EVYAP MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

EVYAP MAAŞLARI

EVYAP MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Evyap olarak dünyanın en çok tercih edilen kişisel bakım ürünleri şirketi olmayı hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşma yolunda bizimle birlikte ilerleyecek takım arkadaşları arıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, ancak bu takımın bir parçası olursan, birlikte bu hedefleri gerçeğe dönüştürebiliriz. Kariyerinin neresinde olursan ol, bu heyecanlı yolculuğa seni de bekliyoruz!

İK VİZYONUMUZ
En değerli kaynağımız olan çalışanlarımızı;

 Etkin ve verimli kılarak,
 Performansına göre ödüllendirerek,
 Objektif kriterler doğrultusunda yöneterek,
 Motivasyonunu daima yüksek tutan bir çalışma ortamı ile besleyerek,

potansiyellerine ulaşmasını sağlamaktır.
Yaşamınıza ve işinize TUTKUYLA bağlıysanız Evyap sizin için doğru şirket!

Ailemize katılacak kişilerde aradığımız özellikler değişime açık, geleceği öngören, müşteri odaklı, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, sonuç odaklı, kurum değerlerini benimseyip sahip çıkacak karakterde olmaları.

Ailemize katılacak adayların sorunsuz bir işe alım süreci yaşamaları için geçerliği ve güvenirliği kanıtlanmış, bilimsel temelleri olan araçlar kullanmaktayız. Bu araçların seçilmesi, uygulanması ve yorumlanması süreçleri için de belirli standartlarımız var.

Örneğin, elimize ulaşan tüm başvuruları gizlilik prensipleri çerçevesinde Evyap İnsan Kaynakları CV veri bankasına kaydediyor ve 6 ay süreyle muhafaza ediyoruz.
Evyap olarak son yıllarda göstermiş olduğumuz hızlı gelişimin ve ilerlemenin temel kaynağı çalışanlarımızdır.

Sürekli gelişen bu rekabetçi ortamda, çalışanlarımızın gerekli bilgi ve donanıma sahip olarak, yüksek motivasyon ve verimlilikle çalışmalarını sağlamak için şirket içinde adil, tutarlı, piyasa ile rekabetçi bir ücret ve toplam gelir politikası uygulayabilmemiz gerekmektedir.

Çalışanlarımıza sunmuş olduğumuz olanakları güncellemek ve daha rekabetçi bir şekilde yapılandırmak amacıyla düzenli olarak ücret pazar araştırmalarına katılmaktayız.

Ücret yönetim sistemimiz, çalışanlarımızın organizasyona sağladıkları katma değer oranında adil bir şekilde ödüllendirilmelerini sağlayacak strateji ve politikalardan oluşur.
Evyap çalışanlarının başarı ve potansiyellerini ödüllendirmek ve gelişim alanlarını belirlemek için Performans Yönetim Sistemi kullanıyoruz.

Evyap Performans Yönetimi Sistemi ile yüksek performans gösteren bir organizasyon kültürü yaratmak, iş hedeflerine ulaşmak ve rekabetçi bir insan gücüne sahip olmak için çalışanlarımızın gelişimine odaklanmaktayız.

Performans Yönetim Sistemi, tüm çalışanlarımızın şirketin vizyon ve stratejisini bireysel hedefleriyle harmanlayarak organizasyonun ulaşmak istediği hedefleri gerçekleştirirken izledikleri yolun Evyap ilkelerine uygun olmasını sağlayan ve yöneticiyle çalışan arasında planlı bir gelişim ilişkisi kurmayı amaçlayan bir uygulamadır.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme