ELSYS MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ELSYS MAAŞLARI

ELSYS MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Bizimle yola çıktığınızda, karşınızda hedefe ulaşabilmek için var gücüyle ve heyecanla çalışan profesyonel bir ekip bulacaksınız. İstediğiniz sonuçları elde etmeniz kadar, bu sonuçlara ulaşırken sizinle kuracağımız uzun soluklu ilişkiler de bizim en önemli önceliklerimizdendir.

146954383
Tutkuyla çalışıyoruz

itelligence olarak işimizi çok seviyoruz. Bu tutkuyu daima ayakta tutuyor ve yaptığımız çalışmalara yansıtıyoruz. Yönetim kurulundan, yazılım uzmanlarına, danışmanlarımızdan, sizin müşterilerinize kadar her ilişkiye değer katarak hedeflerinize ulaşmanız için size destek oluyoruz. Sizin için en doğru iş çözümlerini uygulayarak, başarılı projelere imza atmanızı sağlamak adına tüm varlığımızı ortaya koyuyoruz.

177491806
Bağlılığımızı kanıtlıyoruz

Güçlü iş gücümüzü oluşturan 5677 çalışanımız ile  çeşitli proje ve iş alanlarındaki sorumluluklarımızı eksiksiz olarak ve ulusal sınırları aşarak yerine getiriyoruz.  itelligence olarak karmaşık iş süreçlerinizi kolaylaştırıyor ve bu sayede rakiplerinizden daima bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. SAP ile işbirliğimizden doğan inovasyon sayesinde en güncel kurumsal yazılım çözümlerini, yenilikçi analizleri, bulut ve mobil çözümleri kullanımıza sunuyoruz.

162724057
Deneyimimizi ve uzmanlığımızı paylaşıyoruz

itelligence ile SAP çözümünüzden çok daha fazlasını elde edebilir, teknoloji alanındaki liderliğimizin getirdiği verimlilik artışı, hızlı uygulama ve iş süreçleri sayesinde kesin sonuca ulaşabilirsiniz. Bugüne kadar birbirinden farklı projelerden edindiğimiz deneyimler ışığında, önünüze çıkan tüm zorlukları birlikte aşacağız. Hedefimiz yalnızca IT sisteminizi şirketinize uygun hale getirmek değil, size danışarak her bir süreci en ince ayrıntısına kadar analiz etmek ve rekabetten zaferle çıkmanızı sağlamaktır. NTT Data Group’un küresel işletme IT hizmetleri sağlayıcısı olarak, uluslararası deneyimimize ve mali gücümüze güvenebilirsiniz. Başarılarımız, sizinle yapacaklarımızın teminatıdır.

BI
Sözümüz bağlılığımızdır

24 ülkede 5677 çalışanımız ile, çeşitli proje ve iş alanlarındaki sorumluluklarımızı eksiksiz olarak ve ulusal sınırları aşarak yerine getiriyoruz. itelligence olarak karmaşık iş süreçlerinizi kolaylaştırıyor ve bu sayede rakiplerinizden daima bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. SAP ile işbirliğimizden doğan inovasyon sayesinde en güncel iş yönetimi yazılımlarını, yenilikçi analizleri, bulut ve mobil çözümleri kullanımıza sunuyoruz.
SAP ve NTT Data Grup ile iş ortaklığımız

SAP ile ortaklığımızın ve NTT Data Network ağının bir parçası olmamızın ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri beklediğiniz standartları karşılayacak şekilde özelleştirmemize nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

SAP Platinum Global Logo
Size en iyisini sunabilmek için yalnızca en iyilerle çalışıyoruz

Deneyimimiz, uzmanlığımız ve bağlılığımız konusunda olduğu gibi iş ortaklıklarımız da SAP çözümünüzden daha iyi faydalanabilmenize yardımcı olur. SAP ile iş ortaklığımız 1993 yılında başladı. Bugün ise her zamankinden daha güçlü. Sonuç olarak SAP bilgi birikimimizin rakipsiz olduğunu göreceksiniz. Ayrıca SAP’nin geleceğinin büyük bir parçasıyız. En son çözümleri konusunda SAP ile yakın çalışıyoruz ve yenilik ve teknolojilerinin ilerleyeceği yön konusunda söz sahibiyiz.

NTT_Logo
Küresel iş ortaklıklarımızdan nasıl faydalanabilirsiniz

Önde gelen bir SAP iş ortağıyız. Bizi benzersiz kılan ise dünyanın en büyük ICT hizmet sağlayıcılarından biri olan NTT Data Grup’un bir parçası olmamızdır. Sonuç olarak, NTT Data Grup küresel ağının tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bunun anlamı 7.000 SAP uzmanı ve danışmanından oluşan en büyük ağın hizmetinizde oluşudur. NTT Data küresel ağının veri merkezlerinden, dünya çapındaki kablo altyapısına kadar tüm donanım ve tesislerine erişebilirsiniz. Ayrıca bu küresel yenilikçinin kaynaklarını destekleyerek tutkularınıza destek verebiliriz. Böylece, işinizi nereye götürmek isterseniz isteyin, yenilik yapmanıza ve hedefe hızlıca ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.
Bir bakışta tarihçemiz

25 yıllık geçmişimizin öne çıkan olayları ve dönüm noktalarından bazıları burada verilmiştir.

2014
itelligence % 100 NTT Data Europe GmbH Co KG alt şirketi oldu.


21 Haziran 2014’te 25. yıldönümümüzü kutlayacağız.


2013
Şirket, “itelligence, NTT DATA Business Solutions” markası altında birleşti.

itelligence 2013 yılında SAP Kuzey Amerika İş Ortağı Mükemmellik Ödülünü aldı.


2012
CEO ve şirket kurucusu Herbert Vogel, SAP çözüm sağlayıcılarının küresel grubu NTT DATA Business Solutions’ın başına geçti.

itelligence AG, Elsys şirketini satın aldı ve faaliyet alanına Türkiye’yi kattı.

itelligence US, yeni Kuzey Amerika Merkezleri ve Veri Merkezi açtı.


2011
SAP Küresel İş Ortağı Bulut Hizmetleri ve SAP Küresel İş Ortağı Uygulama Yönetim Hizmetleri statüsüne ulaştı. 2C change şirketini satın aldı ve faaliyet alanına Danimarka, Norveç ve İsveç’i kattı.


2010
SAP Küresel Katma Değerli Satıcısı statüsünü kazandı.

Fransa’daki büyümesini güçlendirmek için ADELANTE SAS şirketini satın aldı ve Kanada’ya genişledi.


2009
Kuzey Amerika’da SME Channel Partner Pinnacle Ödülünü kazandı.


2008
Çin’de Şangay’da bir ofis açtı. Bautzen ve Salzenforst (Almanya) ile Kuala Lumpur (Malezya) bölgelerinde yeni veri merkezleri açtı.


2007
NTT Data Grubu’na dahil oldu ve Prestijli Global SAP ödüllerinden olan SAP Pinnacle Ödülünü kazandı.


2006
Almanya’da proje kalitesi, sektörel uzmanlık ve müşteri memnuniyeti alanlarında gösterdiği başarılarından dolayı SAP Altın İş Ortağı statüsünü kazandı. itelligence US, kusursuz müşteri hizmetleri alanında SAP tarafından ödüllendirildi. 2006 yılından bu yana çeşitli ülkelerde SAP Altın İş Ortağı statüsünü elde etti.


2004
SAP Küresel Barındırma İş Ortağı statüsüne uyumlu hale geldi.


2003
Birinci SAP Küresel İş Ortağı Hizmeti statüsünü elde etti.


2000
Doğu ve Batı Avrupa’ya yayıldı. BT strateji danışmanlığı, SAP uygulaması, lisans verme, sistem bütünleştirme, barındırma ve uygulama yönetimi dahil 360 derecelik bir hizmet sunmak üzere portföyünü genişletti.
1996
Uluslararası alanda genişledi ve Avusturya, İsviçre ve ABD’de ofisler açtı.


1989

Bielefeld, Almanya’da kuruldu.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme