ERİKLİ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ERİKLİ MAAŞLARI

ERİKLİ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Şirketimizin başarısı, şirket büyümesine sürekli olarak destek sağlayabilecek kişileri şirketimize çekme, bünyesinde tutma ve geliştirme yeteneğine bağlıdır.
Şirketlerin işlevlerini en iyi şekilde yerine getirilebilmesinde nitelikli insan kaynağının, şirketin imaj ve itibarını güçlendirerek, iş başarısında ve büyümesinde en önemli faktör olduğunun bilincindeyiz. İşe ve şirket kültürüne en uygun insan kaynağı ihtiyaçlarını tespit ve analiz ederek, kalifiye adayların istihdamını sağlamak, onların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, başarılarını desteklemek, mutlu çalışan profili hedefiyle onların kurum bünyesinde tutulmasını sağlayarak birlikte daha iyi bir geleceğe ulaşabilmek genel politikamızdır.
Yenilikçi yaklaşımıyla sektöründe ilklere imza atan Nestlé Waters Türkiye, genç yetenekleri değerlendirerek dinamik takımlar yaratma modelini tercih etmekte, çalışanlarının motivasyonunu ve şirkete bağlılıklarını sürekli arttırarak, onların yaratıcılıklarını ve sağlıklı iletişimlerini teşvik etmekte, birbirine güvenen, ortak bir hedef etrafında ortak çaba harcanılan bir işletme kültürünü hedeflemektedir.
Dünya su sektörünün lideri olan ve marka değeri çeşitli ödüllerle desteklenen Nestlé Waters, büyüme hızı, dinamik karar mekanizması ve sunduğu eğitim/kariyer imkanları ile çalışanlarına hedefledikleri bir geleceğin kapısını açmaktadır.
Nestlé Waters Türkiye, Performans Yönetim Sistemi ile organizasyonun hedeflerini destekleyecek ortak hedefler geliştirmeye ve belirlenmiş hedefler çerçevesinde kişisel performansı geliştirerek, örgütsel etkinliği arttırmaya odaklanmaktadır.
Performans Yönetimi, düzenli olarak ve en az yılda bir kez yapılmakta ve Performans Değerlendirme Süreci ile İlerleme ve Gelişim Süreci olarak 2 farklı kategoride uygulanmaktadır.

Performans Değerlendirme Süreci ile hedeflenen; takım hedefleri ve kişisel hedeflerin iş hedefleriyle aynı doğrultuda olmasıdır. İş planlarıyla aynı doğrultuda hedeflere sahip olan ekipler, etkili sonuçlar getiren hedeflerine ve önceliklerine odaklanıp şirketin genel iş stratejisine katkı sağlarlar.
İlerleme ve Gelişim Değerlendirme Süreci ile hedeflenen ise; uzun dönemli gelişime odaklanmaktır. Bu süreçte, her çalışan yöneticisi ile birlikte, yıllık hedef ve başarılarından bağımsız olarak, kariyeri ile ilgili detayları, yeni görevine ne kadar hazır olduğunu ve hangi becerilerini nasıl geliştireceğini görüşmektedir.
Çalışanlarımızın performans notları, yalnızca bağlı oldukları yöneticileri tarafından değil, aynı departmanda bulunan diğer yöneticilerin de bir arada olacağı kalibrasyon toplantıları ile belirlenmektedir.
Şirketimiz, yetkinliklerini geliştirme kararlılığı ve potansiyeline sahip olan kişilere kendilerini geliştirmeleri adına fırsatlar sunmaktadır.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme