BNP BARIPAS CARDIF MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BNP BARIPAS CARDIF MAAŞLARI

BNP BARIPAS CARDIF MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


BNP Paribas Cardif Global
BNP Paribas Cardif, yeni yaşam tarzları ve alışkanlıklarla şekillenen günümüz dünyasında, performansa hizmet eden, yenilikçi tasarruf ve sigorta çözümleri yaratır.

BNP Paribas'nın iştiraki olarak, kendine özgü iş ortaklığı modeliyle, farklı sektörlerdeki dağıtım kanallarıyla birlikte nihai tüketicilere sunulmak üzere çözümler geliştirir.

Avrupa, Asya ve Latin Amerika olmak üzere 3 bölgedeki güçlü konumuyla toplam 36 ülkede 90 milyon müşteriye hizmet veren BNP Paribas Cardif, bireysel sigortacılık alanında global bir uzman haline gelmiştir.

Dünya çapında yaklaşık 10,000 çalışanıyla BNP Paribas Cardif 2015 yılında % 59'u Fransa dışında olmak üzere 28 milyar Euro brüt yazılan prim üretimine ulaşmıştır.
İki temel iş: Tasarruf ve Koruma
- Tasarruf
BNP Paribas Cardif'in tasarruf çözümleri insanların tasarruflarını büyütmesine, emeklilik için yapmasına imkan vermektedir.

- Koruma
Kredi sigortacılığından uzman BNP Paribas Cardif, bu alandaki ürün yelpazesini genişletmek için dünya ekonomisindeki trendleri akıllı bir biçimde ön görmektedir. Sahip olduğu koruma ürünleri ile kişileri teminat altına almakta ve ayrıca bütçeler, gelir ve kredi kartları için koruma sağlamaktadır.

Üç Dağıtım Kanalı
BNP Paribas Cardif ürünlerini etkin bir şekilde geliştirmek ve dağıtmak için Bireysel Bankacılık, İş Ortalıkları ve Dijital&Acente olmak üzere 3 farklı kanaldan hizmet vermektedir.

Bireysel Bankacılık Kanalı
Bireysel Bankacılık Kanalı, BNP Paribas bireysel bankacılık ağları aracılığıyla ürünlerin dağıtımını yönetir.

İş Ortaklığı Kanalı
BNP Paribas Cardif, sigorta ortaklıkları açısından global mükemmellik standardı olmayı hedeflemektedir. Bankalar, tüketici kredisi firmaları, otomobil imalatçılarının finansman iştirakleri ve perakende zincirleri dahil olmak üzere dünyanın önde gelen kuruluşlarına çözümler sunar.

Dijital & Broker Kanalı
Bu kanal, aynı zamanda iş ortaklarının dağıtım stratejilerinde de önemli bir unsur olan BNP Paribas Cardif'in dijital uzmanlığını ve bunun yanı sıra sigorta broker'ları ile BNP Paribas Cardif arasında yapılan iş modelini güçlendirmektedir. Bu kanal; Belçika, Hollanda ve İngiltere'de kullanılan stratejik bir segmenttir.
BNP Paribas Cardif Türkiye
BNP Paribas'nın sigorta birimi olan BNP Paribas Cardif, 2008 yılından bu yana Türk sigortacılık sektöründe, bireysel kredi koruma ve hayat sigortacılığı alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. 2010 yılı itibarıyla müşterilerine bireysel emeklilik ürünlerini de sunabilir hale gelen BNP Paribas Cardif Türkiye emeklilik, hayat sigortacılığı ve elementer sigorta ürünlerine dair üç lisansı olan bir şirkettir. BNP Paribas Cardif Türkiye geniş ürün portföyü ve uluslararası vizyonu ile kısa sürede pazarda kapsamlı hizmet veren bir sigorta platformu haline gelmiştir.

Vizyonumuz:
İnsanları ve onlar için değerli olanları güvence altına almak.

Misyonumuz:
Sürdürülebilir büyüme.
İnsan Kaynakları Stratejimiz
"Biz fark yaratırız, çalışanlarımıza değer verir, onları cesaretlendirir, geleceği birlikte tasarlarız"

BNP Paribas Cardif'te İnsan Kaynakları Yönetimi

Eğitim ve gelişimi sürekliliğini destekleyen,
Takım çalışmasının teşvik edildiği,
Çalışan mutluluğunun ön planda olduğu bir yönetimdir,
İş ve yetkinlik hedeflerimizin net bir şekilde tanımlandığı,
Yüksek performans odaklı bir yönetimdir.

BNP Paribas Cardif İşveren Markamız
İşveren markamızın temel karakteristik özellikleri empatik, özgün, uzman, etik ve girişimci olarak tanımlanabilir.

Bu özelliklerimizi destekleyen ana değerlerimiz ise:
İstikrar,
Sorumluluk,
Uzmanlık,
Iyi bir çalışma ortamı sunmak,
Çeviklik&hızlılık,
Risk ve uyum konularına hassasiyet,
Müşteri tatmini ön planda tutmak ve
Şeffaflık olarak tanımlanabilir.

BNP Paribas Cardif İnsan Kaynakları olarak vizyonumuz; yenilikçi çözümler için tüm çalışanlarımızın birlik olduğu, mutlu ve verimli bir iş ortamı yaratabilmektir.
BNP Paribas Cardif Türkiye'de Sosyal Yaşam
Etkin bir işbirliği için ekip olabilmenin önemini biliyoruz.Çalışanlarımız arasında ortak bir kurum kültürü oluşturmayı, çalışanlarımız için profesyonel iş yaşamına dair sunduğumuz imkanların yanı sıra iş dışında da bir araya gelebilecekleri sosyal imkanlar sunarak, BNP Paribas Cardif ailesinin bir parçası olmaktan keyif alabilecekleri bir ortam yaratabilmeyi hedefliyoruz.

Cardif Mutluluk Kulüplerimizle(müzik, koşu,yoga ve fotoğraf) bir araya geliyoruz.
Sosyal Sorumluluk faaliyetlerimiz ile geleceğin yıldızlarına destek veriyoruz
Yeşil Yıldızlar ile doğaya saygı gosteriyoruz.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme