EXELECT MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

EXELECT MAAŞLARI

EXELECT MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


İyi eleman çalıştırmak için fazla meşgul mü? Konum dikkate alınmaksızın, uygun adayları seçmek, çekmek ve değerlendirmek için yardım ister misiniz? Eğer öyleyse Exelect sizin için!

İşinizi kaybetmek veya daha yavaş ilerlemek her zaman zor, çünkü iş başvurularını karşılamak ve araştırmak ve bakmak için çok değerli zamanınızı kullanmak zorunda kalıyor.

Zamanınızın çok değerli olduğunu biliyoruz, bu yüzden gerçekten size yardımcı olabilecek ve şirketin daha iyi olmasını sağlayacak doğru kişilerin istihdam edilmesi sağlanıyor. Exelect, tüm işe alım süreci kontrol ederek, pozisyon için reklam yerleştirmeden, özgeçmişlerini görüntüleme, adaylarla test etme ve toplantı kurma konularında size destek sağlayabilir ve böylece, kiraladığınız kişinin sizin ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olabilirsiniz. Belirli pozisyonlar için, nitelikli geçmişe sahip potansiyel olarak ya da başarılı kişilerle ve pozisyonunuzu doldurmak için onlardan biri olmasını sağlamak için iyi düzeyde bir motivasyonla iletişime geçerek, aynı zamanda "avlanabiliriz".

Exelect'te öncelikle üretkenliği ve kişiliği değerlendiren yüksek kalitede ürünler arıyoruz. Bize ve müşterilerimize, bunlar normalde işe alınmada en önemli faktörlerdir ve bu nedenle, bir adayın arka planını, önceki üretim kayıtlarını ve kişilik özelliklerini incelemekte ve doğrulamada hiçbir zaman, pazardaki en kesin araçlardan bazılarını gerçekten gerçekleştirmek için ödün vermeyiz bu. Sonuçlarımız aslında kendileri için konuşuyor.
Exelect'te sizin için doğru üretken kişiyi seçme konusunda uzmanız. Uzun tecrübe ve uzmanlığımız sayesinde yeni yöneticileri, yöneticileri, satış elemanları vb. Işe alırken karşılaştığınız zorlukları anlıyoruz.


Kilit personeli istihdam etmek her zaman zor bir iştir ve şirketinizin geleceği bir dereceye kadar bu kişinin elinde olduğunda bu iş için doğru kişiyi seçtiğinizi bilmek çok önemlidir. Bir kişinin çok geç olmadan önce neyin önemli olduğunu nasıl bulacağımızı biliyoruz. Görevimiz basitçe doğru yöneticileri ve personeli organizasyonunuza yerleştirmenize yardımcı olmaktır, böylece "personel sorunları" ile uğraşmaktan ziyade etkinliğinize ve genişlemeye odaklanabilirsiniz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme