EZACIBAŞI GİRİŞİM MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

EZACIBAŞI GİRİŞİM MAAŞLARI

EZACIBAŞI GİRİŞİM MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Eczacıbaşı Girişim, Eczacıbaşı Topluluğu Tüketim Ürünleri Grubu’nda yer almaktadır. Satış-dağıtım, marka yönetimi, üretim ve ev dışı tüketim alanlarında faaliyet göstermektedir. 1978 yılında kurulan Eczacıbaşı Girişim, faaliyetine farklı Eczacıbaşı kuruluşlarının tüketim ürünlerinin satış ve dağıtımını yaparak başladı.

Sonraki yıllarda Eczacıbaşı Holding’e ait tüketim markalarının yönetimini üstlendi. Grup dış kuruluşlarla yapılan dağıtım anlaşmaları çerçevesinde hizmet portföyünü genişletti.

2007’de kurulan üretim tesisi ile kişisel ve endüstriyel temizlik ürünlerinin üretimine başladı.
Eczacıbaşı Girişim bugün; temizlik kağıtları, kişisel temizlik ve bakım ürünleri, kuaför ürünleri, insektisitler, cinsel sağlık, ev temizleme ve bakım ürünleri, endüstriyel temizlik ve gıda ürünleri kategorilerinde faaliyet gösteriyor.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu markaları ve grup dışı firmalarla yaptığı dağıtım anlaşmaları kapsamında toplam 49 marka ve 1800'ün üzerinde ürün çeşidine sahiptir.
Bu özelliği ile Türkiye'de en fazla perakende ve ev dışı tüketim noktalarını kapsayan hızlı tüketim ürünleri kuruluşlarından biridir.Dağıtımını yaptığı 20 ürün kategorisinin 10'unda lider konumdadır.

Eczacıbaşı Girişim’in başarısının alt yapısını; kuruluşun pazardaki geçmişi, satış başta olmak üzere deneyimli ve genç ekibi, gelişen tüketim ürünleri pazarındaki dinamik yaklaşımı oluşturur.
Eczacıbaşı Girişim 267 kişilik ekibi ve bölgesel olarak yapılanmış 147 kişilik satış kadrosu ile satış-dağıtım, marka yönetimi, üretim ve endüstriyel kanalda lider konumdadır.
“Tüketiciye değer katan ve organizasyonlara kar ettiren her yeni fikir bir inovasyon’dur”

Eczacıbaşı Girişim, Eczacıbaşı Topluluğu’nun öncü inovasyon yaklaşımına paralel olarak inovasyonu rekabetçi avantaj yaratacak bir kurum kültürüne dönüştürmek amacıyla çalışmalar yapmaktadır.

Farklı methodlar kullanılarak, farklı fonksiyonlardaki çalışanların bir araya gelmesi ile düzenli olarak ürün ve süreç inovasyonları yapılmaktadır.

İnovasyon ve Sürdürülebilirlik
İnovasyon, Eczacıbaşı Girişim’in tüm iş süreçlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. 2006 yılından beri düzenlenen Eczacıbaşı Topluluğu İnovasyon Buluşması’nda, son yıllardaki iş yapma şekli ve yaklaşımı ile Eczacıbaşı Girişim farklı kategorilerde birden çok proje ile aday gösterilmektedir. Bu alanda kazanılan ödüller de başarının meyvesidir.

Yenilikçi projelerden bazıları:

Türkiye’nin ilk bitki özlü sinekkovan losyonu: Defans Bitki Özlü
Türkiye’nin ilk mikrokapsüllü böceksavarı: Detan maxi
Sürdürülebilirlik

Eczacıbaşı Girişim, “Tüm insanların yaşam standartlarını ileriye taşıyacak en güvenilir ve en sağlıklı ürünleri her gün daha çok kişi ile buluşturmak” temel amacı doğrultusunda sürdürülebilirlik çalışmalarını yürütmektedir.

Bu alandaki çalışmalar ekonomik, çevresel ve sosyal olmak üzere Sürdürülebilir Kalkınma’nın üç eksenini kapsar. Ürün inovasyonları ile çevresel ve sosyal sürdürülebilirliği sağlamak ana politikalar arasındadır.

O.K., kondom kullanımını yaygınlaştırmak amacı ile sürekli olarak doğum kontrol yöntemleri ve cinsel hastalıklar konusunda sivil toplum kuruluşları ile birlikte toplumun bilinçlenmesine yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme