BİLİŞİM EĞİTİM MERKEZİ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BİLİŞİM EĞİTİM MERKEZİ MAAŞLARI

BİLİŞİM EĞİTİM MERKEZİ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.

Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler
Eğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, EC-Council, Nebim gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.

Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi
Verdiği bilgisayar eğitimlerinin çeşitliliği ile Türkiye'nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan Bilişim Eğitim Merkezi’nde eğitmen seçimi büyük bir hassasiyet ve özenle yapılmaktadır. BEM’de eğitmen adayı olabilmek için;
• İlgili alanda üniversite mezuniyeti, 
• Alanında piyasa / saha deneyimi,
• Branşında teknolojiyle entegrasyon,
• Pedagojik olarak eğitmenlik yetkinliğine sahip olmak gerekmektedir.

Eğitmen adaylarımız, ilk aşamada asistan eğitmen unvanıyla, konusunda uzman ve sektör / saha deneyimli kadrolu eğitmenlerimizin  derslerine gözlemci olarak katılırlar. Asistan eğitmenlik döneminde kurumumuzda eğitmen olabilmek için  gerekli olan eğitmenlik altyapısı oluşturulur ve eğitmen adaylarımız oryantasyon sürecinde yapılan testler, demo dersler, anketler ve eğiticinin eğitimi seminerleri ile eğitmenliğe hazırlanırlar. Bilişim Eğitim Merkezi'nde eğitmen olarak ders vermek kolay değildir. Eğitmen kadromuz; alanında uzman, mesleğini seven, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.
Bilişim Eğitim Merkezi, her geçen gün sayısı artan dev eğitmen kadrosu ile kursiyerlerini bilişim teknolojileriyle tanıştırmaya ve bu alanda profesyoneller yetiştirmeye devam etmektedir.

Kurumsal Eğitim Partneriniz
Bilişim Eğitim Merkezi, geliştirdiği Kurumsal Eğitim Partnerliği bilinciyle şirketlerinin insan kaynakları departmanlarına önemli eğitim çözümleri sunmaktadır. Kurumsal eğitimlerde; Seviye Tespit Sınavları, Eğitim İhtiyaç Analizi, Memnuniyet Anketleri ve Eğitim Sonu Değerlendirme Raporları ile kalitesini ve  farkını hissettiren Bilişim Eğitim Merkezi, kurum çalışanlarına çağdaş ve çok farklı bir eğitim anlayışıyla hizmet vermektedir.
Bilişim Eğitim Merkezi olarak hedefimiz; çözüm ortağı olduğumuz kurumlara değer katan, fark yaratan projeler üretmek ve en yüksek kalite standartlarında eğitim hizmeti sunmaktır.
Bilişim Eğitim Merkezi, projelerinizde eğitim aldığınız kurum olmanın bir adım ötesinde Kurumsal Eğitim Partneriniz olmaya devam edecektir.

Eğitim Sektöründe ilk defa Franchise!
Bilişim Eğitim Merkezi, gelişen teknolojilerle donatılmış bilişim profesyonelleri yetiştirme hedefi doğrultusunda Türkiye’de franchise sistemi geliştiren ilk bilgisayar eğitim kurumudur. Yıllardır edindiği bilgi ve tecrübeleri paylaşarak marka değerini korumakta ve her geçen gün  şube sayısını artırmaya devam etmektedir.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3000TL olsa da satış müdürü maaşları  13000TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3500TL-8200TL, insan kaynakları maaşları 3200TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10500TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2900TL-9900TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7200TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4500 TL dir. Mühendis maaşları 4500TL den başlayıp 16500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3900-12400 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2000 ile 8500 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2000TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme