DEVA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

DEVA MAAŞLARI

DEVA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


DEVA'ya, girişimci, yenilikçi, proaktif, şeffaf, performans ve verimlilik odaklı bir bakış açısı kazandırabilmek amacıyla değişimin öncüsü olmak,
DEVA'da, fark yaratan, en yetkin ve üstün nitelikli iş gücünü istihdam etmek,
Şirketimiz stratejileri doğrultusunda,İnsan Kaynakları stratejileri geliştirmek ve çalışanlarımıza, etkin ve  modern İnsan Kaynakları uygulamalarını sunmak, çalışanlarımızın kurum değerlerini sahiplenmesini sağlamak,
Şirketimizin büyüme ve karlılığına katkıda bulunacak, yetenekli, kalifiye ve performansı yüksek insan kaynağına yatırım yaparak kişisel ve profesyonel  gelişimlerini sağlamak.
İlaç sektörünün öncü kuruluşlarından olan şirketimizi, İnsan Kaynakları uygulamaları, yetkin  çalışan profili, çalışanına verdiği değer ve çalışma prensiplerinin de katkısı ile DEVA’nın, ilaç sektörünün en çok tercih edilen firması olmasını sağlamaktadır.
Amacımız, İnsan Kaynakları uygulamaları, yetkişn çalışan profili, çalışanına verdiği değer ve çalışma prensiplerinin de katkısı ile DEVA'nın kısa vadede ilaç sektörünün en çok tercih edilen ilk üç firmasından biri olmasını sağlamaktadır.
Burada sağlanan katma değer ile uzun vadede DEVA'yı tüm sektörler arasında tercih edilen ilk 10 firmadan biri haline getirmek ise stratejik hedefimizdir.
Kurumlarda fark yaratanın “çalışanlar”  olduğu gerçeğinden yola çıkarak, seçme ve yerleştirme süreci, oluşturulan stratejiler çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. İşe alım süreçlerinde, pozisyona en uygun adayı en etkin yöntemle bulabilmek amacıyla farklı uygulamalar söz konusu olabilmektedir.

Bu çerçevede; kişilik testleri, genel yetenek testleri, yabancı dil testleri, yetkinlik bazlı mülakat ve Değerlendirme Merkezi uygulamaları kullanılan yöntemler arasındadır.
DEVA’da Staj
Yaz dönemi süresince staj zorunluluğu olan Üniversite öğrencilerine ve kış döneminde Meslek Lisesi öğrencilerine, almış oldukları teorik bilgileri uygulama ortamı sunarak iş hayatına hazırlanmalarına katkı sağlamak amacıyla staj imkanı tanınmaktadır.

Gelen başvurular arasından staj için uygun bulunan adaylar, yapılandırılmış grup mülakatına davet edilmekte ve olumlu bulunan adaylara görev yapmak istedikleri bölümler de göz önünde bulundurularak; DEVA Holding Genel Müdürlük ve Üretim Tesislerinde staj yapma imkanı sunulmaktadır.
Kariyer Yönetimi
Terfilerde, iç kaynaklara öncelik verilmekte ve iç adayların Role Play, Vaka Çalışması, Yapılandırılmış Mülakat Tekniklerini kapsayan Değerlendirme Merkezi uygulamalarıyla uygun görevlere atanabilmesine imkan tanınmaktadır.
Eğitim ve Gelişim
Şirketimiz, “eğitim”i  çalışana yapılan en önemli  yatırım olarak değerlendirmektedir..

Çalışanların hem mesleki bilgi ve becerilerini artırmak, hemde kişisel yetkinliklerini geliştirmek amacıyla yoğun eğitimler verilmektedir.Eğitim ihtiyaçlarının tespit edilmesinde ;pozisyona uygun olarak uygulanan test ve envanterler,yönetici değerlendirmeleri ve çalışanlarının talepleri dikkate alınmaktadır. .Eğitimlerde amaç spesifik iş ihtiyaçlarına cevap vermek vemevcut performansı  artırarak iş başında ölçülebilir, gözlemlenebilir (olumlu gelişmeler  yaratmaktır.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme