonuçları adaylara mail yoluyla iletilmektedir.

İlginiz için teşekkür ederiz.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme