ENGLISH TIME MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ENGLISH TIME MAAŞLARI

ENGLISH TIME MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Vizyon:
Çalışma alanı olarak öncelikle tercih edilen bir kurum oluşturmak.

Misyon:
Sürekli gelişim ve çalışan memnuniyetinin sağlanabileceği, kurum vizyon, misyon ve stratejileri ile uyumlu etkin insan kaynakları politikaları geliştirmek ve bunların çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak.

Politikalar:
İnsan Kaynakları Yönetimi; iş analizlerinin yapılması ve iş tanımlarının belli İnsan Kaynakları Yönetimi; iş analizlerinin yapılması ve iş tanımlarının belirlenmesi, personel ihtiyacının belirlenmesi, bilimsel yöntemler kullanılarak personelin seçimi ve yerleştirilmesi, kariyer planlamalarının yapılması, çeşitli eğitimlerin verilmesi ve/veya gerekli organizasyonun yapılması, performans değerlendirme çalışmalarının yürütülmesi, ücret ve sosyal imkanların belirlenmesi, yasal yükümlülüklerin hayata geçirilmesi konusunda bir çok politikaya sahiptir ve uygulanmasından sorumludur.

Seçme ve İşe Alma

Felsefemiz: "Doğru işe doğru insan" Personel seçiminde objektiflik esastır. Görev tanımlarında belirtilen gerekli yetenek, nitelik ve yetkinlikler baz alınarak değerlendirmeler yapılır.
İnsan Kaynakları Bölümü’ne gelen CV’ler, English Time İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından güncellenen CV Bankası bünyesinde takip edilir. Kurumumuz için yapılan başvuruların gizliliği esastır. Gerekli inceleme ve sınıflandırmalar yapıldıktan sonra ilgili bölüm yöneticilerinin katıldığı seri mülakatlar yapılır.
Değerlendirmelerde işin niteliğinin hizmet olması ve ağırlıklı insan ilişkilerini içermesi nedeniyle yöntem olarak mülakat tekniği kullanılmaktadır.

Kariyer Planlama

İşletmemizde bulunan pozisyonlar için kariyer imkanı mevcuttur. Kurum yönetici ihtiyacını kendi bünyesinden karşılamaktadır. Ve iş başvurusunda bulunan adaylar geleceğin yöneticisi olarak algılanmaktadır. Bu nedenle işe alım süreci ayrı bir önem arz etmektedir.

Yöneticiliğe uzanan süreç kişisel performansa, bilgi ve beceri birikimine ve mevcut pozisyonun imkanlarına göre değişmekte olup bireyler gerekli eğitimlerle desteklenmektedir.

Eğitim Politikası

Günümüz rekabet ortamında dinamizm sürekli gelişim ile sağlanmaktadır. Bu nedenle eğitim işletmelerin vazgeçilmezlerinden biri durumundadır. Kurumumuzda eğitim süreci işe alınan personelin işe adaptasyonu amacıyla verilen oryantasyon eğitimiyle başlamaktadır. Ve bireyin çalıştığı sürece ihtiyaç duyduğu gerek motivasyon gerekse kişisel gelişim amaçlı eğitimleri kapsamaktadır.
Kurumsal gelişimin bireysel gelişim ile sağlanabileceği inancındayız.

Performans Değerlendirme

Önceden belirlenmiş olan performans kriterlerine göre; personelin sergilediği performans tespit edilmektedir. Objektiflik esas olduğundan ağırlıklı olarak sayısal veriler kullanılır ve çok yönlü değerlendirmeler yapılır. Performans değerlendirmede aylık süreçler baz alınmakta ve her ay gerçekleştirilmektedir. Performans görüşmeleri bir önceki görüşmede kararlaştırılmış olan tüm görev ve faaliyetleri kapsar ve bir sonraki dönemin hedefleri saptanır.
ENGLISH TIME HAKKINDA...

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda küresel ortamdaki bilgiye ulaşmak isteyen birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce eğitimi vererek katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okuludur.

1997 yılından itibaren Türkiye, İngiltere ve Amerika'daki kurumlarında İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarı ile yürüten English Time 200.000 'i geçen mezun öğrencisinin yanı sıra mevcut durumda okuyan 26.000'in üzerinde öğrencisine de eğitim vermektedir.

Türkiye`nin ulusal ve uluslararası düzeyde kabul gören ve çeşitli alanlarda birçok ilki gerçekleştirerek ödüller alan tek Türk Dil Okulu olma özelliğine sahip olan English Time 2013-2014 eğitim yılı itibariyle toplam 28 merkezi noktadaki şubelerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

English Time Dil Okulları’nın Türkiye'deki 21 şubesinin 12'si İstanbul`da yer almaktadır. Bunlar sırasıyla; Şirinevler, Bakırköy-1, Bakırköy-2, Kadıköy-1, Kadıköy-2, Taksim- 1, Taksim-2, Taksim-3, Mecidiyeköy, Beylikdüzü, Pendik ve Maltepe şubeleridir.

İstanbul dışında ise Ankara, İzmir, Bursa1, Bursa2, Antalya, Eskişehir, Konya1, Konya2 Edirne, İzmit1, İzmit2, Tekirdağ, Gaziantep ve Urfa’da şubelerimiz bulunmaktadır.

Yurtdışında faaliyet gösteren ilk Türk sermayeli dil okulu olma özelliğine sahip olan English Time Dil Okulları’nın İngiltere Londra'da ve Azerbaycan Bakü' de şubesi bulunmaktadır.

English Time Dil Okulları; Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Kurumsal Eğitim, Yayıncılık ve Turkish Time gibi gelişimini destekleyici alanlardaki açılımlarıyla dünya standartlarını yakalamış bir eğitim kurumu ve bir dünya markası olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Londra şubesi ile uluslararası alanda faaliyet gösteren ilk ve tek Türk Dil Okulu olan English Time Dil Okulları Türkiye'de birçok saygın ödüle layık görülmüş, yurtdışında ise İngiltere’de İngiliz Uluslararası Kolejler Akreditasyon Servisi (Accreditation Service for International Colleges – ASIC) tarafından İngiltere’de faaliyet gösteren 250 uluslararası okul arasından ilk 25’e girerek “PREMIER COLLEGE” statüsünde en saygın okullar arasında yerini almıştır.

English Time Dil Okulları Genel İngilizce Programlarında dünyada en çok kabul gören 6 kurluk eğitim sistemi uygulanmaktadır. Bu sistemde bir kur 120 saat sürmekte, kurlar hafta içi ve hafta sonu yapılan ders programlarına göre 1,5 ile 4 ay arasında sürmektedir.

Genel İngilizce Programları dışında sınavlara yönelik eğitim programları da mevcuttur. Özellikle uluslararası kabule sahip TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, GRE, SAT, FCE, CAE, CPE, BEC, BULATS ve ülkemizde uygulanan YDS, LYS-5 ve Proficiency gibi sınavlara yönelik kurs programları bulunmaktadır.

Ayrıca English Time bünyesinde belirli meslek gruplarına veya özel amaçlara yönelik İngilizce eğitime ihtiyaç duyan öğrenciler için özel hazırlanmış olan eğitim programları mevcuttur. ESP (English For Specific Purposes) Özel Amaçlı İngilizce Eğitim Programları adı verilen bu programlar İş İngilizcesi, Finans, Turizm, Tıp, Hukuk, Bilgi Teknolojileri, Havacılık, Mühendislik gibi daha birçok alanda teknik ve pratik İngilizce bilgisine ihtiyaç duyan kişilere yöneliktir.

English Time Dil Okulları‘nda eğitimler, yetişkinlere İngilizce öğretebilme bilgi ve becerisine sahip, üniversite mezunu, uluslararası sertifikalara sahip tecrübeli ve anadili İngilizce olan öğretmenler tarafından verilir. Öğrencilerimiz kelimeleri gerçek telaffuzları ile öğrenirken, uzman yabancı eğitmenlerle birlikte hem farklı kültürleri tanıyarak hem de gerçek hayatta kullanılan İngilizce'yi yaşayarak ve kullanarak dil yeteneklerini geliştirebilme fırsatına sahip olurlar. Ayrıca farklı öğrenci profillerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi ve donanıma sahip Türk rehber öğretmenlerimiz öğrencilerimizin eğitim süreçlerinde karşılaşabilecekleri her türlü soruna cevap verebilmek için tüm şubelerimizde görev yapmaktadırlar.
İlkelerimiz

English Time İngilizce dilini uluslararası eğitim standartlarına sadık kalarak, kaliteden ödün vermeden, öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak öğretmeyi kendine görev bilmiştir. Bu amacı gerçekleştirmek ve öğrencilerin sonsuz güvenini kazanabilmek için aşağıdaki ilkeleri değişmez olarak kabul etmiştir.

English Time;

• Sadece anadili İngilizce olan, alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı yabancı öğretmenlerle eğitim verir.

• Bütün şubelerinde tecrübeli ve uzman yabancı eğitim müdürleri bulundurur.

• Yüksek kalitede ders kitaplarını ve dökümanlarını öğrencilerine ücretsiz sağlar.

• Öğrencilerini ihtiyaç duydukları alanlara ve İngilizce seviyelerine göre en uygun sınıflara yerleştirir.

• Pedagojik ve uluslararası standartlara uygun bir eğitim verir.

• Kur sonunda, sınavlarında başarısız olan öğrencilerine "başardınız" demez. Devamsızlığı %10'u aşmamış ve ev ödevlerini eksiksiz tamamladığı halde üst kura geçemeyen öğrencilere ücretsiz tekrar hakkı verir.

Kalite Politikamız

Hizmet verdiğimiz tüm bireylerin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en hızlı, en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak memnuniyetlerini arttırmak, hizmet kalitemizi tüm faaliyetlerimizde sürekli olarak iyileştirmek ve hedeflediğimiz başarıyı sağlamak için tüm imkanlarımızı seferber ederek en yüksek verimliliği sağlamaktır.

Vizyonumuz

Yerel ve küresel açıdan her alanda eğitimi ihtiyaç olarak gören bireyi ve organizasyonları hedef kitlesi içinde düşünen, çağın getirdiği sürekli değişime dinamik organizasyonel yapısıyla cevap veren, her alanda özgün ve inovatif açılımları ile hizmet sağladığı kitlelerin memnuniyetlerini en yüksek seviyelerde tutabilen, kaliteli ve güvenilir bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz

Temel etik değerlerimizi, sunduğumuz hizmetlere en iyi şekilde yansıtarak faaliyette bulunduğumuz tüm alanlardaki evrensel kuralları eksiksiz olarak yerine getirmek, bu yaklaşımımız ile toplumun başta İngilizce eğitimi olmak üzere tüm alanlarda ilerlemesine, bilgi oranının yükselmesine öncülük etmektir.

Aynı zamanda içinde bulunduğu iş dünyasında faaliyet gösteren markasını itibarı yüksek bir kurum olarak profesyonel ve dinamik yöneticiler ile geleceğe taşımaktır.

Özetle;

- İnsana yatırımı temel almak,
- Tüm iş planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak,
- Uzman personel ile çalışmayı ilke edinmek,
- Başarının paylaştıkça artacağına inanmak,
- Profesyonel disiplin ve amatör bir ruh ile çalışan kadroya sahip olmak,
- Yerel ve küresel bakış açısına sahip bir kurum olarak sektördeki öncü rolünü korumak.

Bizim İçin En Değerli Referans Başarı İle Mezun Olan Öğrencilerimizdir.

Sadece öğretmenlerinin iyi olması tek başına bir dil okulunun iyi olması için yeterli bir kriter değildir. Diğer çalışanların da özenle seçilmiş olması gerekir. Bizim için, öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti en ön sıradadır. Tüm istek ve sorunlarınızla birebir ilgilenilir, kantin görevlisinden şube müdürüne kadar herkes, eğitiminizin sorunsuz ve yüksek kalitede tamamlanması için çalışırlar.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme