DHL MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

DHL MAAŞLARI

DHL MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Dünyanın lider lojistik şirketi olarak bizler, dünyanın her yerinde fırsatlarla dolu, ilgi çekici birçok iş imkanı sunmaktayız. Çalışanlarımızı çeşitli eğitim olanakları ile potansiyellerini gerçekleştirmeleri ve sınırlarının ötesine geçebilmeleri için cesaretlendirmekteyiz.

Online eğitim portalımız üzerinde yer alan, dil kursları, kişisel gelişim eğitimleri, yönetim teknikleri ve diğer birçok önemli konuyu kapsayan geniş ölçekli profesyonel gelişim programlarından faydalanabilirsiniz.

Performans yönetim sistemimiz potansiyelinizi keşfetmeniz, performansınızı değerlendirmemiz ve kariyer gelişiminizi sizinle birlikte planlamamız için bize yardımcı olur.

İster mezun programlarımızdan ister e-öğrenim kurslarımızdan birine katılın, sizi her zaman için sorumluluk almaya, kişisel ve profesyonel olarak gelişime teşvik ediyoruz.
Global bir fark yaratın

DHL tüm çalışanlarını inisiyatif almaya, farklı ekiplerle aktif iletişim kurmaya ve fark yaratan etkin çözümler sunmaya yetkin kılar.

Büyüme stratejimizin kilit noktası olan First Choice Programı müşterilerimizle bağlantıda olduğumuz her noktada performansımızı bireysel katkılar ve takım çalışması yoluyla sistematik olarak geliştirmeyi hedeflemektedir. Yıllık Çalışan Düşünceleri Anketimiz (EOS), tüm çalışanlarımıza seslerinin duyulması fırsatını verir. Geridönüşler, sürekli olarak gelişmemize ve bir şirket olarak ileriye gitmemize yardımcı olur.

Bireysel fikirler ve görüşlerden tutarlı bir gelişime doğru giden yolda DHL firmaya olan bağlılığınızı, takım çalışmasını ve katma değer yaratmak için gerçekleştirilen fikir paylaşımını takdir eder ve bu doğrultuda çalışanlarını ödüllendirir.
Ortak başarılarımızdan gurur duymak

DHL’de, çalışanlarına, topluma ve çevreye saygılı güçlü bir ekibin parçası olacaksınız. Dünyanın her yerinden insanlarla iletişim kurma imkanına sahip olacak ve DHL’in eşsiz uluslararası ruhunu tecrübe etme fırsatını yakalayacaksınız.

Mevcut çalıştıkları pozisyonlara ek olarak, çalışanlarımızın bir çoğu dünyanın her yerindeki sosyal sorumluluk projelerine katılmaktadır.

Afet Müdahale Ekibi’miz (DRT) doğal afet durumlarında hayat kurtarmak için her an hazırdır. DHL aynı zamanda iklim değişimine karşı küresel savaşta da örnek teşkil etmektedir. “Go Green” hizmetimiz müşterilerimize seçilmiş karbon-azaltım projeleri çerçevesinde ulaşım kaynaklı karbon yayılımını dengeleme fırsatı sunar.

DHL’de bilinçli olarak çeşitliliği desteklemekte ve korumakta, böylelikle, en iyi şekilde katkıda bulunabileceğiniz kapsamlı bir kültür yaratmaktayız. Çeşitlilik programlarımız ve girişimlerimiz yoluyla, birçok çalışanımızın sahip olduğu yetenekleri yalnızca şirketimiz için değil, sizin için de kazançlı duruma getirmek için çaba harcamaktayız.


DHL çalışanı olarak, her gün birlikte başardıklarımızın gururunu taşıyabilirsiniz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme