DORUK YEMEK HIZMETLERİ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

DORUK YEMEK HIZMETLERİ MAAŞLARI

DORUK YEMEK HIZMETLERİ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


DORUK YEMEK - Hijyen Yönetim Sistemleri
                       

Üretim ve Hizmet anlayışında gıda güvenliğine, kaliteye, çalışana, çevreye ve müşteri memnuniyetine önem veren DORUK YEMEK; bu vazgeçilmez değerlerini, akreditasyon sahibi önde gelen kurumlara onaylatarak,  Türk Standartları, Türk Gıda Kodeksi ve Uluslar arası standartlarda olduğunu belgelemeketedir.

DORUK YEMEK, üretim ve hizmet faaliyetlerinde, gıda güvenliği, kaliteye,  çalışan sağlığı ve çevreye zarar verebilecek tüm kritik kontrol noktaları, tehlike ve çevre boyutlarını belirlemiş, bu unsurları uygulamış olduğu yönetim sistemleri ile önlemekte ve kontrol altında tutmaktadır. Bu doğrultuda periyodik olarak eğitimler ve denetimler düzenlemektedir.

Gıda Güvenliğinde; hammadde seçiminden servise kadar tüm aşamalar kontrol altındadır.

Personelimize düzenli sağlık muayeneleri yaptırılmakta ve sonuçlar siz istemeden size sunulmaktadır.

Hizmet verdiğimiz noktalarda, mutfak, gıda ve personel hijyenini sağlamak üzere ilaçlama ve kimyasal ürünlerde, profesyonel ve lider firmalar tercih edilmektedir.

Mutfaklarımız Gıda Mühendisleri/ Teknikerleri tarafından denetlenmekte, alınan numuneler Hıfsızsıhha Enstitüsünde ve özel laboratuarlarda analiz yaptırılmaktadır.

Üretim faaliyetlerimiz “Gıda Güvenliği ve Kalitesinin Denetimi ve Kontrolüne Dair Yönetmelik” esaslarınca Tarım Bakanlığı tarafından denetlenmektedir.

Çalışanlarımızın sağlığını korumak üzere gerekli ekipman, eğitim vs. kaynaklar sağlanmakta, iş kazası yaşamamak için, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı eşliğinde tehlikelerimiz önlenmektedir.

Çevreye karşı sorumluluğumuz doğrultusunda, atıklarımız kaynağında ayırmakta ve personelimize doğal kaynakların gelecek nesillere ulaşması için doğru kullanımı öğretilmektedir.

Tüm bunlar ile beraber SEKTÖRDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİP, müşteri Hizmetleri birimi kurulmuş, müşteri memnuniyeti için hizmet verilmektedir.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme