DOĞUŞ OTOMOTİV MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

DOĞUŞ OTOMOTİV MAAŞLARI

DOĞUŞ OTOMOTİV MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


“İnsan Kaynakları vizyonumuz: Çalışanlarına değerli olduklarını hissettiren, ortak bir kültür oluşturan, yenilikçi ve sürdürülebilir İK uygulamaları ile en çok tercih edilen şirket olmaktır.” Amacımızı ise Doğuş Grubu değerlerini benimseyen, şirket dinamizminin gerektirdiği yetkinliklere sahip, müşterinin önemini bilen, öğrenme ve gelişmeye istekli, yüksek performansı uzun dönemli sürdürebilen çalışanları şirketimize kazandırmak, onların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, potansiyellerini en verimli şekilde kullanmalarına olanak tanımak olarak belirtebiliriz”
2014 yılından bu yana şirket kültürümüzü ve değerlerimizi temsil eden ortak bir söylemimiz var:

Bir’iz derken ne anlatıyoruz?

BİR Olmak, İZ Bırakmak: BİR’İZ mottosu, binlerce Doğuş Otomotivlinin kalite ve hizmette birinci olma hedefini BİR olarak ve İZ bırakarak gerçekleştirdiğini anlatan imzamızdır.


Hem Birinci Hem BİR Olmak: Sadece birinci olmanın değil, BİR olmanın anlamını en derinden yaşayan ve yaşatan bir takımız. Birlikte çözer, uygular, geliştiririz.


Hem İçeride Hem Dışarıda BİR Olmak: Bir olma anlayışını içeriden dışarıya aktarırız. En iyi olmak ve en iyi kalmanın, birbirimizin içindeki en iyiyi ortaya çıkararak ve güçlü, başarılı çalışma ilkeleri kurarak mümkün olduğunun farkındayız.


Lider Olmak, İZ Bırakmak: Hepimiz, kendimizin ve işimizin lideriyiz. Bulunduğumuz her projede, dokunduğumuz her süreçte, temas ettiğimiz her müşteride kalıcı ve pozitif dönüşüme sebep olacak bir İZ bırakmak için çözüm ararız.


BİR’İZ, biz mevcut Doğuş Otomotivlilerin yanı sıra ailelerimizi, geleceğin Doğuş Otomotivlilerini, önceki dönemlerde yolu bizden geçmişleri ve yarının potansiyel yeteneklerini de kapsar.


BİR’İZ, bizleri sadece en fazla müşterinin tercih ettiği şirket değil, en iyilerin çalışmak için tercih ettiği şirket olan Doğuş Otomotiv idealine götürecek perspektifi sağlıyor.

Bugünkü başarılarımızın da ötesine geçerek, hep birlikte, Türk otomotiv endüstrisinde daha büyük izler bırakmamızın, en iyilerin tercihi olan şirket vizyonu ile mümkün kılabileceğimizi biliyoruz.


Bir’iz Manifestosu

Biz Doğuş Otomotivliyiz.
Doğuş Otomotivliler olarak ömürlük marka elçileriyiz.
İçeride ve dışarıda BİR’İZ vizyonunun yaşam boyu savunucusuyuz.

12 uluslararası markayla,
517’yi aşkın hizmet noktasında,
Yılda 150 binin üzerinde müşteriye sunduğumuz değerde BİR’İZ.

Gururda BİR’İZ, sevinçte BİR’İZ,
Hedefte BİR’İZ, hayalde BİR’İZ,
Gerçekte BİR’İZ.

Kalite ve hizmette BİR’İZ,
Sadece birinci değil her zaman BİR’İZ,
Geçmişte, bugünde, gelecekte BİR’İZ.

Doğuş Otomotivli olmak,
İşte ve yaşamda,

On binlerce insanda bıraktığımız BİR’İZ …

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme