BORUSAN MANNESMANN MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BORUSAN MANNESMANN MAAŞLARI

BORUSAN MANNESMANN MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Borusan Mannesmann, bütün Borusan şirketleri gibi, en değerli sermayesini insan kaynakları olarak kabul etmektedir. Bu nedenle de, çalışma arkadaşlarımıza, mutlu olacakları, mesleki ve insani açılardan kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmayı birinci hedefimiz olarak görüyoruz.

İnsan potansiyelinin sınırı yoktur. Başarı, beraberinde daha iyisini yapma arzusu getirir. Sizi; "Hep bir adım önde" olma prensibiyle insanı her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan, samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz.

Bugünün ve Geleceğin Borusanlıları'nın temel değerleri;

Başarma azmi ile hareket ederek daima daha iyiyi yapmayı hedefler.
Bireysel inisiyatif ve sorumluluk alır.
Hırslıdır, yüksek vasıfta liderlik sergiler.
Doğru, itibarlı, başarılı ve şeffaftır.
Kendini geliştiren, çevresindekileri motive eden, etkin bir lider veya takım oyuncusu kimliğine sahiptir.
Paylaşır, danışır ve özveride bulunur.
Müşteri odaklıdır, müşterileri ile kurduğu açık ve güvene dayalı ilişkilerde sadece bir ürün/hizmet tedarikçisi olmaktan öte, güvenilir bir danışman olmayı da hedefler.
Çalışanlar, müşteriler, hissedarlar ve diğer iş ortakları ile şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı ilişkiler yürütür.
Yeniliğe açıktır, kendini sürekli yenilemek için gayret gösterir.
Kültür, sanat ve eğitim alanlarında topluma katkıda bulunmayı amaçlar, çevreye duyarlıdır, çevresindeki yaşam kalitesini artırmak için aktif rol alır.
6 Sigma metodolojisini uygulayarak fark yaratır.
Borusan Grubu'nda HAY iş değerleme sistemi uygulanmaktadır. Dünya standardında bir metodoloji olan iş değerleme sistemi aracılığı ile yapılan işin kurum için yarattığı değer belirlenerek çalışanların toplam gelir paketi oluşturulmaktadır.

Ücret seviye belirlenmesi aşamasında ücretler, piyasa ile kıyaslama çalışmaları yapılarak iş grupları ve seviyelerine göre konumlandırılmaktadır. Ayrıca performans yönetim sistemi ile entegre çalışan ödüllendirme yapısı bulunmaktadır. Tüm değerlendirme ve başarılar kurumsal belleğe kaydedilir.

Ücret artışları; çalışanların şirket hedeflerine katkıları, yetkinlik gelişimleri, görevleri, sektör ortalamaları ve enflasyon oranı dikkate alınarak yılda bir kez yapılır. Ücretler 12 brüt maaş olarak ödenir.

Borusan Mannesmann'nun da içinde bulunduğu tüm Borusan Grubu'nda; çalışanlar, eşler ve 18 yaşını doldurmuş çocuklar özel grup emeklilik planından faydalanabilirler.

Tüm Borusan Grubu çalışanlarına; yatarak tedaviyi, ayakta tedaviyi ve acil müdahaleyi içeren sağlık sigortası, seviyeye göre değişen kapsamda yıllık sağlık kontrolü ve hayat sigortası olanağı tanınır.

Borusanlılar, bulundukları bölgeden servisler aracılığıyla ulaşımlarını sağlayabilirler.


Öğle yemekleri Borusan Mannesmann tarafından sağlanır.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme