FİNTEK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

FİNTEK MAAŞLARI

FİNTEK MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


"Hedeflerimize ulaşmakta, bizleri başarıya taşıyan ana güç çalışanlarımızdır. 2000'li yıllarda müşterilerimizi, verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnun ederek, iş sahamızdaki öncülüğümüzü sürdürmek ve geliştirmek, İnsan Kaynakları yaklaşımımızın özünü oluşturmaktadır. "
Ziraat Teknoloji Çalışanları, "En gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, enerjik, dayanışma ruhuna sahip, müşteri ve hizmet bilincinde olan, işe ve kuruma bağlı, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık, çalıştığı kurumun geleceğiyle kendi yarınlarını bütünleştirebilen ve yaptığı her çalışmayla katma değer yaratan kişilerden oluşan bir ailedir.''
"Şirket Kültürü"'nü, oluşturmak, korumak ve geliştirmek İnsan Kaynakları Politikamızın temel dayanağıdır.
Şirketimize yetenekli ve başarılı kişileri katma, gelişmelerine yardımcı olma ve uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz.
Kaliteyi sürekli iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel performansı ve takım performansını geliştiriyoruz.
Tüm yöneticilerle birlikte, personelin çalışma isteğini geliştirici bir iş ortamı yaratmak ve iyi insan ilişkileri kurulmasına çaba gösteriyoruz.
İnsanların eşit olduğuna inanıyor ve iş yaşantımızda bu ilkeyi uyguluyoruz.
Herkesin kendisini geliştirme ve yükselme fırsatı tanıyoruz.
İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarının yürütülmesinde titiz davranıyor; bu fonksiyonlarda çalışan arkadaşlarımızı sürekli geliştiriyoruz.
Ücret politikamız, faaliyet gösterdiğimiz sektörde rekabete dayalı ücret sistemi uygulayarak, personelin performansını ve kalitesini yükseltmeyi amaçlar. Bu nedenle ücretin belirlenmesinde personelin yetkinlikleri, performansı ve piyasa koşulları dikkate alınır.
Çalışanlarımız, eş ve çocuklarına Özel Sağlık Sigortası yaptırılır.
Çalışanlarımız Bireysel Emeklilik Sistemine dahil edilerek, sözleşme kapsamında emeklilik şirketine katkı payı ödemesi yapılır.
Çalışanlarımızın ulaşımı, değişik güzergâhlarda hizmet veren servislerle sağlanır.
Çalışanlarımıza öğle yemeği için yemek kartı verilir.
Çalışan motivasyonunu arttırmak ve kurumsal iletişimi güçlendirmek için çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenir.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme