DOĞUŞ GRUBU MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

DOĞUŞ GRUBU MAAŞLARI

DOĞUŞ GRUBU MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Doğuş Grubu, yaklaşık 50 binin üzerinde çalışanıyla nitelikli hizmet anlayışını, yenilikçi düşünceyi ve müşteri odaklı yaklaşımı bir araya getirerek grup sinerjisi yaratmaktadır.
Kurucumuz Sayın Ayhan Şahenk'in yıllar öncesinde söylemiş olduğu gibi, küreselleşen dünyanın zorlu rekabet koşullarında Doğuş Grubu hâlen gerçek sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanmaktadır. Çalışanlarının gelişim alanlarına yönelik yatırım yapan grupta, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için "Doğru İşe, Doğru İnsan" vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratılmıştır.

Hem yerel hem de uluslararası alanlarda öncü markaların yer aldığı hizmet sektörlerinde kariyer planlayan,
İş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan,
Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı,
Yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği,
bir kurumda çalışmak isteyenler için Doğuş Grubu doğru adres demektir.

Doğuş Grubu şirketlerinin İnsan Kaynakları ekipleri, grup bünyesine katacağı kişileri çözen, uygulayan, geliştiren ve tüm bunları yaparken "ben" yerine "biz" diyebilen bireylerden seçer.
Doğuş Grubu şirketleri kuruluşundan bugüne kadar birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Bu değerler, tüm grup şirketlerinde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.
Do, Doğuş Grubu Çalışanları Değer Platformu, Doğuş Grubu çalışanlarının hayatlarına değer katmak, renkleri ve öz değerleriyle kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak, ortak hayalleri gerçekleştirmek için oluşturulan renkli bir dünyadır.
Doğuş Grubu çalışanları doluhayat.com ve Dolu Hayat mobil uygulaması ile Doğuş Grubu’ndan haberlere, Do’lulara özel etkinlik ve indirim anlaşmalarına, avantajlı kampanyalara kolayca ulaşabilmekte, “Bir Fikrim Var” üzerinden fikir ve önerilerini paylaşabilmektedirler. Online alışverişlerde Do ID numaraları, diğer harcamalarında ise Do kartları ve mobil uygulama üzerinde yer alan KARTIMI GÖSTER butonu ile tüm Doğuş Grubu markaları ve sektöründe öncü birçok markada indirimlerden yararlanmaktadırlar.

Doğuş Grubu şirketlerinin birlikteliğinden ve ayrı ayrı renklerimizden oluşan Do, Doğuş Grubu ailesindeki herkesin hayatına dokunma ve renk katma hedefiyle her geçen gün daha da büyümektedir.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme