BSS BORAY MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BSS BORAY MAAŞLARI

BSS BORAY MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


BSS Boray , 2004 yılında GSM sektörüne hizmet vermek üzere kurulmuştur ve GSM konteynerleri alanında kendi sandviç panelini üretebilen ilk ve tek firmadır.

BSS Boray , Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 15.000 m² üretim alanına sahip 2 tesisi ve 130 kişilik uzman personeli ile hizmet vermektedir. Ürün geliştirme özelliği sayesinde yaptığı projelerle, hızla büyüyen telekomünikasyon sektöründe ve prefabrik yaşam üniteleri alanında sağlam bir şekilde yerini almıştır.

Yurt dışı çalışmalarına, kuruluş aşamasındayken Ukrayna’da açtığı şubesi ile başlayan firmamız; Belarus, Rusya, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Gürcistan, Azerbaycan, Fas, Libya, Irak, Katar ve KKTC’deki başarılı çalışmalarıyla telekomünikasyon ve prefabrik yaşam üniteleri alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu yıllarda, telekomünikasyon sektörü için yeni bir pazar olan Ukrayna’da yapılanan firmamız, burada Astelit-Life projesi için 2.500 adet konteyner üretmiştir. Bunun yanı sıra Özbekistan Coscom projesi için de konteyner üretimi yapmış ve ihracatını gerçekleştirmiştir.

GSM operatörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda yapılanan firmamız sektördeki pazarı belirleyen firmalar ile sözleşmeli ürün ve çözüm ortağı olarak çalışmaya başlamıştır. BSS Boray , Türkiye’de GSM sektöründeki network-alt yapı projelerinde Turkcell ve Vodafone’ un sözleşmeli çözüm ortağı ve sözleşmeli konteyner üreticisidir.

Bu aşamada müşterileri arasına Avea, Ericsson, Nokia, Motorola, Siemens, NSN, Alcatel-Lucent ve Huawei gibi global firmaları da ekleyen BSS Boray , telekomünikasyon sektöründe hizmet veren en önemli mühendislik ve üretim firmalarından birisi haline gelmiştir.

BSS Boray , başarılı mühendislik çalışmalarına paralel olarak Aselsan firması ile karayolları bilgilendirme ve izleme işleri alanında çelik konstrüksiyon projelendirme ve uygulanmasında partner olarak çalışmaya başlamış ve bu alandaki ürünlerini pazara sunmuştur.

BSS Boray , 2006 yılı içerisinde ISO 9001:2000 sertifikasyonu almış ve 3 yıl süre ile başarılı bir şekilde devamlılığını sağlamıştır. Firmamız, 2009 yılı başında ISO 9001:2008 revizyonunu tamamlayarak bu belgeye hak kazanan ilk kuruluşlar arasında yerini almıştır.

BSS Boray , sektöründe konteyner konusunda CE onayı almış ilk ve tek firma olma unvanına sahiptir. Konteyner ürünlerimizin IP54 standardı ve EN–60950 ürün güvenliği onayı bulunmaktadır.

BSS Boray olarak hedefimiz AR&GE çalışmaları ile sektöründe yenilikçi, kendi tasarımı olan ürünleri ve projeleri ile uluslararası standartlarda hizmet veren güçlü bir firma olmaktır.

Firmamız 2006 yılı sonunda yaşam prefabrikleri üzerine çalışmaya başlamıştır. Kısa sürede, yapmış olduğu işlerdeki profesyonellik ve kalite anlayışı sayesinde sektörünün önde gelen firmalarını müşteri portföyüne eklemeyi başarmıştır.

Baytur, TurkMALL, Yapı KZ, Nata-Yorum İnşaat, MT İnşaat, Çukurova Grubu, Günay İnşaat, Al-Sahari, Al-Kubra, Tellcom, İris Telekom gibi firmalar hızlı bir biçimde müşteri portföyümüze katılmıştır. BSS Boray ayrıca Sahil Güvenlik Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı gibi kabul kriterleri yüksek standartlarda olan resmi kurumlara da hizmet vermektedir.

Kaliteli ve özgün üretim süreciyle, sektördeki dinamik ve yenilikçi stratejisi ve geleceğe yön veren hizmet anlayışıyla BSS Boray sektörünün nabzını tutmaya devam edecektir.Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme