DOĞA KOLEJİ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

DOĞA KOLEJİ MAAŞLARI

DOĞA KOLEJİ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Yükselen marka değeri ve öğrencilerine sunduğu ayrıcalıklarla dünyanın saygın eğitim kurumları arasındaki yerini alan Doğa Okulları, günümüz teknolojisini ve imkanlarını eğitime maksimum düzeyde dahil ederek kalıcı ve keyifli öğrenmenin kapılarını öğrencilerine açıyor. Doğa Okulları, sayısı 100 bini aşan personel, öğrenci ve veli kitlesi için farklı sektörlerle kurumsal anlaşmalar yürütüyor, anlaşmalar kapsamında ailenin her bireyi için fırsat ve kampanyalar düzenliyor. Çocuklara ve ebeveynlere yönelik düzenlenen kurumsal etkinlikler ise katılımcılara Doğa ayrıcalıkları ile tanışma, eğitimcilerimizle bir araya gelme ve çocuklarla kaliteli zaman geçirme imkanı sunuyor.
Çalışanlarımıza, velilerimize ve öğrencilerimize sunulan bu fırsat ve ayrıcalıkları sitemizden takip edebilir, renkli ve keyifli etkinliklerimize dahil olabilirsiniz.

DOĞA OKULLARI KURUM KÜLTÜRÜ ve PRENSİPLER
Demokrasi Kültürüne ve Özgürlüğe İnanıyoruz

Türkiye’de eğitim sektöründe iz bırakan Fethi Şimşek; Doğa Okulları‘nı 2002 yılında kurduğunda, demokrasi kültürüne ve özgürlüğe olan inancını kurumun DNA’sı haline getirirken, çalışan ve yöneticilerine sunduğu demokratik ortamla Doğa Okulları’nın sağlıklı ve özgüvenli gelişimini sağladı. Yenilikçi yaklaşımları ve sürdürülebilir kaliteyi vizyon olarak belirleyen Fethi Şimşek ve yönetim kadromuz; profesyonel ekibine bu yönde destek vermeye, onlara hedeflerini gerçekleştirmek için gerekli desteği sağlamaya devam ediyor.

ULUSLARARASI VİZYON
Uluslararası Vizyonla Dünya Vatandaşları Yetiştiriyoruz

Kurulduğumuz günden beri globalleşen dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve uluslararası standartlarda öğrenciler yetiştirmek için uluslararası vizyonumuzu oluşturuyoruz. Bu vizyon doğrultusunda dünya standartlarında eğitim veriyor, sadece Türkiye’nin değil dünyanın takip ettiği eğitim modelleri geliştiriyor, uluslararası projeler gerçekleştiriyor, yönetici, eğitimci ve öğrencilerimizin yurtdışı açılımlarını destekliyoruz.

En Çok AB Projesini Biz Gerçekleştiriyoruz

Uluslararası işbirlikleri yürütme stratejimiz ve proje bazlı eğitim yaklaşımımızın sonucu olarak Türkiye’nin en çokAB Projesi gerçekleştiren okulu olmamızın yanında, 5 projesi AB Komisyonu Yürütme Ajansı tarafından fonlanan ilk ve tek Türk okulu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bett Show’a Katılan İlk Okuluz

Doğa Okulları olarak dünyanın en büyük eğitim teknolojileri fuarı olan BETT Show‘a Türkiye’den katılan ilk ve tek okuluz. Ayrıca ‘BETT Show‘daki Tek İnovatif Okul’ ödülünü almaya hak kazandık.

GESS Show’da t-MBA’i Tanıtıyoruz

Dünyanın en büyük eğitim fuarlarından biri olan GESS Show‘da öğrencilerimiz fuardaki başarılı sunumu ile ayakta alkışlanırken lise kademesinde uygulanan t-MBA eğitimi önemli bir ödül daha alarak ‘En Başarılı Uluslararası Eğitim‘ seçildi.

MİSYON
Ezberden öte özümseyerek öğrenen, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, yalnızca testlerde değil, okullar arası kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili çalışmalarda başarılı olan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmek kurumsal misyonumuzu oluşturuyor.

MARKA DEĞERİ
Kalitemizi Artırarak Büyüyoruz

Doğa Okulları olarak kurulduğumuz 2002 yılından beri kalitemizi artırarak büyüme vizyonumuzu hayata geçirmek için durmadan çalışıyoruz. 2015 yılı itibariyle Türkiye genelinde 105 eğitim noktası oluşturduk. Hedefimiz Doğa Okulları‘nın ayrıcalıklı eğitimini çok daha fazla kampüsle tüm Türkiye’ye ulaştırmak.

Etkileyici Mimari ve Donanımlara Sahip Kampüslerimiz Tüm Türkiye’yi Süslüyor

Çevre dostu kampüslerimiz öğrencilere mutlu, sosyal, güvenli bir ortam sunarken etkileyici mimarileri herkesin dikkatini çekiyor. Ödüllü mimarlar tarafından tasarlanan sosyal alanları, eğitim sistemimizin standartları olarak tüm kampüslerimizde öğrencilerimize sunuyoruz.

ORTAKLIKLARIMIZ
Dünya Liderleriyle İşbirliği

Microsoft tarafından Türkiye’nin tek “Showcase Okulu” ünvanı,
Intel işbirliğiyle yapılanan, Türkiye’nin en teknolojik okulu Tuzla Bilim Okulu,
Microsoft tarafından Türkiye’nin “En Yenilikçi Okulu” ünvanı,
Apple İlan Etti: Türkiye’nin İlk Lighthouse Okulu,
Turkcell İşbirliğimiz ile Mobil Eğitim,
Tüm Sınıflarımızda Dünyanın En Akıllı Tahtalarını Kullanıyoruz
Vestel İşbirliğiyle Akıllı Okullar İnşa Ediyoruz
Britannica İşbirliği İle 21. yy Trendlerini Takip Ediyoruz
TEKNOLOJİ
Eğitim Teknolojilerinde Dünya Bizi Takip Ediyor

Eğitim Teknolojileri birimimiz ile teknolojiye yön veren üretimlerde bulunuyoruz. Tüm kampüslerimizde dünya standartlarının önünde eğitim teknolojileri kullanıyor, kendi oluşturduğumuz zengin program ve içeriklerle benzersiz bir eğitim veriyoruz.

E-Doğa İle Öğrencilerimizi Online Takip Ediyoruz

Doğa Okulları olarak velilerimizin çocuklarının eğitimine gösterdiği hassasiyetin bilincindeyiz. Doğa Okulları web sitesi üzerinden uygulamaya konan e-Doğa ile veliler çocuklarının ders programları, sınıf içerisinde yapılan etkinlikler, sınav sonuçları, ayrıntılı karne raporları, yazılı tarihleri ve devamsızlık bilgileri gibi eğitim süreçlerimizle ilgili her veriye rahatlıkla ulaşabiliyor.

Teknolojiyi Kullanarak Benzersiz Eğitim Alanları Yaratıyoruz

3D sınıfı, Kurgu Odası, Düşler Atölyesi, Dijital Kütüphane ile eğitimi teknolojiyle bir araya getiriyor, öğrencilerimizin günümüz şartlarından optimum faydalanacakları bir ortamda eğitim almalarını ve kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. 3D sınıfında; fizik, kimya, biyoloji olmak üzere birçok ders 3 boyutlu olarak görüntü ve ses teknolojisi ile işleniyor.
Yükselen marka değeri ve öğrencilerine sunduğu ayrıcalıklarla dünyanın saygın eğitim kurumları arasındaki yerini alan Doğa Okulları, günümüz teknolojisini ve imkanlarını eğitime maksimum düzeyde dahil ederek kalıcı ve keyifli öğrenmenin kapılarını öğrencilerine açıyor. Doğa Okulları, sayısı 100 bini aşan personel, öğrenci ve veli kitlesi için farklı sektörlerle kurumsal anlaşmalar yürütüyor, anlaşmalar kapsamında ailenin her bireyi için fırsat ve kampanyalar düzenliyor. Çocuklara ve ebeveynlere yönelik düzenlenen kurumsal etkinlikler ise katılımcılara Doğa ayrıcalıkları ile tanışma, eğitimcilerimizle bir araya gelme ve çocuklarla kaliteli zaman geçirme imkanı sunuyor.
Çalışanlarımıza, velilerimize ve öğrencilerimize sunulan bu fırsat ve ayrıcalıkları sitemizden takip edebilir, renkli ve keyifli etkinliklerimize dahil olabilirsiniz.
İnsan kaynakları, Doğa Okulları yönetiminde stratejik bir role sahiptir. Türkiye’nin nitelikli ve en çok çalışanına sahip özel öğretim kurumu olma yolunda ilerleyen Doğa Okulları İnsan Kaynakları olarak hedeflerimiz; yetenekli ve yüksek motivasyonlu insan kaynağı ile istikrarlı büyümemizi devam ettirmek, kurumsal hedeflerimiz ile çalışanlarımızın bireysel hedeflerini örtüştürmektir.

Bu hedefe ulaşmak için Doğa-İK olarak aşağıdaki faaliyetleri yürütmekteyiz:

*Sürekli gelişen ve büyüyen kurum yapısına yönelik personel ihtiyaç analizinin yapılması ve insan kaynağının planlanması,
*Doğa’nın kurum kültürüne uygun, doğru adayların belirlenmesi ve işe alma sürecinin etkin şekilde yürütülmesi,
*Yeni göreve başlayan elemanların, planlı bir alıştırma sürecinden geçirilerek, en kısa sürede organizasyona ve işe uyumlandırılması,
*Çalışanların mesleki performansını artırmak ve bireysel gelişimlerini desteklemek üzere hizmet-içi eğitim ve gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve karşılanması,
*Kurumdaki fiziksel ve sosyal çalışma ortamlarının, çalışanların fiziksel, zihinsel ve duygusal iş tatminini yüksek tutacak şekilde düzenlenmesinin sağlanması,
*”Doğa-PYS (Performans Yönetim Sistemi)nin uygulanması ve değerlendirme çalışmaları sonucunda kariyer planlamalarının yapılması, uygun ücret ve ödül sisteminin uygulanması
*Doğa Okul’nun, İnsan Kaynakları uygulamalarında da takip edilen bir kurum olmasının sağlanması.

Doğa Okulları İnsan Kaynakları;

*Okullarda eğitim/öğretim ve işletme kültürünün ortak algılanmasının oluşturulması ve yerleştirilmesinde,
*Doğa Okulları’nın vizyon ve misyonunu benimseyebilecek, aynı zamanda “Doğa’yı temsil edebilecek nitelikli insan kaynağının oluşturulmasında,

*Çalışanların istekliliklerinin ve başarma azminin en üst düzeyde tutulmasını sağlayarak, kurumsal bağlılığın güçlendirilmesi ve verimliliğin artırılması sürecinde temel unsur olarak yer almaktadır.

Öğretmen maaşları 3000 - 6000TL, Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme