DİVAN OTEL MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

DİVAN OTEL MAAŞLARI

DİVAN OTEL MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Vizyonumuz
Ulusal liderlik pozisyonumuzu güçlendirmeye devam ederek, otelcilik, gurme ürünler ve yeme-içme sektörlerinde sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyada en saygın markalar arasında yer alarak büyümek.

Misyonumuz
İşimiz aracılığıyla yaşamları daha ayrıcalıklı kılmak.

Bu amaca ulaşmada bize katkı sağlayacak kişiler:

Çalışanlar - çalışanlara, herkesin saygı gördüğü, gelişmeye ve ilerlemeye açık, aidiyet duygusu aşılayan, güvenli ve huzur dolu bir iş ortamı sağlamak.

Misafirler - güvenli, rahat bir ortam sunmak suretiyle misafir ve müşterilerin değer, kalite, kişiye özel ve güleryüzlü hizmet açısından beklentilerini tutarlı bir şekilde karşılamak ve bu beklentilerin ötesine geçmek.

Şirket sahipleri ve hissedarları - Divan’ın çalışan ilişkileri, halkla ilişkiler ve karlılık alanında lider olmasını ve mükemmel hizmetleri ile tanınmasını sağlamak.

Kültür ve Felsefemiz
Biz Divan’ız; amaç ve vizyonumuza uygun hareket eden, heyecanlı ve işine tutkun profesyonellerden oluşan post modern bir ekibiz, hepimiz birbirimize ve konuklarımıza sonsuz saygı ve sevgi gösteririz. Sosyologlara göre, işyerinde birbirimizle arkadaşlık etmemiz uygun değil ancak bizler Divan ailesinde arkadaşlıklara açığız, bu arkadaşlıkları hoş karşılıyor ve destekliyoruz.

Bizler burada çalışıyoruz çünkü işimizi seviyoruz ve yaptığımız her işin en iyisini yapmak istiyoruz. Vizyonumuza uygun hareket ediyoruz ve yönlendirmeleri ilgiyle karşılıyoruz ancak kendimiz adına düşünmekten korkmuyoruz, aksine düşünmemeyi tehlikeli buluyoruz. İşyerinde aklıselimi elden bırakmıyor ancak negatif düşünceyi, şüpheciliği ve dedikoduyu reddediyoruz. Her konuda uzlaşmaya varmıyoruz ancak farklılıklarımıza saygı gösteriyor ve birbirimizi farklılıklarımıza rağmen kabul ediyoruz. İnsaniyetperverliğimize hem değer veriyor hem de uzlaşı sağlıyoruz ancak hatalarımızdan ders alıp yolumuza devam ediyoruz. Bu haksızlık, bu benim işim değil, benim departmanım ile ilgili değil vb. cümlelerden hoşlanmıyoruz, işin her ne pahasına olursa olsun yerine getirilmesini istiyoruz. Gülmeyi çok seviyoruz ve konuşurken göz teması kurmaya özen gösteriyoruz.

Yaptığımız her işte disiplin istiyoruz ancak fazla resmiyetten sakınıyoruz. Kılavuzlarda belirtilen ve uygulamaya geçmemiş değerlerle yaşamayı reddediyoruz, bizler bu değerleri kalbimizde taşımak ve günlük yaşantımızda uygulamaktan hoşlanıyoruz. Yetkinliklerin çok önemli olduğuna inanıyoruz ancak bunun karakterimizle de desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Şeffaf ve ilham veren liderliği savunuyoruz ve örnek olarak yol göstermekten hoşlanıyoruz. Konumsal yetkiden ziyade ilişkisel yetkilendirmeyi tercih ediyoruz ve diğerlerine karşı kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak o şekilde davranıyoruz. Detaylara çok dikkat ediyoruz çünkü bizi rakiplerimizden farklı kılan bu detaylardır. Dengeli bir yaşam tarzına inanıyoruz, şirketimizi seviyoruz ve çok çalışıyoruz ancak ailemizi ve kendimizi de ihmal etmiyoruz.


Standardlarımıza sıkı sıkıya bağlı yaşıyoruz çünkü bu standardlarımızla tanınıyoruz. Düşmanımız olan, şikayet etme, taviz verme ve sıradanlıktan kendimizi sıyırıp, bu duyguları her gün kendimizden uzak tutmaya çalışıyoruz. Dünyanın en iyi aşçılarına sahip olduğumuzu düşünüyor, sunduğumuz lezzetlerle gurur duyuyor ve müşterek değerlerimizden güç alıyoruz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme