BUREAU VERITAS MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BUREAU VERITAS MAAŞLARI

BUREAU VERITAS MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Bureau Veritas, kaliteli hizmet vermeye ve müşteri odaklı çalışmaya son derece özen gösteren bir uygunluk değerlendirme şirketidir. Bu bağlamda, öncelikli hedefimiz kendi alanlarında en iyi olan kişileri şirketimiz bünyesine katmak ve onları işe bağlı kılmaktır. İçinde bulunduğumuz pek çok farklı iş kolunun olduğu bu büyük sektör, son 10 yılda dünya genelindeki çalışan sayımızı 8,000’den 26,000’e yükseltmemizi sağladı. Yöneticilerimiz, zamanlarının önemli bir kısmını işe alma, eğitim, koçluk ve ekiplerine liderlik etmeye ayırmaktalar. Bureau Veritas Grubu olarak en değerli varlığımızın çalışanlarımız olduğunu düşünüyoruz. Sizin de uzmanlığınız teknik, operasyonel, satış veya destek gibi alanlarda olabilir, eğer şirketlere Kalite, Sağlık, Güvenlik, Çevre ve Sosyal Sorumluluk konularını etkin bir şekilde yönetmelerinde yardımcı olmak konusunda istekliyseniz, ve eğer değerlerimizi paylaşıyorsanız sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.
Bureau Veritas Grubu, kurulduğu 1828 yılından bugüne geliştirdiği uzmanlığıyla, müşterilerine Kalite, Sağlık, Güvenlik, Çevre ve Sosyal Sorumluluk alanlarındaki standartlara ve mevzuatlara uygunluk göstermeleri için destek vermektedir.

Bureau Veritas’ın yaygın küresel çalışma ağı, müşterilerine en yüksek seviyede ve geniş bir yelpazede hizmet vermesini sağlar. Bu geniş hizmet yelpazesi içinde, denetim, gözetim, kontrol, belgelendirme, gemi klaslama, teknik destek hizmetleri, eğitim ve dış kaynak kullandırma hizmetleri bulunur.

Büyük veya küçük, özel sektör veya kamu sektöründen tüm firmalar markalarını, varlıklarını ve ticari faaliyetlerini korumada destek olması için Bureau Veritas’a güvenebilirler. Grubumuz, gerek risk yönetimi gerekse performans iyileştirme konularında da önemli bir rol oynar.

Dünya genelinde 940’den fazla ofis ve laboratuvarımızda pek çok farklı disiplin ve uzmanlık alanından 52.000’den fazla çalışanımızla birlikte, küçük ve yerel ölçekli firmalardan büyük ve uluslararası ölçekteki firmalara kadar 400.000’i aşkın müşterimize hizmet vermekteyiz.

Logo Detayı
Bureau Veritas 1828 yılında “gerçeği aramak, tespit etmek ve onu korkusuzca ve tarafsızca dile getirmek” amacıyla kurulmuştur.

Bureau Veritas ambleminin ana ögesi olan kadın figürü “Gerçeği” temsil eder. Sağ elinde meşale, sol elinde ise bir ayna tutmaktadır. Sol ayağının altında da bir küre vardır.

Logonun alt kısmında ise terazi, Merkür’ün asası ve gözleri kadına bakan horoz figürleri bulunmaktadır.  Yan kısımda ise yelkenleri dalganarak seyreden bir gemi figürü yer alır.


Logo 1990 yılında tekrar gözden geçirilip bugünkü son halini almıştır.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme