FRİK RECORDATİ İLAÇ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

FRİK RECORDATİ İLAÇ MAAŞLARI

FRİK RECORDATİ İLAÇ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


* Recordati S.p.A, merkezi İtalya’da olan, başlıca Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de operasyonları bulunan ve Orta ve Doğu Avrupa’nın yeni pazarlarında büyüyen varlığıyla Avrupalı bir ilaç grubudur.

* Recordati, İtalya Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmektedir.

* Recordati araştırma ve geliştirme yatırımlarını, kardiyovasküler ve üroloji alanlarında ve nadir hastalıkların tedavisinde yapmaktadır.

* Recordati‘nin özel ve lisanslı ürünleri, nadir hastalıklar da dahil olmak üzere geniş bir tedavi alanı yelpazesine sahiptir.

* Recordati ürünleri 135 ülkede satılmaktadır.
Misyon

Misyonumuz, Yaşam kalitesini arttıran , güvenilir, yenilikçi, kendini katma değer yaratan ürünler keşfetmeye ve geliştirmeye adamış, insan sağlığına katkıda bulunmayı temel amaç edinen uluslararası bir ilaç grubu olmaktır.

Vizyon

Vizyonumuz, İnsan sağlığını korumayı temel alan yaklaşımıyla ilaç sektöründe hızla büyüyen, tercih edilen, güvenilir ve lider bir firma olmaktır.
* İnsana saygılı
* Dürüst
* Güvenilir
* Çalışkan
* Çevreye Duyarlı
* Kaliteli
* Yenilikçi
* Dinamik
* Girişimci
1926 - Recordati , Giovanni Recordati tarafından “Laboratorio Farmacologico Reggiano " olarak Correggio’da (Reggio Emilia, İtalya) kuruldu

1953 - Recordati, Milano’da yeni bir tesise taşındı

1984 - Recordati, İtalya Menkul Kıymetler Borsası'nda yer aldı

1995 - İspanyol İştirakının katılımı gerçekleşti, şimdiki Recordati España

1997 - Lercadip®’in (Lerkanidipin) ilk lansmanı yapıldı

1999 - Fransa Doms-Adrian ilaç firması satın alındı

2000 - Fransa Bouchara ilaç grubu satın alındı

2001 - Tüm tasarruf senetlerinin hisse senetlerine dönüşümü ve sonra 2:1 hisse senetlerine bölünmesi

2005 - Almanya'da Merckle markalı ilaç girişiminin satın alınması 4:1 Hisse bölünmesi
İngiltere'de Recordati Pharmaceuticals ve Yunanistan’da Recordati Hellas İlaç’ın kuruluşu

2006 - Portugal Jaba ilaç grubunun satın alınması

2007 - Zanipress®’in (lerkanidipin + enalapril) ilk lansmanı
Kendini nadir hastalıkların tedavisine adamış Avrupalı bir grup olan Orphan Europe’un satın alınması.

2008 - Rusya ve diğer BDT ülkelerinde mevcut bir ilaç firması olan FIC Médical’ ın satın alınması
Yerli Türk ilaç firması Yeni İlaç’ın satın alınması

2009 - Çek Cumhuriyeti ve Slovakya'da mevcut bir ilaç firması olan Herbacos-Bofarma‘nın devralınması, şimdiki Herbacos Recordati

2010 - Avrupa'da silodosin ve pitavastatin için, ABD’de Carbaglu® için pazarlama onayının alınması
Romanya ilaç firması ArtMed International’ın satın alınması

2011 – Yerli Türk ilaç firması Dr. F. Frik İlaç’ın satın alınması

2012 – Almanya, Polonya, Rusya ve İtalya’da OTC ürünlerin satın alınması
Amerika’da nadir hastalıkların tedavisinde kullanılan ürün portföyünün satın alınması
Polonya’lı İlaç firması Farma-Projekt’in satın alınması
Erytech ile Graspa için Avrupa Lisans anlaşması
Kalite güvence sisteminin birer parçası olan Kalite Kontrol ve Mikrobiyoloji Departmanları cGLP standartlarına uygun olarak hizmet vermektedirler. Kalite Kontrol Departmanımız, sahip olduğu gelişmiş kontrol aletleri ve deneyimli personeli sayesinde doğru ve kesin sonuçlara, güvenilir ve çabuk yöntemlerle ulaşmaktadır. Şirketimizin temel prensiplerinden biri olan eğitim, elemanlarımızın uluslar arası otoritelerce onaylanan standartlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürmelerini sağlamaktadır.

Gerçekleştirilen tüm prosesler, yazılı standart operasyon prosedürlerine (SOP) uygun yürütülmekte ve yapılan tüm işlemler kayıt altına alınarak dökümante edilmektedir.

Tüm Kalite Güvence ekibimiz; validasyon, kalibrasyon, SOP yenileme, stabilite kontrol ve temiz oda kontrol konularında uzman konumdadır.
Recordati İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak sadece bu günü değil, gelecek nesilleri de düşünerek çevreyi ve doğal kaynakları korumayı ilke edinmiştir.

Ulusal ve uluslararası kuralları göz önüne alarak hazırlamış olduğu Atık Yönetimi programını uygulayarak;

-           Oluşan atıkları kaynağında ayırarak geri dönüşüm/geri kazanım faaliyetleri ile minimum düzeyde atık oluşumu sağlamak,
-           Tehlikeli atıkların kurallara uygun bertaraf edilmesini sağlamak,
-           Sıvı atıkları, arıtma tesisinde kimyasal ve biyolojik olarak arıtarak (Aerobik ve Anaerobik) ve ayrıca tüm personele gerekli eğitimleri vererek, çevre bilinci oluşturmak,

kuruluşumuzun temel çevre politikasıdır.
Recordati İlaç İnsan Kaynakları’nın sürdürdüğü çalışmalarında öncelikli hedefi, yüksek performanslı, şirkete değer katabilen bir ekiple yoluna devam etmektir. Recordati İlaç, insan kaynağına verdiği değerin, kuruma pazarda rekabet üstünlüğü sağlayan en önemli unsur olduğunun da bilincindedir.

Recordati İlaç olarak, eğitim seviyesi yüksek, donanımlı, motivasyonu yüksek, yeniliğe ve gelişime açık, dinamik, takım çalışmasının öneminin bilincinde olan, Recordati değerlerini benimseyip yaşatacak bireyleri firmamıza kazandırmak ve kazandıklarımızla yolumuza devam etmek, gelecek hedeflerine birlikte ulaşmak için çalışmaktayız.
Hedeflerimiz çerçevesinde oluşturduğumuz “Recordati İlaç İnsan Kaynakları Politikamız” aşağıdaki esaslara dayanır:
• Recordati İlaç, plan ve hedefleri doğrultusunda organizasyonel yapının dinamik ve değişimlere hazır olmasını sağlamak,
• İyi eğitimli, gelişime açık , takım çalışmasına yatkın ve şirket kurum kültürüne uyum sağlayacak ve katkı yaratmanın bilincinde olan profesyonel bir çalışan ekibi oluşturarak gelişimini sağlamak
• Şirket hedefleri doğrultusunda ihtiyaçları tespit edip kariyer gelişim planlarına yönelik gerekli aksiyonları almak.
• Kaliteyi arttırmaya ve sürekliliğini sağlamaya yönelik eğitim faaliyetleri ile çalışanlarımızın gelişimlerine katkıda bulunmak ve  kurum içinde pozisyonlarının yükselmesine imkan tanımak,
• Performans değerlendirme çalışmalarının sonuçları doğrultusunda kariyer geliştirme fırsatları yaratmak.
• Çalışanlarımızın motivasyonunu arttırıcı etkinlikler gerçekleştirerek sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmaktır.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme