BEYPİLİÇ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BEYPİLİÇ MAAŞLARI

BEYPİLİÇ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Beypi A.Ş. nin temeli Beyyem A.Ş. ile atılmıştır. Beyyem A.Ş. Ankara'nın Beypazarı İlçesinde karma yem üretmek amacı ile 1979 yılında kurulmuştur. Karma yem üretimi yapan fabrika, 1981 yılı Ekim ayında üretime başlamıştır.
Beyyem A.Ş. öncülüğünde piliç eti üretimi yapmak üzere 1986 yılında şirketimiz kurulmuştur. Beypi A.Ş. 1987 Ağustos ayında Bolu-Göynük'te kurduğu kesimhane ile piliç eti üretimine başlamıştır. Damızlık kümesleri, kuluçkahane ve üretim kümesleri yatırımları yapılarak faaliyetin tam entegre olması sağlanmıştır. Beypazarı İlçesinde başlayan yatırımlar daha sonraki yıllarda Bolu İlinde devam ettirilmiştir. Bolu İlinde, ikinci bir kuluçkahane, karma yem fabrikası ve kesimhane ile çok sayıda damızlık ve üretim kümesleri yatırımları gerçekleştirilmiştir.

Piliç eti üretiminde pişirilmiş ürünlere kadar geniş bir ürün portföyü sağlanmış, tam yağlı soya üretim gibi karma yem üretimine destek yan yatırımlarda gerçekleştirilmiştir.

1995 yılında şirket merkezi Bolu'ya alınmıştır.

2004 yılında ise Beyyem A.Ş. tüm varlıkları ile Beypi A.Ş. ye katılmıştır. Böylece Beypi A.Ş. çok güçlü bir yapıya kavuşturulmuştur.

Sürekli ilk 500 kuruluş arasında yer alan ve sürekli büyümesi sonucu sektörde Türkiye'nin ikinci firması konumuna ulaşan Beypi A.Ş. sektördeki pek çok konuda ilk olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
İşe Alım Politikamız:
- En iyi ve en nitelikli kişileri bünyemize katmaya çalışırız,
- Doğru kişileri doğru role yerleştirmeye odaklanırız,
- Yetkinlik bazlı değerlendirme yaparız,

Sunduğumuz imkanlar, yarattığımız heyecan ve gurur verici çalışma ortamı ile işe alım politikamızı destekleriz.

Vizyonumuz sizi heyecanlandırıyorsa, hep daha iyinin peşinden koşmak istiyorsanız, zorlukların içinden fırsat görebiliyorsanız, kendinizi global bir çalışan olarak yetiştirmek istiyorsanız, doğru bir adım atmak üzeresiniz...
Piliç Eti Sektörünün önde gelen markalarından Beypiliç,
bünyesinde çalıştırmak üzere yetenekli elemanlarını arıyor..

Bu fırsatı değerlendirmek isteyenler, Beypiliç Personel Müdürlüğü'ne aşağıdaki numaralardan ulaşabilirler.

Tel: (0374) 243 94 72 / Fax: (0374) 243 84 42

Damızlık işletmelerinde çalıştırılmak üzere Üniversitelerin Ziraat Fkültesi ,Zootekni veya hayvansal üretim bölümlerinden mezun,
Bay (askerlikle ilişkisi bulunmayan)
Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Analitik düşünceye sahip,
Öğrenmeye açık,
İletişim becerileri güçlü,
Tercihen İngilizce bilen,
Microsoft Office programlarına hakim,
Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli olmayan ,
Bolu ilinde ikamet eden/edebilecek olan .
Firmamızda Görevlendirilmek Üzere,B sınıfı Sertifikalı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanı Aranmaktadır.
Çok İyi Derecede İngilizce ve Bilgisayar Bilgisine Sahip,Bay Gıda Mühendisleri,Gıda Teknikerleri ve Tavukçuluk Teknikerleri Alınacaktır.<
Şirketimiz Kesimhaneleri'n de Çalıştırılmak Üzere Bay Veteriner Hekimler Alınacaktır.
Elektrik Mühendisleri, Meslek Okullarının Elektrik Bölümü Mezunları ve Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Bölümü Mezunları alınacaktır.
Bakım Teknisyeni olarak istihdam edilmek üzere MYO Makine Bölümü ve Mekanik Bakım Teknisyenleri, "Endüstri Meslek Lisesi(EML) Motor Bölümü", "EML Metal Bölümü", "EML Torna Tesviye Bölümü" Metal İşleri,Elektrik-Elektronik,Kontrol Sistemleri ve Mekatronik mezunları alınacaktır.
Bolu Kesimhanemiz' de çalıştırılmak üzere bay elemanlar aranmaktadır.
Erkek Adayların askerlikle ilişiğinin olmaması gerekmektedir.
Müracatlarınızı:
Beypi A.Ş. Vakıfgeçitveren Köyü Kabakçıkırı sok No :4 BOLU

Fax: 0374 2438442

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

1 yorum: