BOEHRINGER INGELHEIM MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BOEHRINGER INGELHEIM MAAŞLARI

BOEHRINGER INGELHEIM MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Yüksek nitelikteki liderlerin ve çalışanların aramıza katılmalarını sağlayarak, onların gelişimlerini destekleyerek ve bağlılıklarını artırarak şirketimizin gelişimine ve değerlerine katkıda bulunuyoruz.

Temel görevimiz; etkin yetenek yönetimi uygulamaları ile şirket stratejimizi hayata geçirerek, organizasyonel becerimizin ve iş gücümüzün geliştirilmesini sağlamak ve sürdürülebilir istihdam sunmaktır.
Geleceği şekillendirmek ve hedeflediğimiz başarıya ulaşmak ancak çalışanlarımızın gelişimi ile mümkündür.

Organizasyonel başarının sağlanması organizasyonun değişme kabiliyetine, bu yöndeki istekliliğine ve yeni fikirler ile gelişmelere açık olmasına dayanmaktadır. Hızla değişen ve zorlaşan iş ortamında, organizasyonel ve kişisel seviyede eğitim ve gelişim planlarınının gerçekleştirilmesi ve etkin yürütülmesi başarının sürekliliği için esastır. Bu noktada çalışanların varolan potansiyellerini kullanarak daha iyi performans sergileyebilmeleri ve iş (performans) hedeflerine ulaşabilmeleri için eğitim&gelişim desteği sağlanır.

Human ResourcesEğitim & gelişim konusuna oldukça fazla önem veren şirketimiz, çalışanlarının gelişimini desteklemek için birçok farklı uygulama ve süreç geliştirmektedir. IIP Bronz ( İnsana Yatırım Yapan Şirketler) madalyasını alan Türkiye’de ilk, dünyada 3. ilaç firması olmamızda çalışanın gelişimine verdiğimiz önemi göstermektedir.

Tüm çalışanlar açısından girişimci düşünceyi ve kişisel gelişimi teşvik eden bir iş ortamı yaratılması amaçlanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda, çalışanlar kişisel gelişim planlarının hazırlanması konusunda desteklenir. Belirlenen kişisel gelişim ihtiyaçları, çalışanların hedeflerini yerine getirebilmeleri ve daha iyi iş sonuçlarına ulaşabilmeleri konusunda destek sağlamaktadır.

Gelişim hedefleri oluşturulurken çalışanın mevcut pozisyonu ve gelecekteki olası pozisyonları incelenir. Çalışanın gelişimini destekleyecek birçok farklı araç kullanılır. Bunlar dışında çalışanların tecrübelerini ve becerilerini arttırmak için aşağıda belirtilen görev değişiklikleri veya atamalar söz konusu olabilir.

Çalışanların tecrübelerini ve becerilerini arttırmak için aşağıda belirtilen görev değişiklikleri veya atamalar söz konusu olabilir.

Yatay Değişiklik

Organizasyon içerisinde pozisyon değişimidir (farklı bir fonksiyon, bölge vs.) Statü ya da toplam kazanç paketinde herhangi bir değişiklik olmayabilir.

İşin Zenginleştirilmesi

Gelişim fırsatları elde etmek amacıyla ilave sorumlulukların verilmesidir.

Rotasyon (Belirli süre)

Çalışanın sahip olduğu beceriler ya da ilgi alanları kapsamında farklı bir işe geçmesidir (Örneğin: bölüm değişikliği).

Yurtdışı Atama

Benzer veya farklı bir görev / proje ile ilgili olarak dönemsel /sözleşmeli olarak yurt dışı bir pozisyona atanmasıdır.

Terfi

Şirket içerisinde daha yüksek bir pozisyona atanma anlamına gelir.
Toplam Kazanç Yönetimi

Boehringer Ingelheim Türkiye olarak şirketimizin ücretlendirme politikası, “Toplam Kazanç” anlayışını baz alır. Toplam Kazanç Yönetimi çerçevesinde hedefimiz, çalışanlarımıza kişisel performansları ve şirket sonuçları göz önüne alınarak şirket içinde adil, objektif ve pazarda rekabetçi bir ödüllendirme sağlamaktır.


Human ResourcesToplam Kazanç Yönetimi içinde değerlendirilen tüm kazançlar, pazara göre ve kişisel gelişim ile paralel olarak güncellenmektedir. Toplam Kazanç Yönetimi, sadece çalışanın nakit kazançlarını ifade etmez. İşyerinde ve çalışanlar arasında gelişimi sürekli destekleyen, üretken ve motive edici bir çalışma ortamı oluşturulmasını, kişisel gelişim fırsatlarını, eğitim yatırımlarını, başarıyı, örnek davranışı, yenilikçiliği ve yaratıcılığı destekleyen takdir ve ödüllendirme programlarını da içerir. Tüm bu fırsatlar, çalışanlarımızın ihtiyaçlarını karşılamamızı, katkılarını takdir etmemizi ve hedeflerine ulaşmalarında destek olmamızı sağlar.Yan Haklar


Toplam Kazanç Paketi’nin önemli bir parçası da yan haklardan oluşmaktadır. Yan haklar da aynı ücretler gibi sektörün dinamiklerine, organizasyon içi dengelere ve şirketin finansal durumuna bakılarak belirlenmektedir. Yan haklar, çalışanlara ücret haricinde sağlanan ekstra imkanları kapsamaktadır. Yan haklar, pozisyonların organizasyondaki konumuna göre belirlenmektedir.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme