BAT- BRITISH AMERICAN TOBACCO MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

BAT- BRITISH AMERICAN TOBACCO MAAŞLARI

BAT- BRITISH AMERICAN TOBACCO MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Yetenekli insanları motive etmek, geliştirmek, şirkete kazandırmak ve onların şirkete sadakatlerini sağlamak İnsan Kaynaklarının sorumluluk alanına girmektedir.

Herkesin müşteri memnuniyetine odaklandığı, şeffaf, özgüveni yüksek ve kazanan  bir organizasyonun yaratılmasına katkıda bulunmak işimizin en önemli parçasıdır. İnsanların enerjilerini yapıcı ve odaklanmış bir şekilde kullanmaları için fırsat yaratmak bizim işimizdir. Çalışanlarımızın iş konusunda net bir vizyona sahip olmalarını istiyoruz ve onları performansı artıracak şekilde teşvik etmeye çalışıyoruz.  Ayrıca, liderlerimizden ekipleriyle yakından ilgilenmelerini ve onları geliştirmelerini bekliyoruz.

Kültürümüz, sürekli geliştirmeyi teşvik etmektedir. Dolayısıyla, kişisel ve kurumsal öğrenmeyi en iyi düzeye getirerek hem şirketimizin hem de çalışanlarımızın kapasitesini yükseltmek ve böylece güçlü bir şirket vizyonu yaratmak da görevlerimiz arasında yer almaktadır.

Kuruluşun ihtiyaçlarıyla bireysel amaçlar arasında uyum sağlamak ve kişisel tatmin duygusunu teşvik etmek için çalışıyoruz. Dolayısıyla, başarı, kişilere bir anlam ifade edecek şekilde ödüllendirilmektedir.

British American Tobacco Türkiye'deki İnsan Kaynakları faaliyetleri aşağıdaki başlıkları içermektedir:

Performans yönetimi
Performansı ölçmek ve düzenlemek
Performansı ödüllendirmek
Ödülleri yönetmek ve idare etmek
Organizasyonel öğrenme ve gelişimi yönetmek
Değişimi yönetmek
Organizasyonun planlanması ve geliştirilmesi
Organizasyonel ortamı yönetmek
Organizasyon içinde öğrenme
Kaynaklar
İşe alma
Seçme ve değerlendirme
İK planlaması
Kariyer ve gelişim yönetimi
Yeteneklerin ve potansiyelin değerlendirilmesi
Kariyer geliştirme sistemleri
Eğitmenlik ve koçluk
Mesleki eğitim ve geliştirme
Çalışan ilişkileri yönetimi
İstihdam mevzuatını yönetmek

İK müşteri hizmetlerini yönetmek

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme