DANONE MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

DANONE MAAŞLARI

DANONE MAAŞLARI:
Eğer bir iş teklifi aldıysanız bu şirketten, 2 kere düşünün. Çünkü kurum; egoları olan, insanları hor görmeyi maharet sayan insanlardan oluşmakta ve kültür bu insanları yükseltmeyi tercih eden bir kültür. Bununla birlikte, hiçbir şey öğrenemeyip bilginizin ve kariyerinizin üzerine hiçbir şey koyamayacağınız bir şirket. Ama biz yine de işimize bakalım.
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


DANONE MAAŞLARI:
Seçme ve yerleştirme yaparken temel amacımız; Danone'ye özgü değerlerimizi benimseyip onlara sahip çıkacak kişileri şirketimize kazandırmaktır. Bu kapsamda tüm işe alım görüşmelerimizi, değerlerimizin davranışlara yansıtıldığı yetkinlik modelimiz çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.
Bu yetkinlik modelimiz çerçevesinde iddialı bir geleceğe bağlı (C - Committed), öğrenmeye ve paylaşmaya açık (O - Open), sonuçlara hızlı ulaşmak için harekete geçen (D - Doer), bunu yaparken kendini yetkili (E - Empowered ) hisseden ve yetkilendiren çalışanları aramıza katmayı hedefliyoruz.
İşe alım sürecinde gerekli pozisyonlarda ingilizce testleri kullanıyor, aşamalı mülakatlar yapıyor; kişilik envanteri uyguluyoruz.
Kariyer yolunuzda stajlarınız sonrası nasıl bir iş yapacak olursanız olun, Danone'de staj yapmak, öğrenciler veya yeni mezunlar için bilgilendirici bir deneyimdir. Danone olarak, çalışma hayatına bizimle başlayan stajyerlerimiz, performansları ve mevcut iş olanakları doğrultusunda işe alım sürecinde öncelik kazanmaktadır. Her yıl kış döneminde yarı zamanlı, yaz döneminde tam zamanlı olarak stajyer alımlarımızı ilanlar aracılığı ile yapmaktayız.

Danone Web sayfalarından iş başvurusu yapılabileceği gibi www.kariyer.net adresinden de iş ilanlarımız detaylı olarak görülebilir. Başvurulan pozisyonla yetkinliklerin örtüşmesi durumunda doğrudan irtibata geçilecektir.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme