BİRİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BİRİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MAAŞLARI

BİRİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Büyük bir hızla gelişen Bilişim sektörünün kurumsal firması olarak yıllara göre istihdam ettiğimiz çalışan sayısındaki istikrarlı artışın gelecekte de devam etmesini sağlayacak yenilikçi açılımlar planlamaktayız. Çalışanlarımızın firmamıza benzer özellik gösteren en küçük yapı taşı olduğu düşüncesini benimsediğimizden iş gücü ihtiyacımızı adayların yetkinliklerini ayırt edebileceğimiz testler aracılığıyla karşılamaktayız. Bu testler ve uyguladığımız yöntemler belli aralıklarda güncellenerek işe alım süreçlerimiz geliştirilmektedir. Test sonuçları kişisel gelişim yönetiminde kullanılmak üzere yöneticilerimiz ile paylaşılmaktadır. Çalışma arkadaşlarımızın çalıştıkları kurum hakkındaki düşünceleri online anketler aracılığı ile alınıp, sonuçları İnsan kaynakları faaliyet planlamasında ve firma yönetiminde önemli bir kaynak olarak kullanılmaktadır. 2009 yılında yapılandırılan, online eğitim platformu ve birim forum, birim ekibinin her üyesinin bir diğeri ile aynı bilgi ve beceri düzeyinde olmasını sağladığı gibi farklı uzmanlık alanlarındaki çalışanlarımızın bilgilerini paylaştıkları, sorunlarını ve sorunların çözüm yollarını tartıştıkları bir ortam olarak hizmete sunulmuştur.
Birim Bilgi Teknolojileri 2001 yılından itibaren üye olduğu Kariyer Net aracılığıyla İnsan Kaynakları faaliyetlerinin işe alım fonksiyonunu online olarak gerçekleştirmektedir. Firmamız adına bugüne kadar  yayınladığımız ilan sayısı 400’e ulaşmış olup bu ilanlara yapılan başvurular 75000’den fazladır. Birim Bilgi Teknolojileri olarak ilanlarımıza başvuran adaylara olumlu ya da olumsuz değerlendirme sonuçlarını iletmekteyiz.  Kariyer  net'te ilan yayınlayan firmaların, bu ilanlara yapılan başvuranları cevaplama oranlarına göre belirlenen “İnsana Saygı Ödülleri” kapsamında düzenlenen törenlerde  2006 ve 2007 yıllarında ödül almaya hak kazandık.
Merkezi İzmir’de bulunan Birim Bilgi Teknolojileri,  Türkiye çapında hizmet veren, 3 bölge Müdürlüğündeki  2000'e yakın çalışanıyla  sağlık bilişimi sektörünün  lider şirketidir.

1991’de kurulan,  2006 yılında Vestel ile şirket evliliği yaparak daha da güçlenen Birim  dijital sağlık uygulamaları alanındaki liderliğini bölge ülkelere de yaymayı hedeflemektedir. Birim’in global gelişim yaklaşımı, ülke çapında edindiğimiz  deneyimi dünya çapında stratejik olarak önemli pazarlarda geliştirmeye odaklanır. 

Birim, entegre bilgi yönetim sistemi ihtiyacı olan sağlık kurumuna tüm donanım, yazılım ve altyapıyı sağlamakta; HBYS (Hastane Bilgi Yönetim Sistemi) için gerekli olan yazılım ve ekipman kullanımının eğitimini vermekte; ihtiyaçlar doğrultusunda sağlık kurumuna veri girişini sağlayacak personeli temin etmekte ve tüm sistem bakımlarını üstlenmektedir.

Birim, Hastane Bilgi Yönetim Sistemi programlarının tasarım sürecini yaşayan bir sistem olarak değerlendirmektedir. Buna yönelik olarak; sistem destek birimleri, teknik destek birimleri ve tasarı birimleri günün değişen koşullarına uygun programları elde etme doğrultusunda çalışarak, programların gelişimini sürekli kılmaktadırlar. Bu çalışma prensibi sayesinde programlar, sağlık sektörü hizmetleri ve hastanın kurumdan aldığı hizmet arasında artarak büyüyen bir sinerji yaratmaktadır. Ayrıca sektör lideri yabancı yazılım ve donanım üreticileri ile en üst seviyede iş ortaklıkları ve beta test programları ile teknoloji  en üst seviyede takip edilir ve tüm yenilikler  müşterilerimize öncelikli olarak sunulur.

Hastanelerin resmi iş süreçlerine ve bu ihtiyaçlara odaklanmış olan programlar; sağlık sektörüne en uygun çözümleri en kısa zamanda sunacak tarzda ve mevzuata uygun olarak yapılandırılmıştır. Birim,  müşterilerine, uygun maliyetle güvenilir,  ölçeklenebilir  ve uçtan uca  entegre bir hastane bilgi yönetim sistemi sunmaktadır.

Birim Bilgi Teknolojileri, Interpromedya tarafından gerçekleştirilen Bilişim  500 Araştırmasının sektörel yazılımlar alanında  2003 yılında 8.sırada yer alırken,  2007 yılında üçüncülüğe yükselmiş, Türkiye’nin  500 bilişim şirketi kategorisinde de  2003’te  292.sırada iken 2007 yılında  92. sıraya çıkarak  İzmir’in en büyük bilişim firması  olarak açıklanmıştır. 


Birim, Deloitte firmasının gerçekleştirdiği Technology Fast 500 EMEA 2008 Araştırmasında son 5 yılda en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri  kategorisinde Fast  50  içine girerek yeni bir başarıya  daha imza atmıştır. Ulusal başarılarını uluslararası alana da taşıyan Birim, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesini kapsayan Fast500 listesine giren 20 Türk şirketinden birisi olarak 151. sırada yer almaktan onur duymaktadır.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme