BAYMAK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BAYMAK MAAŞLARI

BAYMAK MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Baymak, müşterilerimize en iyi kalitede ürün ve hizmet sunmada en önemli rolün kurumun değer ve inançlarıyla hareket eden ve ekip çalışmasına inanan çalışanlar olduğuna inanırız. Yüksek motivasyonlu, işine ve şirketine katma değer yaratabilen, şirketin temel değerleri ve kültürünü yansıtan çalışanlarıyla rekabet gücümüzü artırmayı hedefleriz.

İnsan kaynakları bölümü olarak; çalışanlarımıza değerli olduklarını hissettiren bir çalışma ortamına, ortak akıl ile hareket eden çalışanlara, yenilikçi ve sürdürülebilir insan kaynakları uygulamalarına sahip altyapı ile şirketin stratejik hedefleri ve performansını sürekli desteklemek üzere çalışırız.

Şirketimize işe alım sürecinde Baymak’ın ihtiyaçlarını doğru tespit ederek doğru adayı işe yerleştirmek esas prensibimizdir. Adaylar yetkinlik bazlı mülakat süreci ile değerlendirilirler. Bu süreçte İnsan Kaynakları bölümü diğer bölüm yöneticileri ortak çalışır. Temel amacımız işin gerekleri ile çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturmaktır.

Çalışanlarımıza kendilerini geliştirmeleri için çok çeşitli konularda eğitim olanakları sunarız. Çalışanlarımızın performansları yetkinliklerine ve hedeflerine göre değerlendirilir.

Sosyal sorumluluk bilinciyle gençlerin iş dünyasında gelişmelerine yardımcı olarak, Türkiye’nin yetişen eğitimli nesline destek de vermekteyiz. Üniversite öğrencilerine yönelik uygulamalarımızla öğrenciler, öğrencilik dönemlerinde iş hayatına atılma imkanı bulmaktadırlar. Seçkin üniversitelerden uygulamaya dahil olan öğrenciler, büyük yapı marketlerde Baymak çalışanı olarak part time görev yapmakta, bu sayede kariyerlerine okurken yön verip, kendilerini ölçebilmekte ve ileride Baymak bünyesinde çalışma imkanı bulabilmektedirler.


Rekabete ve yeniliklere inanarak, genç yaştaki dinamik kadromuzla kurumsallaşmaya farklılık kazandırmaya, gelişmeye ve ilerlemeye devam ediyoruz.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme