BOSCH REXROTH MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BOSCH REXROTH MAAŞLARI

BOSCH REXROTH MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Ekonomik, hassas, güvenilir, ve enerji verimliliği yüksek çözümler: Bosch Rexroth’un sunduğu tahrik ve kontrol teknolojileri her boyuttaki makine ve sistemleri hareket ettirir. Global uygulamalardaki tecrübesiyle firma, Mobil Uygulamalar, Makine Uygulamaları ve Mühendislik ve Fabrika Otomasyonu alanlarıda yenilikçi ürünler geliştirir ve özel sistem çözümleri ve hizmetleri sunar. Bosch Rexroth, müşterilerine hidrolik, elektrikli tahrik ve kontrol, dişli teknolojileri ve doğrusal hareket ve montaj teknolojilerini tek kaynaktan sunar.
-30°C'de kar temizleme ve +40°C sıcaklıkta mısır hasadı, milimetrenin binde biri hassasiyete sahip yapı elemanları üretimi, tonlarca ağırlıktaki bent kapaklarını ve dünyanın en ünlü sahnelerini taşıma. Biz herşeyi hareket ettiririz.
Global ortağınız olarak Bosch Rexroth üstün teknoloji ve benzersiz endüstri bilgisi ile dünya çapında makine ve fabrika mühendisliği çalışmalarını desteklemektedir. Dünya çapında 33.700'den fazla çalışan ihtiyaca uygun, güvenli ve kaynak dostu çözümler üzerinde çalışmaktadır. Faaliyetlerimizi yarattığımız ortak bir değer sistemi temeliyle yürütüyoruz. Örneğin, zararlı karbondioksit salınımını azaltırken aynı zamanda verimliliği arttırmaya yardım ederler.
Her şeyin ötesinde, önceden tanımlanmış işlevler ve entegre mühendislik araçlarıyla çapraz teknoloji çözümlerinin kullanımını kolaylaştırıyoruz.
 Mobil Uygulamalar: Düşük Emisyonlarla Tam Güç
Mobil Uygulamalar
İnşaat çukuru kazmak, sert kayalı bir tüneli delmek veya orman çalışması söz konusu olduğunda mobil makineler tehlikeli ve yorucu görevlerin sayısını azaltan paha biçilemez bir destek sağlar. Bu tür makinelerin geliştirilmesi sırasında üreticiler TIER 4 Final emisyon standartlarına göre izin verilen emisyon oranının önemli ölçüde azaltması gibi sürekli değişen koşullara uyum sağlamalıdır. Bosch Rexroth bu zorlukları müşterileriyle paylaşır. Çalışma ve tahrik hidroliği için geliştirdiğimiz yeni konseptler, iş makinelerinin bu standartlara ulaşmasını ve performans seviyelerini korumalarını sağlar.

Örneğin, motor kontrol ünitesi ile dijital hidrolik kontrolü birleştiriyoruz. Bu sayede hidrolik motordan yalnızca gerektiği kadar güç alır. Bu yakıt tüketimini önemli ölçüde düşürürken verimliliği de artırmaktadır. Dünya çapında elde ettiğimiz engin tecrübeler nedeniyle her uygulamanın kendine özgü gereksinimlere sahip olduğunu biliyoruz. Sektör yönetimimiz bu tecrübeleri havuzunda toplayıp müşterilerle birlikte ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirmek için çalışmaktadır.

 İş makineleri, malzeme işleme teknolojisi, tarım ve ormancılık makineleri ve karayolu taşıtları ile ilgili Drive & Control teknolojileri hakkında daha fazla bilgi edinin.
 Makine Uygulamaları ve Mühendislik: Karada ve Denizde Otomasyonlar
Makine Uygulamaları
İster metal veya kauçuğun yüksek kuvvetle yeniden biçimlendirilmesi, denizaltı kablolarının yerleştirilmesi, ister fırtınalı denizde seyir gemilerinin kumanda edilmesi olsun, Bosch Rexroth benzersiz projeler ve tesis kurulumu konusunda kendini dünya çapında bir uzman olarak kanıtlamıştır. 80'den fazla ülkede ulaşabileceğiniz Bosch Rexroth'ta irtibat kişileri, tüm tahrik ve kontrol teknolojilerini kapsayanbilgi birikimine doğrudan erişimi olan sektör uzmanlarıdır.

Bosch Rexroth, Panama Kanalı'nın yeni kapakları veya Moskova'da yeniden inşa edilen Bolşoy Tiyatrosu'nda en modern sahne teknolojisinin sistem tedarikçisi olmak gibi büyük ölçekli projelerin düzenli olarak proje ortağı veya girişimcisi olmaktadır. Bosch Rexroth uzmanları, fikir aşamasından projenin gerçekleşmesine kadar olan tüm süreçte global bir ortak olarak sağlanması gereken hizmet ve kaynaklarla projeye danışmanlık yapmaktadır. Kendini kanıtlamış proje yönetimimiz, ortaklarımızın belirledikleri teknolojik hedeflere zamanında ve bütçe dahilinde ulaşmalarını sağlarlar.

 Endüstriyel tesisler, marin ve offshore uygulamalar ve ağır yük işleme ile ilgili Drive & Control teknolojileri hakkında daha fazla bilgi edinin
 Fabrika Otomasyonu — Sistem Uzmanlığı ile Desteklenmiş Uygulama Bilgisi
Fabrika Otomasyonu
Mekanik saat dişlilerinin milimetrenin binde biri hassasiyetle çalıştırılması veya her gün birçok kez yeni ürünlere göre ambalaj tesislerinin yeniden donatılması : Bu gibi işlemler kapsamlı çözümler için bakış açısı gerektiren karmaşık görevlerden oluşmaktadır. Bosch Rexroth'taki fabrika otomasyonu uzmanları bu bakış açısına sahiptir. Bu şekilde Bosch Rexroth enerji tasarrufu sağlayan, yüksek verimli sistem çözümleri elde etmek amacıyla hidrolik, elektrikli tahrik ve kontrol, mekanik ve pnömatiğin avantajlarını birleştirmektedir.


Bu yaklaşımın bir parçası olarak, yazılım tabanlı süreçlerin işlevselliği arttırılmakta ve böylece yeni konseptlerin mühendislikleri ileri seviyelerere taşınmaktadır. Sonuç olarak; makine üreticileri arttırılmış enerji verimi ve standart hale getirilmiş makine güvenliği sayesinde hedeflerine hiç olmadığı kadar hızlı ulaşmakta ve içinde bulundukları yarışta bir adım öne geçmektedir.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme