DOĞAN YAYIN HOLDİNG MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

DOĞAN YAYIN HOLDİNG MAAŞLARI

DOĞAN YAYIN HOLDİNG MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Doğan Yayın Holding, Doğan Holding bünyesinde bulunan gazete, dergi, kitap, radyo ve televizyon yayıncılık, yapımcılık, basım, dijital medya, dağıtım, perakende ve alternatif telekom alanlarında faaliyet gösteren bir şirkettir. 1997 yılında kurulmuştur. 26 Ağustos 2014 yılında Doğan Holding ile birleşmesiyle sonucu sona ermiştir.
Doğan Holding, medyayı ana iş kollarından birisi olarak görmekte ve birçok markası ile medya sektörünün liderleri arasında yer almaktadır. Doğan Holding değişime açık ve öncü yönetim anlayışı ile medya sektöründeki lider konumunu pekiştirmeyi ve yurt dışında yeni başarılara imza atmayı hedeflemektedir.

Doğan Grubu’nun medya şirketleri, faaliyetlerinde kaynakların birleştirilmesi ve optimum entegrasyon ilkelerini etkin biçimde uygulamakta ve söz konusu ilkelerin yarattığı sinerji sayesinde, özgün ve çok yönlü yönetim anlayışları ile sektörlerinde öncü rol üstlenmektedirler.

Doğan Holding medya sektöründe gazete, dergi ve kitap yayıncılığı, televizyon ve radyo yayıncılığı ve yapımcılığı, internet, dijital platform ile basım ve dağıtım alanlarında faaliyet göstermektedir.

Medya sektöründe faaliyet gösteren şirketlerimizden Hürriyet, Doğan Gazetecilik ve Doğan Burda’nın payları Borsa İstanbul A.Ş.’de (BİST) işlem görmektedir.
Doğan Holding’in medya alanındaki misyonu haber, eğlence ve eğitim için içerik ve medya araçları üretmek, geliştirmek ve bunları hizmet sunduğumuz kitlelere en yaratıcı şekillerde ulaştırmaktır.

Doğan’ın yayın kuruluşları küresel düzeyde her türlü mecradan, 7 gün 24 saat boyunca, her formda ve birçok farklı dilde özel haber, içerik ve hizmet sunan; gündemi belirleyen, okuru ve izleyicisiyle diyaloğa giren ve hayatlarına değer katan kuruluşlardır.

Ortak değerleri, yayıncının ve çalışanların en önemli ortak varlığı, yayın ilkelerinin temelidir. Ortak değerleri, aynı zamanda, okur ve izleyicisiyle arasındaki sözleşmenin de esasını oluşturur.

Doğan’ın yayın kuruluşları okur ve izleyicilerine mümkün olan en iyi kalitede, meslek etik ilkelerine uygun, yaratıcı, zaman zaman kalıp ve gelenekleri kıran, ama her zaman okur ve izleyicilerine saygılı bir yayıncılık faaliyeti vaad eder.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme