ERNST AND YOUNG MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ERNST AND YOUNG MAAŞLARI

ERNST AND YOUNG MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Hizmetlerimizi öğrenmek ve ilgi alanlarınızı belirlemek için EY’da çalışma bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Daha sonra, Bağımsız Denetim, Danışmanlık, Kurumsal Finansman ya da Vergi departmanlarımızın açık pozisyonlarına başvurabilirsiniz.
“Online Başvuru” yu tıkladığınızda seçtiğiniz alandaki iş fırsatlarını arayabilirsiniz. Giriş pozisyonlarımızın birçoğu, muhasebe, işletme, finansman, vergi, hukuk, mühendislik ya da ilgili bir alanda bir lisans mezuniyeti gerektirir. İş tanımlarında istenen nitelikler hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.
Aday profilini ve başvuru formunu doldurmak için yaklaşık 30 dakikanızı ayırımanızı tavsiye ederiz.. Bu süreç boyunca başvuruyu kaydedebilecek ve gerektiği yerde geri dönebileceksiniz. Birden fazla pozisyon ya da lokasyona başvurabilmeniz için, öncelikli tercihlerinizi belirtin. Bilgilerinizi aldığımızda sizi bilgilendireceğiz ve başvurunuz kriterlerimize uygun ise sizi sınav sürecine dahil ediyor olacağız.
Pozisyon ile ilgili yetkinliklerinizi göstermeye yardımcı olacak spesifik deneyimleriniz ve kendiniz hakkında görüşmeye hazırlanın. Sizi bir birey olarak tanımamıza, EY bünyesinde başarılı olup olamayacağınızı değerlendirmemize yardımcı olacak sosyal faaliyetler, önemli akademik projeler, iş ya da yaşam deneyimleriniz hakkında düşünmenizi tavsiye ediyoruz.
EY’da işe alma süreci iki yönlüdür.Sizler bu süreçte EY’ın çalışmak istediğiniz gibi bir yer olup olmadığını anlama fırsatı elde ederken, aynı şekilde biz de sizlerin Ernst &Young’a uygun olup olmadığınızı görme şansı elde edeceğiz.EY’da, seçme/yerleştirme süreçleri her rol için farklı bir değerlendirme süreci içermekle beraber mülakatlarda yetkinliklere dayalı bir değerlendirme yapılmaktadır. Mülakatlara İnsan Kaynakları, ilgili departman Müdürü ve Şirket Ortağı katılarak seçme/yerleştirme sürecini yürütürler.. Alım yapılacak pozisyona göre mülakatı gerçekleştirecek birimler değişmekle birlikte, farklı sınav/test uygulamaları da yapılabilmektedir. Başvurduğunuz pozisyonun işe alım sürecini İnsan Kaynakları Departmanı’ ndan öğrenebilirsiniz.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme