CREDIT EUROPE BANK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

CREDIT EUROPE BANK MAAŞLARI

CREDIT EUROPE BANK MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


1987 yılında Hüsnü M. Özyeğin tarafından kurulan Fiba Grubu, bugün ulusal ve uluslararası piyasaların saygın ve bilinirliği yüksek bir katılımcısıdır.

Fiba Grubu, finans ve finans dışı alanlarda faaliyet gösteren, marka değeri yüksek iştiraklerden oluşan bir yatırım portföyüne sahiptir.

Fiba Grubu'nun finans sektöründeki yatırımları bankacılık, leasing, faktoring, sigortacılık ve tahsili geçmiş alacakların (TGA) tahsili ve yönetimi, finans dışı yatırımları ise esas itibariyle perakendecilik, gayrimenkul yatırımları, yenilenebilir enerji ve otel yatırımlarından oluşmaktadır.

Temel değerlerimiz gelecekteki büyüme yol haritamızı şekillendiriyor:

Üstün Hizmet Kalitesi
Üstün Hizmet Kalitesi
Grubumuzun başarısı altında yatan temel neden, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel hizmet sunma konusuna sürekli verdiğimiz önemdir.
Liderlik Ve Yetkilendirme
Liderlik Ve Yetkilendirme
Bizim için en önemli unsur insan kalitesi olup, çalışanlarımıza ellerinden gelenin en iyisini yaratabilmeleri için inisiyatif alma yetkisi veririz. Bu yüzdendir ki en başarılı liderleri yine kendi grubumuzun içinden yetiştiririz.
Toplum
Toplum
Birçok alanda sosyal sorumluluk projesine katılarak topluma katkıda bulunmak için elimizden geleni yapmaktayız.
Verimlilik ve Dinamizm
Verimlilik ve Dinamizm
Çalışanlarımızın, hızlı değişen iş koşullarına uyum sağlarken dinamik olmalarını ve iş konularını ele almadaki yaklaşımlarında verimli ve etkili olmalarını beklemekteyiz.
Saygı ve Takım Çalışması
Saygı ve Takım Çalışması
Kendimize ve başkalarına karşı saygımız sonsuzdur. Takım çalışmasını ve büyümeyi teşvik eden bir ortam yaratmak için özen göstermekteyiz.
Şeffaflık
Şeffaflık
Paydaşlarımıza karşı sorumluluk sahibiyiz ve onları etkileyebilecek eylemlerimizin, kararlarımızın, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.
Hüsnü M. ÖZYEĞİN
Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı
1944 yılında doğdu. Hüsnü M. Özyeğin, 1963 yılında Robert Akademi’den mezun olduktan sonra, Oregon State University’de İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. 1969 yılında, Harvard Business School’dan yüksek lisans derecesini aldı.
1974-1977 yılları arasında Pamukbank Yönetim Kurulu Üyesi, 1977-1984 yılları arasında Pamukbank Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi, 1984-1987 yılları arasında Yapı ve Kredi Bankası Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Murahhas Üyesi ve Genel Müdürü olarak görev yaptı.
Ekim 1987’de Finansbank’ı kurdu ve 1987 - 2010 yılları arasında Finansbank A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı.
Halen, Fiba Holding A.Ş., Fibabanka A.Ş., Credit Europe Bank (İsviçre), Credit Europe Bank (Rusya) Yönetim Kurulu Başkanı görevlerine devam etmekte olup, Özyeğin Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı ve Harvard Business School Dean’s Advisory Board üyesidir.
İsmet Kaya ERDEM
İsmet Kaya ERDEM
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
1928 yılında doğdu. Marmara Üniversitesi'nde öğrenimini tamamladıktan sonra 1961-1999 yılları arasında Hazine Müsteşarlığı Genel Müdür Yardımcılığı, Sosyal Sigortalar Genel Müdürlüğü, Maliye Bakanlığı, ekonomiden sorumlu Devlet Bakanlığı ve TBMM Başkanlığı yapmıştır. 2000 yılında Fiba Grubu’na katılmıştır.
Fevzi BOZER
Fevzi BOZER
Yönetim Kurulu Üyesi
1955 yılında doğdu. Indiana University İşletme Bölümü'nden mezun olduktan sonra Roosevelt University'de master yapmıştır. Bankacılığa 1984 yılında CitiBank’da başladı. Finansbank'a 1988 yılında şube müdürü olarak katılmasını takiben 1991-1993 yıllarında Finansbank (Credit Europe Bank) Suisse'te, 1995-1999 yılları arasında da Finansbank A.Ş.'de genel müdürlük görevlerini yürütmüştür. 1999 yılından itibaren Fiba Grubu yurt dışı bankaları ve Fiba Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Murahhas üyeliklerinde yer almaktadır.
Onur UMUT
Onur UMUT
Yönetim Kurulu Üyesi
1962 yılında doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde öğrenimini tamamladıktan sonra 1985-1988 yılları arasında İktisat Bankası’nda çalıştı. 1988 yılında Fiba Grubu'na katıldı. 1996-1999 yılları arasında Finansbank (Credit Europe Bank) Holland, 1999-2003 yılları arasında ise Finansbank A.Ş. genel müdürlüğü yapmıştır. Bu tarihten itibaren Fiba Grubu yurt dışı bankaları ve Fiba Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Murahhas üyeliklerinde yer almaktadır.
Mehmet GÜLEŞCİ
Mehmet GÜLEŞCİ
Yönetim Kurulu Üyesi
1962 yılında doğdu. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra aynı bölümde Master yapmıştır. 1984-1996 yılları arasında Ernst&Young firmasının İstanbul ve Boston ofislerinde çalışmış, Türkiye'den ve ABD Massachusetts'den CPA belgeleri almıştır. Sorumlu ortak olarak çalışırken 1997 yılı başında Finansbank'a Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmış ve 2009 yılı sonuna kadar Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi olarak çalışmıştır. Fiba Grubu'nda Grup CFO görevini yürütmekte olup Grubun yurt dışı ve yurt içi finans ve finans dışı yatırımlarının yönetim kurullarında yer almaktadır.
Murat ÖZYEĞİN
Murat ÖZYEĞİN
Yönetim Kurulu Üyesi


1976 yılında doğdu. Carnegie Mellon Üniversite’sinde Endüstri Yönetimi ve Ekonomi eğitimi alan Murat Özyeğin, 1998 yılında çift anadal diploması ile mezun oldu. İş hayatına Bear Stearns & Co. yatırım bankasının New York ofisinde Şirket Birleşme ve Satın Alma Grubu’nda Finansal Analist olarak başlayan Özyeğin, 2000 yılında aynı firmanın Londra ofisine Şirket Birleşme ve Satın Alma grubuna Kıdemli Analist olarak transfer oldu. 2003 yılında Harvard Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladıktan sonra, Türkiye’ye dönerek aile şirketlerinin yönetiminde aktif rol üstlenen Özyeğin, Fiba Holding ve Finansbank’ta Stratejik Planlama ve İş Geliştirme bölümlerini kurdu. 2006 yılından itibaren Fiba Holding ve Fina Holding Yönetim Kurulu üyeliklerini sürdürmenin yanı sıra Fiba Grubu’nun bankacılık dışındaki sektörlerinin iş geliştirme faaliyetlerini ve yönetim sorumluluğunu üstlenmiştir. Endeavor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı, Doğal Hayatı Koruma Vakfı, Hüsnü M. Özyeğin Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği, Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Üyeliği görevini yürütmektedir.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme