COLLEZIONE MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

COLLEZIONE MAAŞLARI

COLLEZIONE MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


En önemli Kaynağımız, insanımızdır... Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. En iyi personeli ve iyi yetişmiş insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek; insanımızın yeteneklerinden, ve yaratıcılığından yararlanmak; verimliliklerini artırmak; gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliğinin, dayanışmanın yeşerdiği huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak Collezione Ailesi’nin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur. Collezione’de ‘insan’ gerçek kaynak görülürken, takım çalışması da en önemli başarı kaynağı olarak kabul edilmektedir. Çalışanlar arasında karşılıklı güven ve işbirliğinin sağlanarak bunun yansımalarının görülmesi, verimli ve yüksek kaliteli işgücünden oluşan bir ortamın yaratılması; takım çalışmasına yatkın, esnek, bilgi paylaşımı yüksek çalışanların katılımıyla desteklenen yönetim anlayışının uygulanmasının sağlanması amaçlarımız arasında yer almaktadır. Bu amaçla , çalışanlara sürekli İnsan Kaynakları & İş Hukuku Yönetimi, Performans Yönetimi, Kurum Kültürü ,Vizyon, Misyon ve Değerlerle Şirket Yönetimi, Stratejik Planlama , Bütçe ve Performans Yönetimi, Maliyet Analizi, Hazır Giyimde Üretim Planlaması, Toplam Kalİte - Süreç Yönetimi ve Kalite Politikası, strateji nedir? gibi konularında eğitimler verilmektedir. Amacımız, “kendini sürekli geliştirebilen , mutlu çalışanlara sahip, başarılı bir şirket olmak”tır.
Vizyon ve Misyon

Kurumsal Değerlerimiz

Collezione,
Her kademedeki tüm çalışanları ile varoluş amacı doğrultusunda vizyonunu takip ederken, kurumun sahip olduğu en önemli yardımcı; çalışanların bir arada ve uyum içinde oluşturdukları, kurumsal değerlerdir. Bu değerler müşteriyi, çalışanı, insanı, doğayı ve Collezione’nin geleceğini gözeten ve onları yücelten bir anlayışı yansıtmaktadır.
Collezione ancak bu doğrultuda sürdürülebilir bir büyümenin gerçekleşebileceğine inanır.
      
MİSYON;
Genç giyimde modayı hızla kaliteli ürünlere dönüştürüp makul fiyatlar ile sunarız.

VİZYON;
Dünya çapında değerli bir giyim markası olmak.

DEĞERLERİMİZ;
Müşteri memnuniyetini esas alarak tercih edilip benimsenen bir marka olmak için çalışırız.
Makul fiyatlarla güncel trendleri yansıtan kaliteli ürünleri güler yüzlü bir anlayışla sunarız.
Keyifli deneyim sunarız.
İşleri ekip olarak yapar, şirketimizi sahiplenir ve başarıyı paylaşırız.
Yenilikçiyiz, özgür düşünürüz, çözüm üretmekten keyif alırız.
Kendimizi sürekli geliştirip yeni yetkinlikler kazanır, kalite ve süreç odaklı çalışırız.
Doğaya, emeğe, farklı düşüncelere ve rakiplerimize saygılıyız.
Sosyal Sorumluluk
Markamız , sosyal yardımlaşma , sağlık , eğitim , kültür ve sanat alanlarında sürekli olarak projeler düzenlemekte ve ortak projelere katılmaktadır.
Sosyal Yardımlaşma:

Collezione,  her ay düzenli olarak  gelir düzeyi düşük olan  doğu illerine yardım ürünü göndermektedir ve bu yaklaşımıyla da sektöre  örnek olabilecek kurumsal sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır.
Sağlık:

Meme kanseriyle savaşı destekleyen projelerde yer alan Collezione, dünya kadınının meme kanseri konusunda bilinçlendirilmesi ve hastalıkla mücadele konusunda sivil toplum örgütleriyle el ele çalışmıştır.

“Sigaraya Hayır Kampanyası” ile sağlık alanında bir diğer sosyal sorumluluk projesini  yerine getirmiştir. Bu kampanya ile ‘’sigarasız gençlik’’ kavramını halka yayarak yaşadığı toplumun yaşam kalitesini iyileştirmek ve sağlıklı bir toplum yaratmak için projeyi başlatmış ve kampanyanın etkinliğini artırmak için de  Collezione tasarım ekibi özel bir koleksiyon hazırlamıştır. İstanbul genelinde yapılan proje için Bağcılar pilot bölge olarak seçilerek,  kampanyanın deneysel çalışması olan ‘’Sigarasız Collezione’’ projesi ’’Allen Carr’s Easyway to Stop Smoking’’adlı kuruluş tarafından Collezione çalışanlarına sigara kullanımı, bunun sağlık üzerine etkisi ve bırakma yöntemleri konulu eğitim seminerleri verilmiştir.
Eğitim / Kültür / SanatAkyiğit Kültür ve Sanat Eğitim Vakfı  (AKSEV):  Collezine markasının kurucusu Ekrem Akyiğit’în kurduğu AKSEV,  Türkiye’deki eğitim kültür ve sanat faaliyetlerini desteklemektedir. AKSEV, Türk Toplumu’nun kalkınmasına  destek olmak amacıyla genel, özel ve katma bütçeli  eğitim, kültür - sanat kurum ve kuruluşlarına her türlü yardımda bulunmaktır. Halkın eğitim, kültür, sanat bilincini ve bu alanlara olan ilgisini artırılmak amacıyla AKSEV  çeşitli etkinlikler  düzenlemektir.

Akyiğit Mağazacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Akyiğit’in eğitime verdiği değerin en önemli göstergesi 2006 yılında faaliyete geçen Akyiğit İlköğretim Okulu’dur. Açılışını dönemin Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç’un yaptığı okulda her yıl ortalama 850 öğrenci öğrenim görüyor. Akyiğit İlköğretim Okulu, 16 dersliğin yanı sıra bilgisayar odası, laboratuar, kütüphane, resim atölyesi, müzik odası , toplantı salonu ve anasınıfını içeren 5 kattan oluşmaktadır.


Diğer taraftan , Akyiğit Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı,  yüksek öğrenim gören başarılı öğrencilere burs imkanı sağlayarak eğitime desteğini sürdürmeye devam etmektedir.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme