CYBER SOFT MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

CYBER SOFT MAAŞLARI

CYBER SOFT MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Cybersoft'un kurum değerlerini;
Yetişmiş ve deneyimli mühendislik gücü,
Yaratıcı şirket kültürü,
Zamanında ve çalışır olarak tamamlanan projeler,
Tüm müşteri ve projelerin birer referans olarak algılanması,
Yazılım teknolojileri konusunda bilgi birikimi,
Yeni teknolojilerin kullanımında liderlik,
oluşturmaktadır.

Yüksek Lisans ve Doktora Programı Desteği
Cybersoft Yüksek Lisans ve Doktora programlarını, projelerin imkanlarına göre destekleyerek hem çalışanlarına kariyerlerini geliştirme fırsatı vermekte hem de iş gücü kalitesinin sürekli gelişmesini amaçlamaktadır. Tez seçimi konusunda çeşitli öneriler geliştirilerek çalışanlarımızın görevleri ve yaptıkları işe uygun araştırma alanları önerilmektedir.
Eğitim Programı
Kalite Eğitimleri:
Cybersoft Kalite Yönetim Sistemi'nin etkin olarak uygulanabilmesi için gereken bilincin oluşturulması ve bilgilendirmenin yapılmasını sağlamak amacıyla verilen eğitimlerdir. Eğitimler ISO 9001:2008, ISO 15504 (SPICE), ISO / IEC 12207 ve CMMI Level 3 standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.
Hoşgeldin/Katılım Eğitimleri:
Şirketimize yeni katılan arkadaşlarımıza şirket kültürümüzü anlatmak, idari süreçler hakkınde bilgi vermek ve projeler hakkında teknik bilgilendirme yapmak amacıyla düzenlenen eğitimlerdir.
Teknik Eğitimler:
Yazılımın ve yazılımla bütünleşik diğer ürünlerin (proje planları, tasarım dokümanları, kod.test, vb.) geliştirilmesi ve bakımı için kullanılan aktivitelerin, metodların, uygulamaların ve dönüşümlerin anlaşılması ve bu konuda gerekli bilginin verilmesi amacıyla tasarlanan eğitimlerdir.
Çalışma Ortamı
Her geçen gün büyüyen iş hacmine yanıt verebilecek, ölçeklenebilir,açık standartları destekleyen, bütünleşik ve modüler sistemlerden oluşan Cybersoft V@Wfinans Finans Çözümleri Ailesi, sadece bugünü değil geleceği de yönetmek isteyen finans kuruluşlarının beklentilerine yanıt veriyor.
Sistem Odası:
Şirketimizin bilgi sistemleri, özel olarak tasarlanmış ve inşa edilmiş, teknolojik makinalarımızın bulunduğu güvenli sistem odasında kayıt altında tutulmaktadır.
Kütüphane:
Cybersoft bünyesinde oluşturulmuş, çalışanlarımızın her türlü mesleki bilgiye ulaşmalarını sağlayan, yayın ve kitap sipariş edebildikleri, gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından takip eden geniş bir kütüphanemiz mevcuttur.
Konferans ve Seminerler
Bilgi teknolojileri alanındaki güncel gelişmeler yakından takip edilmekte ve bu konularda düzenlenen konferans, seminer, toplantılara büyük ölçüde katılım sağlanmaktadır. Ayrıca çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilen yayınlar desteklenmekte olup çalışanlarımız bu konularda teşvik edilmektedir.
Diğer İmkanlar

Cybersoft, süresiz sözleşmesi bulunan çalışanlarına şirket bünyesindeki iki aylık çalışma sürelerinin sonunda özel sağlık sigortası yaptırmaktadır. Ayrıca her yıl tespit edilen yasal limit çerçevesinde yemek bedeli Cybersoft tarafından karşılanmaktadır. Yemek harcamaları için çalışanlara Multinet kartları tahsis edilmektedir.Cybersoft yönetimi, şirketin en değerli varlığını "Sahip Olunan Yüksek Seviyeli Mühendislik İşgücü" olarak tanımlamaktadır.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme