BİZİM TOPTAN MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BİZİM TOPTAN MAAŞLARI

BİZİM TOPTAN MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. 2002 yılında kurulmuş genç bir şirket olarak büyümesi, geliri ile ülkemizde ilk 50 şirket arasına girme başarısını göstermiştir. Bu başarımız çalışkan, hedefe odaklanmış, yüksek nitelikli işler çıkaran çalışanlarımızın eseridir.

İnsan Kaynakları olarak politikamız;

• Çevresel fırsat ve gelişim alanı analizleri yapılarak, kurumumuzun stratejilerine katkıda bulunmak,
• Kurumun stratejik hedeflerine ulaşması için, organizasyonun bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını analiz etmek, bu ihtiyaçlara en uygun insan kaynağını geliştirecek sistemleri kurmak,
• Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. stratejilerini, faaliyet gösterdiği alanda (perakendecilik/CASH&CARY) standartları yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzere yapılandırarak, ülkemizin en çok çalışılmak istenen şirketlerinden olmak,
• Rekabet ortamında farkı yaratanın İnsan olduğu bilincinden hareket ederek, çalışanlarının memnuniyet ve motivasyon düzeyini yükseltmek, şirkete olan bağlılık ve çalışanlar arası işbirliğini sürekli geliştirerek rekabet gücünü ileriye taşımak,
• Son olarak “Mutlu Çalışan Mutlu Müşteri” anlayışını benimsenmesini sağlamaktır.
Bizim Toptan Ailesindeki Mağaza ve Genel Merkez pozisyonlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Mağazalarımız İçin;

Nasıl Başvurulur?

Web sitemiz olan www.bizimtoptan.com.tr adresine başvuruda bulunabilirsiniz.  Mağazalarımızın istihdam ihtiyaçları doğrultusunda size en yakın mağazamıza ilk mülakat için davet edileceksiniz.
Ayrıca Özgeçmişlerinizi İş Başvuru Formuna ekleyebilirsiniz.


Mağazalarımızda görev yapacak adaylarımızda aradığımız temel özellikler;

• Tercihen en az lise mezunu,
• Askerliğini yapmış,
• 28 yaşını aşmamış,
• Ekip çalışmasında başarılı,
• İletişim yönü güçlü,
• Sayısal verilere hakim,


Genel Merkez Pozisyonlarımız İçin;

Şirketimizin strateji ve iş hedeflerine göre insan kaynağı ihtiyacımız belirlenmekte, işgücü planlarımız oluşturulmaktadır.   Bu plan kapsamında; kurum içi ve dış kaynaklar (kariyer.net) ile istihdam sağlanmaktadır. Personel Seçiminde;

Ülker Ana Yetkinliklerine Sahip Olma;

Personel seçimindeki başarımızın temel yetkinliklerimizden kaynaklandığına inanıyoruz.

• Müşteri odaklılık,
• Takım çalışmasına yatkınlık,
• Etkili problem çözme,
• Sonuç odaklılık,
• Yenilikçilik

Adaylarımıza ayrıca pozisyonun gereğine göre;

• Kişilik envanteri ,
• Yabancı dil testi,
• Genel yetenek testi, uygulanmaktadır.
Gelişim ve Öğrenme

Eğitim ve Gelişim faaliyetlerimizde şirket stratejileri doğrultusunda Çalışanlarımızın Yönetim, Mesleki ve kişisel gelişimlerine yatırım yapılması hedeflenir.Eğitim ve gelişim ihtiyaçlarımız ise performans değerlendirme sonuçları, kariyer ve yedekleme planlarına ayrıca işe ve pozisyona özel olarak belirlenir.

Eğitimlerimizde dış eğitmenlerle birlikte, kendi çalışanlarımız arasından tespit ettiğimiz iç eğitmenlerimizden de yararlanılmaktadır. Çalışanlarımızın başladığı gün gerçekleşen kapsamlı oryantasyon eğitimi ve sonrasında” sürekli gelişim” modelimiz ile eğitimlerimiz devam etmektedir.


Performans Yönetimi

Performans değerlendirme sistemimiz, hem Hedef ve hem de Yetkinlik bazlı değerlendirmeden oluşur. Böylece şirket ve departman hedeflerinin, çalışanlarımızın hedefleri ile entegre edilmesi, çalışanlarımızın potansiyel ve performanslarının tespit edilmesi amaçlanmaktadır.

Performans değerlendirme sistemimiz;
•Çalışanlarımızın gelişimlerinin izlenmesinde ve gelişim planlarının yapılmasında,
•İnsan kaynağı planlamasının yapılmasında,
•Performansa bağlı prim sisteminin yürütülmesinde, kullanılmaktadır.


İnsan Kaynakları Planlaması (Kariyer Yönetimi)

Bizim Toptan Satış Mağazaları olarak Türkiye’de 140’dan fazla noktada bulunmaktayız. Her bir şubemiz bir okul olma misyonu taşımaktadır. Hızlı büyüyen organizasyonumuzda her çalışanımız için yaptığımız İnsan Kaynakları Planlaması kapsamında Holding anlayışımız olan “Önce Biz” ilkesini desteklemekteyiz.  Önce Biz; İhtiyaç duyduğumuz tüm pozisyonlarımızda mevcut çalışanlarımızın öncelikli olarak değerlendirilmesi ilkesidir.
Şirketimiz kendi içerisinde adil (iç ücret dengesi), piyasada rekabetçi (dış ücret dengesi), yüksek performansı destekleyen ücretlendirme ve yan haklar politikalarıyla modern ve sürdürülebilir süreç-sistemler kurmayı kendine amaç edinmiştir.

Bu amaca ulaşmak için;

1. Pozisyonun iş büyüklüğüne dayalı uluslararası bir ücretlendirme sistematiği kullanıyor,
2. Performans odaklı bir şirket kültürü oluşturulmasını destekleyen, tüm çalışanların aynı hedefe doğru ilerlemesini sağlayan ve nesnel ölçümlere dayanan prim sistemleri kullanıyor ve geliştiriyor,

3. Yetenekleri cezbedecek ve elde tutacak rekabetçi ücret ve esnek yan haklar politikaları oluşturarak  çalışan bağlılığını yüksek tutuyoruz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme