EMAAR MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

EMAAR MAAŞLARI

EMAAR MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Emaar Gayrimenkul, dünyanın en değerli ve en çok sevilen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biridir. Gayrimenkul, alışveriş merkezi & perakende, konaklama & eğlence alanlarında kanıtlanmış gücüyle Emaar, mükemmel tasarım, inşa kalitesi ve zamanında teslime odaklanarak yeni yaşam tarzları oluşturuyor.

1997’de kurulan Emaar Gayrimenkul, Dubai Borsası’nda kote edilen, halka açık anonim bir şirkettir. Entegre master planlanmış yaşam projeleri inşa etmekte öncü olan Emaar, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde gayrimenkul sektörünü yeniden şekillendirmiştir.

Emaar, master planlanmış yaşam projeleri oluşturmada uzmanlığını uluslararası düzeyde genişleterek, bugün birkaç ana küresel pazarda önemli bir yere sahip olmuştur. Aynı zamanda şirket, konaklama & eğlence ve alışveriş merkezi & perakende alanlarında becerilerini geliştirmiştir.

Emaar’ın dünya standartlarında proje geliştirme gücü, Dubai’deki ve diğer uluslararası pazarlardaki ikonik projeleriyle vurgulanmaktadır.

Downtown Dubai, Emaar’ın flagship de denilebilecek en iddialı projesidir. Bugün dünyanın en çok ziyaret edilen lüks seyahat destinasyonu olan 200 hektarlık alan, ikonik Burj Khalifa, The Dubai Mall ve The Dubai Fountain’a ev sahipliği yapmaktadır.

Emaar’ın teslim edilmiş diğer projeleri arasında Arabian Ranches, Emirates Living ve Dubai Marina yer alıyor.

Emaar, Dubai’nin de dahil olduğu bazı ana pazarlarında, geleceğin şehrini tanımlayan birden çok mega geliştirme projesini sürdürüyor. Stratejik ortaklıklar sayesinde Emaar, Dubai’deki toprak bankasını genişleterek geleceğin şehirlerini inşa ediyor.
Dünyanın önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Emaar Properties PJSC’nin Türkiye iştiraki olarak 2006 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Emaar Türkiye, Toskana Vadisi projesi ardından Türkiye’deki ikinci projesi Emaar Square’de ilk ev teslimlerini bu yıl gerçekleştirdi.

Toskana mimarisinden esinlenen, Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’nin muhteşem manzarasına sahip Toskana Vadisi’nde 493 lüks villa, ikiz villa ve villa dairesi yer alıyor. Emaar Türkiye’nin ikinci entegre master planlı yaşam projesi olan Emaar Square, Istanbul'un zengin kültürel mirası ve ruhundan ilham alınarak hayata geçirildi. 1000’den fazla lüks konutun yanı sıra 5 yıldızlı The Address Hotel ve otelin hizmet verdiği rezidanslar ile alışveriş merkezine de ev sahipliği yapacak projede ilk ev teslimatları bu yıl gerçekleşecek. Ziyaretçilerine benzersiz bir alışveriş ve eğlence deneyimi yaşatacak ve Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olacak.

Belek'te yer alan Türkiye'nin en büyük eğlence ve yaşam destinasyonu The Land of Legends Tema Parkı, Emaar'ın gurur duyduğu bir diğer geliştirme projesi olarak Türkiye'nin bir eğlence ve turizm merkezi olarak yerini sağlamlaştıracak.
Birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmak, sürdürülebilir değerler sağlamak, en iyi insan kaynağıyla çalışmak ve tercih edilir bir şirket olmak, yerel gelenekleri ve mirası temel almak.

Emaar Türkiye olarak finansal başarısı yüksek, alanında en başarılı proje ve hizmetlere imza atmanın yanı sıra, Türkiye pazarındaki lider şirketlerden biri olmayı hedefliyoruz.
Emaar Gayrimenkul, Dubai’nin genç tarihindeki en heyecan verici döneme giriyor. 2013’te 160’tan fazla ülkenin Expo 2020’yi düzenlemek için BAE’ni seçmesi şehrimize, liderliğimize ve insanlarımıza duyulan güveni net bir şekilde kanıtladı.

Teklifimizin kazanması, Dubai’nin mükemmel sonuçlara imza atacağını küresel camianın da onayladığını gösteriyor. Sıra dışı olmaktan asla vazgeçmeyen Emaar, bir şirket olarak Dubai’nin ve BAE’nin ulusal şampiyonu oldu.

Geçtiğimiz 17 sene içinde Emaar’ın yeniden tanımladığı gayrimenkul geliştirme dinamikleri, artık tüm dünyadaki geliştiriciler için örnek teşkil ediyor. Her zaman Başbakan ve Devlet Başkanı Yardımcısı ve Dubai'nin mutlak hükümdarı Ekselansları Şeyh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum’un vizyonuna inandık. Kendisi bize “kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret edemeyenlerin, yeni okyanuslar keşfedemeyeceğini” hatırlattı.

Devam etmemizi sağlayan güç, hiç şüphesiz, hissedarlarımızın bize duyduğu güven oldu. Biz şehrin silüetini değiştirirken, dünyanın en büyük alışveriş merkezini inşa ederken, dünya standartlarında oteller geliştirirken ve uluslararası pazarlara açılırken hep yanımızda oldular.

Hissedarlarımız sayesinde şehrimizin küresel bir merkeze doğru geçirdiği inanılmaz dönüşümün ortaklarından biri olma fırsatı yakaladık. Dubai, dünyanın en iyi ülkelerinden birindeki mükemmel bir şehir olarak inşa edilirken, biz de dünyanın en çok sevilen ve en değerli şirketlerinden biri olarak bugünkü konumumuza geldik.

Bugün tüm dünyada iş geliştirme modelleri yenileniyor, ekonomi ve inovasyon döngüleri küçülüyor. Bu değişikliklere tepkisiz kalan şirketler ise uzun dönem planlarını kötü etkileyebilecek, telafi edilemez risklere açık hale geliyorlar.

Etrafımızda yaşanan dönüşümü, yeni bir Emaar oluşturmak için umut verici bir fırsat olarak görüyoruz. Dubai’nin dünyanın önde gelen iş, seyahat ve moda merkezlerinden biri olarak sunduğu potansiyelden ve hızla büyüyen uluslararası pazarların sunduğu fırsatlardan yararlanıyoruz. Stratejimizi oluştururken hızla büyüyen işletmelerimizi bağımsız kâr merkezlerine dönüştürerek, geleceğin akıllı şehirlerini inşa etmelerini hedefliyoruz.

Dünyanın en değerli, en yenilikçi ve en çok sevilen şirketlerinden biri olmak için stratejimizi keskinleştiriyoruz. Hedefimiz hissedarlarımız, paydaşlarımız ve ekonomimiz için muazzam değerler yaratan, durdurulamaz bir şirket olmaktır.

Mohamed Alabbar
Yönetim Kurulu Başkanı,
Emaar Gayrimenkul
Amaçlarımızı gerçekleştirme hedefimizi en başından itibaren aşağıdaki temel değerlerin ışığında yürütüyoruz:

Mükemmellik: Tüm çalışmalarımızda mükemmeli yakalamaya çalışacağız. Bu prensip yalnızca ürün ve servislerimizde değil, onları sunuş biçimimizde de kendini gösterecektir.

Yenilik: Çalışmalarımızda daima yeniliklere, yeni fikirlere açık olacağız. Kalıpların dışında düşünecek, yaptıklarımızda farklılığımızı göstereceğiz. Yalnızca daha iyi değil, özgün olmayı da başarabilmek için çalışacağız.

Saygı: Bütün insanlara ve onların fikirlerine, kültürlerine, görüşlerine karşı evrensel bir saygıyla hareket edeceğiz.

Bütünlük: Bütünlüğümüzden taviz vermeyeceğiz. Bir bireyin ya da şirketin bütünlüğüne kasteden herhangi bir faaliyette bulunmayacağız
"Çalışanlarımız Emaar’ın başarıyla büyümesinde ve küresel bir gayrimenkul geliştirme şirketine dönüşmesinde çok önemli bir rol oynamıştır. Sınırları zorlayan bir iş ortamı sunarak çalışanlarımızın profesyonel ve kişisel olarak gelişmelerini garanti altına almaya odaklanıyoruz. Tüm bunların yanı sıra, sosyal ve ekonomik büyümeye katkıda bulunan iddialı projelerin parçaları olmalarını sağlayarak, onlara muazzam bir tatmin hissi sunuyoruz."

Mohammed Ali Alabbar,
Yönetim Kurulu Başkanı,
Emaar Properties.
EMAAR Türkiye olarak “Birinci sınıf hizmet verebilmek için birinci sınıf insan kaynağı ile çalışıyoruz..” Kar tanelerinin eşsiz yapısından aldığımız ilham ile oluşturduğumuz “Çalışan Değer Önermemiz” ile, farklılıkların bir araya gelerek oluşturduğu mükemmel birlikteliği yakalamayı amaçlıyoruz..

Dünya standartlarında bir çalışma ortamı sunan Emaar Türkiye’de profesyoneller, çok uluslu kültürümüzün ve uluslararası erişimimizin sonucu olarak ortaya çıkan profesyonel bakış açılarından faydalanırlar.

Emaar’ın hedefi, etkileyici projeleri tamamlamak için beraber çalışabilecek, kariyer odaklı ve işine adanmış bireylerden bir ekip oluşturmaktır. Ayrıca müşteri odaklı bir şirket olarak değerli müşterilerimize mükemmel müşteri hizmeti sunabilecek çalışanlar arıyoruz ve tutkulu , hevesli, enerjik, esnek ve hızla büyümekte olan küresel bir işletmede çalışmanın heyecanını arttıracak ve zorluklara meydan okuyacak takım oyuncularıyla çalışmak istiyoruz.

“Intern Behind Perfection” Staj Programı


Emaar Türkiye, her yıl yaz dönemi içerisinde öğrencilerin kurumsal hayatla ilgili bilinçlerini arttırmak ve şirketi yakından tanıma fırsatı yaratmak amacı ile, üniversiteleri tarafından zorunlu stajları bulunan, İnşaat Mühendisliği ya da Mimarlık bölümlerinde öğrenimlerine devam eden öğrenciler için Staj Programı olanağı sunmaktadır. Staj başvurularını, her yıl Nisan ayı içerisinde Linkedin şirket sayfamız üzerinden yayınladığımız başvuru formu ile kabul etmekteyiz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme