BMS İLAÇ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BMS İLAÇ MAAŞLARI

BMS İLAÇ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Her bir ürünün paha biçilemez içeriği onu yapanın dürüstlüğüdür. Hastalarımıza ve müşterilerimize, çalışanlarımıza, global topluluklarımıza, hissedarlarımıza, çevremize ve diğer paydaşlarımıza bu ilkemize olan inancımız doğrultusunda hareket etme sözü veririz. İşimizi standartlarını yüksek tuttuğumuz etik davranışlar ve etkin yönetim ile yaparız. Paydaşlarımızın ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek için onlarla iletişim kurmayı ve şeffaf olmayı amaçlarız. Ekonomide, sosyal ilişkilerde ve çevremizde sürdürülebilirlik taahhüdümüzü ciddiye alırız ve bu beklenti ortaklarımız ile tedarikçilerimizi de kapsar.
Hastalarımıza ve müşterilerimize
Ciddi hastalıkları olan hastaların karşılanmamış medikal ihtiyaçlarına cevap veren yenilikçi, yüksek kaliteli ilaçları sağlamak için bilimsel mükemmellik ve biyofarmasötik araştırma ve geliştirme taahhüdü veririz. Hastaların yaşamlarını iyileştirip geliştiren ilaçlar aracılığı ile klinik ve ekonomik fayda sağlamak için bilimsel titizlik gösteririz. Ticari kullanıma sunulan ilaçlarımız hakkında yaygın ve kolay ulaşılabilir bilgi sağlamaya gayret ederiz.
Çalışanlarımıza
İş gücünde çeşitliliği ve kapsamlı bir kültürü benimseyip kabul ederiz. Çalışanlarımızın sağlığı, güvenliği, profesyonel gelişimi, iş-özel yaşam dengesi ve onlara adil, saygılı davranılması en önemli önceliklerimizdendir.
Global topluluklarımıza
Topluluklarımızda sağlığı iyileştirip geliştiren ve sürdürülebilirliği destekleyen vicdan sahibi vatandaşlığı teşvik ederiz.
Hissedarlarımıza
Sürekli yüksek performans ve hisse değeri elde etmek için çaba gösteririz.
Çevremize
Doğal kaynakların korunmasını teşvik eder, operasyon ve ürünlerimizin çevreye verdiği etkiyi minimize etmeye çalışırız.
Şirketimiz 1858 yılında Doktor Edward R. Squibb’in Brooklyn’de bir ilaç şirketi kurması ve 1887 yılında William McLaren Bristol ve John Ripley Myers’in Clinton’da zarar etmekte olan bir ilaç üretim şirketini satın almalarıyla, New York’ta başlayan güçlü bir yenilikçi mirasa sahiptir. Bristol, Myers ve Squibb, şirketimizin bu yenilikçi mirası sürdüren, bugünkü küresel BioPharma lideri olmasının temellerini birlikte attılar.

Profesyonel olarak eğitim ve gelişim fırsatları sunan, ciddi hastalıklarla mücadele eden hastalara yardım etmeye kendini adamış, zeki ve yetenekli kişilerle çalışan BioPharma lideri bir şirketiz.
Bizi farklı kılan hastaların ciddi hastalıklar ile mücadelesine yardımcı olan yenilikçi ilaçları keşfetmek, geliştirmek ve sunmak misyonumuzdur, bu misyon dünya çapında çeşitli ve kapsamlı işgücünü ve atik, girişimci ve sorumluluk sahibi bir yüksek performans kültürünü destekleme taahhüdümüzü de kapsamaktadır. Bu kültür iş stratejimize işlerlik kazandırmakta, bir yandan da mükemmeliyeti, büyümeyi, başarıyı, yeniliği ve kişisel ve mesleki hayatlarımız arasındaki dengeyi sağlamaktadır. Hayatları iyileştirip, insanlarımızı geliştirme ve dünyada bir fark yaratma çabalarımızı içeren kültürümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen sayfalarımıza göz atınız.
BMS BioPharma Davranışları şirketin yüksek performans ve bütünlüğe bağlılığını yansıtmaktadır. Bristol-Myers Squibb’in dört bir yanındaki çalışanlar yeni nesil BioPharma lideri olma ve hastaların ciddi hastalıklar ile mücadelesine yardımcı olma stratejimizi başarıyla yerine getirebilmek için BMS BioPharma Davranışlarından yararlanmaktadır. Çalışanlardan kendilerini başarılı kılacak ve en üst düzey performansı gösterebilmelerini sağlayacak bu davranışları uygulamaları beklenmektedir. BMS BioPharma Davranışları şirketimizin başarısını ve yüksek performans kültürünü yönlendirmekte, davranış ve sonuçları ödüllendirmek, başarıların farkına varmak ve kutlamak, yeni yetenekleri bünyemize dahil etmek amacıyla kullanılmaktadır.
"BioPharma Davranışlarımız şirket olarak yaptığımız her işin temelini oluşturmaktadır."
  -- Lamberto Andreotti, CEO
BMS BioPharma Davranışları şunlardır:
Karar Al ve Harekete Geç
Yenilikçi Ol ve Geliştir
Güçlü İlişkiler Kur ve İşbirliği Yap
Gelişimi Hedefle ve Bağlılık Yarat
Kendi potansiyelinizi fark etme ve kariyerinizi yönlendirme fırsatınız var. Bristol-Myers Squibb çalışanların yeni fikirleri takip etmeye, yeteneklerini geliştirmeye ve kendilerine bir kariyer planı ve hedeflerini gerçekleştirmelerine olanak sağlayan güçlü bir deneyim kazanmaya teşvik edildikleri girişimci bir ortam sunar. Global olarak çeşitli fırsatlar sunmanın yanı sıra farklı bilgi ve deneyimlere sahip en yetenekli çalışanları istihdam etmeyi, bünyemizde tutmayı ve geliştirmeyi taahhüt ediyoruz. İnsanlarımızı geliştirme amacımız Bristol-Myers Squibb’in gelecekteki büyüme ve liderliği için büyük önem taşıyor ve bizler sizin başarınızı taahhüt ediyoruz.
İlaçlarımız dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insana kanser, kalp hastalıkları, diyabet, HIV/AIDS, romatoid artrit, kronik hepatit B ve psikiyatrik bozukluklara karşı mücadelelerinde yardımcı olmaktadır. 2002’den bu yana araştırma ve geliştirme ekibimiz hastalarımızın ciddi hastalıkları yenebilmelerine yardımcı olan yenilikçi ilaçlar keşfetme, geliştirme ve dağıtma misyonumuzu destekleyen dokuz yeni ilacın piyasaya sunulmasına yardımcı olmuştur. Hastalarımızın tıbbi ihtiyaçlarını karşılama taahhüdümüz yenilikçi ve gurur verici başarılar kazanmamız yönünde bizleri teşvik etmektedir, buna karşılık bizler de sektördeki en yenilikçi ürün portföyüne sahip şirketlerden biri olarak tanınmaktayız.
Yaratacağınız farkı asla hafife almayın.

Kültürümüz dünyanın dört bir yanında farklı bakış açılarına sahip olan ve tümü yeni nesil BioPharma şirketimizi inşa etmeyi ilke edinmiş meslektaşlarımızın tutkusunu, desteğini ve ekip çalışmasını temel alarak gelişmektedir. Bristol-Myers Squibb’deki kariyerinizde, geliştirdiğimiz ilaçlar, benimsediğimiz değerler ve kurumsal sorumluluğumuzun bir parçası olarak desteklediğimiz ilkeler ile dünyanın dört bir yanındaki insanların daha sağlıklı ve daha iyi bir yaşam sürmelerine yardımcı olma şansını yakalayacaksınız. Günlük çalışmanızda BMS BioPharma Davranışları’na uyarak en yüksek düzeyde tutarlı bir biçimde başarıyı elde edebilirsiniz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme