BELNDA GROUP MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BELNDA GROUP MAAŞLARI

BELINDA GROUP MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


1988 yılından bu yana her gün artan girişimlerimiz ile Belinda ailesi olarak ülkemizin gelişimine her zaman katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Azmimiz, dayanıklılığımız ve yenilik tutkumuzla Türk ekonomisine önemli katkılarda bulunduk. Bugün ise, birçok sektörde hem dikey hem yatay entegrasyonla gelişmemiz sonucu faaliyetlerimiz gün geçtikçe artmaktadır.

Her zaman kaliteyi, saygıyı ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Amacımız Türkiye endüstrisinin gücünü ve kalitesini tüm dünyaya sunmak.
Lojistikten, üretim yaptığımız fabrikalara kadar, yatırımlarımızın da katkılarıyla yurt içi ve yurt dışı bütün müşterilerimizin desteğini kazandık. Bu sayede, aktif olarak ihracat yapıp ülkemize dışarıdan kazanç sağladık ve sağlamaya devam edeceğiz.

Yurduna ve milletine karşı sorumluluğunun her zaman bilincinde olan grubumuz, eğitim, sağlık, sanat, kültür, çevre ve spor alanlarında önemli yatırımlar ve sponsorluklar yapmaktadır.

Belinda ailesi olarak bu başarılardan derin mutluluk duyuyoruz ve heyecanımız her geçen gün artıyor.
İnanıyoruz ki yatırımlarımız, üretimimiz ve sosyal alanlardaki varlığımız artmaya devam edecek. Dünyamız ve ülkemiz için, mutlu ve barış dolu yarınları sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanı
Genel Müdür
Erhan Soytürk
Kuruluşumuzdan beri dürüst, kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet anlayışını benimsedik.

Her türlü ürünümüzü güler yüzlü, ekip ruhuna sahip çalışanlarımız ve nakliye filolarımız ile en hızlı ve güvenilir şekilde müşterimizin istediği noktaya ulaştırmakta ve gücümüzü bu anlayışımızdan almaktayız.

Vizyonumuzu kuruluşumuzun ilk günü belirledik: "Kalkınmış toplumlardaki insanların sahip olduğu tüm ürünleri önce Türk toplumuna sonra da tüm dünyaya sunmak." Bu doğrultuda ürünlerimiz her zaman ulaşılır olmalı, kazandığımızı sürekli işe yatırmalı, sürprizlerle dolu bir marka olmayı sürdürmeliyiz.

Eğer insanlara sürekli yaşam enerjisi veren bir marka olabilirsek, o zaman kendimizi başarılı sayabiliriz.

Amacımız Belinda'nın "Dünya Firması" olma vizyonu çerçevesinde izlediği dünya pazarlarına açılma politikasını etkin bir şekilde sürdürmek…
VizyonSizin memnuniyetiniz bizim için hiçbir şey ile değiştirilemez! Belinda Grup, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Beklentilerin üstünde kalite ve hizmet, Belinda Gruba göre her zaman ve her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir.
Bizce bir iş kaliteli yapılıyorsa, istenirse ekonomik de yapılır.

Daima en modern ve en çağdaş teknolojileri kullanarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan Belinda Grup için ekonomik olmak da büyük önem taşır. İş verimliliğini arttırarak hem düşük maliyetli, hem de kaliteli üretim yapmak ve üretimlerini zamanında teslim etmek Belinda Grubun vazgeçilmez ilkelerinden biridir.

Biten her proje, bizim için kalıcı ilişkilerin başlangıcıdır.

Belinda Grup küçük büyük demeden her işi, tecrübe ve bilgiye dayalı, devamlı kendini yenileyen ve yüksek kalitedeki üretim mantığıyla gerçekleştirdiğinden, hiçbir projeyi biten bir iş olarak görmez. Onun için yapılan her iş, kalıcı ilişkilerin başarılı bir temsilidir. Bu yüzden, Belinda Grup satış sonrası desteğe çok önem verir ve müşterilerinin ihtiyacı olan desteği herhangi bir aksama olmadan satış sonrası da sunmaya devam eder.

Yaptığımız her işin, çalışanlarımıza, topluma, çevreye ve ülkemize yararlı olmasına önem veririz!

Her işinde topluma, çevreye ve insanlığa yararlı olmayı kendine hedef edinen Belinda Grup, ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunmak için kendisiyle yarışmaktadır. Belinda Grup, çalışanlarının ve iş hayatına yeni başlayan gençlerin mesleki eğitimini, sektöre ve topluma donanımlı bireyler kazandırılması olarak görür ve bunun için gerekenleri var gücüyle yapar.
MisyonÖnce başarılı işler, sonra kalıcı ilişkiler!30 yılı aşkın sürede olduğu gibi kalite, ekonomik fiyat ve kusursuz müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, bundan sonraki her projede daha da iyisini yapmak için kendimizle yarışarak, samimiyet ve dürüstlük çatısı altında kalıcı ilişkiler kurmak


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme