BTC MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BTC MAAŞLARI

BTC MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Tüm işletme düzeylerindeki iş süreçlerinizin sürekli optimize edilmesi, danışmanlık hizmetlerimizin odak noktasını oluşturmaktadır. Analizden yönetim ve yönlendirme desteğine, teknoloji ve süreç danışmanlığına kadar IT odaklı işletme danışmanlığı konusunda uzmanlık sunuyoruz. Talepleriniz doğrultusunda sizin için bireysel süreç ve IT ortamları tasarlamaktayız.

Danışmanlık alanı için öncülük ve hızlı hareket edebilme yeteneğinin önemi günümüzde oldukça artmıştır. Kritik stratejik yönlerin belirlenmesinin pozitif katkı yarattığı bu yeni dönemde derin sektör bilgisi ve geniş kapsamlı IT know-how'u geleceğin eğilimlerini daha iyi görmemizi sağlamaktadır. Bu yüzden bugünden yarına müşterilerimize ve bize artı değer katacak konulara odaklanmış bulunuyoruz.

İş süreçlerinin akıllıca entegrasyonu ile kalıcı bir rekabet avantajı sağlanabileceğine ve işletmenizde uzun vadeli gelişmeler için sağlam bir temel oluşturulabileceğine inanıyoruz. Bütünsel hizmet portföyümüz ile danışmanlık çerçevesinde sunduğumuz bütün çözümleri tek elden gerçekleştirebilmekteyiz.   

Sizin memnuniyetinizi ölçerek başarımızı değerlendiriyoruz
Danışmanlık, Sistem Entegrasyonu ve Sistem Yönetimi – BTC’nin hizmet portföyü kısaca böyle tanımlanabilir. Bunun da ötesinde biz, bu sözcüklerin ifade edebildiklerinden daha fazlasını sunuyoruz. Deneyim, uzmanlık ve yenilenme gücü ile, ödün vermeden müşterilerimizin taleplerine yönelik ikna edici bilgi teknolojisi çözümleri sunuyoruz.

Projelerimizin herbiri vazgeçilmez bir şarta tabidir: Hayallerimizi ve hedeflerimizi bizim hayallerimiz ve hedeflerimiz yapmak. Biz sadece iyi değil, en iyi sonuçları göstermek istiyoruz. Bu da ancak, müşterilerimizle açık bir iletişim ve uyumlu bir ortak çalışma sayesinde mümkündür.

“Mümkün olana ulaşabilmek için, tekrar tekrar mümkün olmayanlar üzerinde çalışmak gerekir.” Hermann Hesse’nin bu sözleri, BTC liderleri için ana bir motif olmuştur. Bu, hergün yeniden 1.200’den fazla personelimizin yaratıcı potansiyelinin ortaya çıkmasını talep ve teşfik etmek, onlara merak, motivasyon ve ekip ruhunu aşılamak anlamına gelmektedir. Mükemmel seviyedeki çözümler ancak bu şekilde oluşurlar.

Şirketimizin 1995 yılındaki kuruluşundan bu yana sürekli büyüme kaydediyoruz ve bunu gelecekte de sürdürmek istiyoruz.

Ancak biz başarımızı, sadece bilançolarımızla değil, herşeyden önce sizin memnuniyetinizle ölçüyoruz.

Takım oyununda uyuma önem veriyoruz
Her boyutta outsourcing ile outtasking ve geniş kapsamlı teknoloji danışmanlığı sistem yönetimi iş alanımızın odak noktasıdır. İster komple bir IT işletmesi, 1. veya 2. Seviye Destek olsun ister tüm iş süreçlerinin (örn. Bordro muhasebesi) dışarıda yapılması olsun, daima iki nokta ön plandadır: ekonomik sunumlar ve müşterilerimiz için maksimum güvenlik.

„Basitlik, doğanın karmaşıklığına en üst düzeyde adaptasyondur.“ – Polonyalı yazar Stefan Napierski'nin bu cümlesi IT sistemlerinin karmaşıklığı için de kullanılabilir. Sistem uzmanlarımızın her gün üzerinde düşündükleri soru şudur: IT ortamlarını, kullanıcı kolaylığından ve performanstan taviz vermeden, nasıl daha etkin ve güvenli yapabiliriz?

En yeni teknolojiyle donatılmış bilgisayar merkezlerimizde, sistem denetimi için, devre dışı kalmaya karşı en üst düzeyde güvenlik ve virüs koruması sağlayan koruyucu tedbirler almaktayız. Böylece siz esas işinize konsantre olurken, bir pürüzsüz bir sistem işletiminin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme