DETAYSOFT MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

DETAYSOFT MAAŞLARI

DETAYSOFT MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Türkiye’nin en büyük iki SAP çözüm ortağından biri olan Detaysoft 1999 yılında kurulmuştur ve 2016 yılı itibarıyla yüzde 100 Türk sermayeli en büyük SAP çözüm ortağıdır. Detaysoft kurulduğu günden bu yana sürekli inovasyon vizyonu ile hizmet portföyünü geliştirerek Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından birisi olmayı başarmıştır ve en büyük 10 danışmanlık firması arasındadır. Şirketimiz, Turquality destek programı kapsamında, bilişim alanında 1. grup danışman firmalar arasındadır.

İstanbul ve Sivas ofislerinden yaklaşık 320 çalışanı ile faaliyetlerine devam eden Detaysoft, Alman yazılım firması olan SAP’nin geliştirdiği teknolojileri müşterilerine sunmakla birlikte kendi AR-GE merkezinde Türkiye pazarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiği çözümleri de portföyüne eklemiştir.

SAP alanında iş çözümleri, veri tabanı ve teknoloji, analitik, bulut ve mobil çözümler sunan Detaysoft, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sahip olduğu iş ortaklarının sayısını günden güne artırdı. Şirketimiz yaklaşık 20 farklı sektörden 200’den fazla iş ortağına sahiptir ve 600’den fazla projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketimiz SAP United VARs Türkiye temsilcisidir ve geçtiğimiz yıllarda pazarlama alanında uluslararası SAP iş Ortakları mükemmelliyet ödülünü almaya hak kazanmıştır. Detaysoft son yıllarda peş peşe Türkiye’nin en çok bulut tabanlı SAP projesi tamamlayan iş ortağı olmayı da başarmıştır, halen de bu ünvanını korumaktadır. Detaysoft danışmanlığında gerçekleştirilen “Üstünberk Holding ERP Dönüşüm Projesi” Türkiye birinciliğini kazanmanın yanı sıra, 2015 yılında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika kıtalarından yüzlerce önemli projenin katıldığı SAP EMEA Quality Awards platformunda da Bronz Ödülü almaya hak kazanmıştır. 2015 yılında Akçansa ve Kibar Holding'de tamamladığı projeler SAP'nin düzenlediği yılın İnovasyon Ödülleri platformunda Altın ve Gümüş Ödülleri almayı başarmıştır.

Sivas’ta bulunan AR-GE merkezlerinde Tübitak tarafından desteklenen yenilikçi çözümler geliştiren Detaysoft, dijital yayıncılık platformu olan GalePress, sosyal iletişim platformu olan B-Net, e-dönüşüm kapsamında e-fatura, e-defter ve e-arşiv, analitik uygulamalar alanında ise B-Pack, QuIK Pack, ve Market Intelligence çözümlerini Türkiye pazarına sunmuştur. Şirketimiz, AR-GE faaliyetlerine yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.
1999 yılından beri SAP teknolojileri alanında hizmet veren Detaysoft, yaklaşık 300 kişilik uzman kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. SAP’nin Türkiye’deki en büyük iş ortaklarından birisi olmakla birlikte neredeyse tüm SAP modüllerinde uzman danışmanlara sahiptir. Detaysoft’un sektörde müşteri memnuniyeti konusunda öncü olmasındaki sebep ise SAP teknolojilerine sürekli yatırım yaparak gelişen teknolojileri müşteri ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun olarak beklentiyi tam olarak karşılamasıdır. Detaysoft, SAP çözümlerinin yanı sıra kendi Ar-Ge merkezinde de çözümler geliştirmektedir.

Aşağıdaki tabloda Detaysoft’un sunduğu çözümler genel hatlarıyla verilmiştir:

  SAP Çözümleri
İş Çözümleri   Veri Tabanı ve Teknoloji        Analitik           Bulut
Kurumsal Kaynak Planlama   İş Süreçleri Yönetimi ve Entegrasyon           İş Zekası         Uygulamalar
İnsan Kaynakları Yönetimi    Veritabanı       Veri Ambarı    İş Ağları
Müşteri İlişkileri Yönetimi     Veri Ambarı    Kurumsal Performans Yönetimi        Sosyal İşbirliği
Satın Alma      SAP HANA   Yönetim, Risk, Uyumluluk    SuccessFactors
Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi       S/4HANA      Öngörüsel Analitik
Tedarik Zinciri Yönetimi       Mobil   Detaysoft Çözümleri
E- Dönüşüm   Gale Press       Analitik           Password Manager     B-Net
E-fatura                     B-Pack
E-defter                     QuIK Pack
E-arşiv            Market Intelligence
E-imza
E-mutabakat

E-hesap özeti

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme