ENKA İNŞAAT MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ENKA İNŞAAT MAAŞLARI

ENKA İNŞAAT MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


ENKA faaliyetlerinin temelinde, şirket genelinde tanımlanan değerler yatar. Her ENKA Çalışanı, üstlendiği görevleri, bu değerleri düşünerek yerine getirir ve bunun başarımızda önemli bir paya sahip olduğunu bilir.
Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, ENKA Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.
Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.
Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.
Müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, idari ve denetim yetkililerine, rakiplerimize ve topluma karşı davranışımız hatasız bir bütündür.
Biz, ENKA içerisinde aldığımız her kararın ve sergilediğimiz her davranışın, ENKA’nın temel değerleri ile uyumlu olabilmesi için çalışır ve bu anlamda gereken çalışma kültürünü korumayı hedefleriz.

Bünyemizde bulunan Hukuk Departmanımız, dış kaynaklı hukuksal ilke ve yönetmelikleri, gelişmeleri yakından takip eder, ve gereken birimleri bilgilendirir. ENKA Çalışanları, günlük olarak gerçekleştirdikleri süreçlerde; şirket içerisinde tanımlanmış politikalara, standartlara, prosedürlere ve özümsenmiş gereksinimlere, Merkez Kalite, ÇGS ve İnsan Kaynakları Departmanlarından aldığı yönlendirmeyle uymak zorundadır.

Şirket Yöneticilerimiz, sergiledikleri davranışların, doğru bir rol model olabilmek için, önemli bir paya sahip olduğunu bilirler. Bu Yöneticiler, sorumlu oldukları süreçlerde yapılan iş planlarının ve gerçekleştirilen aktivitelerin, tanımlanan gereksinimlerle uyumlu olması için çalışırlar.

Şirket genelinde kullanılan “İş Yürütme Kuralları”, çalışan personelin, gerçekleştirdikleri aktivitelerde, tanımlanmış şirket vizyon ve değerlerini, pratiğe dökmelerine yardımcı olur. ENKA “İş Yürütme Kuralları”, şirket genelinde uyulması gereken temel kural, ilke ve davranış şekillerini ve standartları tanımlar ve çalışanların bunlara nasıl uymaları gerektiği konusunda yönlendirir.

Bizimle birlikte çalışan tedarikçilerin de, yukarıda anlatılan kuralları anlamalarını ve bu kurallara uyarak çalışmalarını bekliyoruz. Bu minvalde, firmalarla imzalamış olduğumuz kontratlarda, bu gereksinimi belirtiyor, firmaların ve çalışanlarının ENKA “İş Yürütme Kuralları” çerçevesinde aktivitelerini gerçekleştirmeleri gerektiğini istiyoruz.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

1 yorum:

  1. Ben mikail dozerçi yim 12 yıl tercubem var numaram 05348340078 her türlü makina kulanabilirim çalışmaya çok ityacım var ben dozer operatörü

    YanıtlayınSil