BAŞAK GROUPAMA EMEKLİLİK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BAŞAK GROUPAMA EMEKLİLİK MAAŞLARI

BAŞAK GROUPAMA EMEKLİLİK MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Politikamız

İnsan Kaynakları yönetimi fonksiyonlarını ve organizasyon yapılanma faaliyetlerini şirketlerimizin amaç ve hedefleri doğrultusunda etkin ve verimli bir şekilde planlamak ve gerçekleştirmektir.

Amacımız
Çalışanlarımızın yetenek ve becerilerinin artırılmasına, geliştirilmesine katkıda bulunan kaynakları sunmak
İç iletişimi sağlamak
Profesyonellik
Yenilikçilik
Liderlik
Kaliteyi destekleyen
ortamı yaratmaktır.
Groupamalı Olmak    

Güvenli, istikrarlı, sağlam, en iyi teknolojiyi kullanan bir yapı içerisinde, çalışkan, dinamik, profesyonel, yenilikçi, lider Groupama'lılar arasına katılabilmek bir ayrıcalıktır.

Gelin, bu ayrıcalığı siz de yaşayın..
İşe Alım

Groupama'da tüm pozisyonların gerektirdiği özellikler tanımlanmıştır. Adaylar, bu gereklilikler doğrultusunda değerlendirilir. İşe alım sürecinde, mülakat ve referans kontrolü yapılarak en doğru adayın işe yerleştirilmesi sağlanır.

Ücret Politikası

Yeni yetenekleri şirketimize kazandırmak ve performansı yüksek çalışanlarımızı korumak amacı ile oluşturulan ücret politikalarında iki temel unsur göz önüne alınmaktadır.

Dış Denge

Sektörle rekabet edebilmek, yeni yetenekleri şirketimize kazandırabilmek ve dış devinimi azaltabilmek amacı ile sektörel veriler göz önünde tutulur. Bu amaçla sektöre yönelik ücret araştırması yapan şirketler aracılığı ile her yıl / gerek görüldüğü takdirde sigorta ve finans sektöründeki ücret dinamikleri incelenerek şirketin sektör içindeki konumu belirlenir.
İç Denge

Şirket içinde görevlerin birbirleri ile olan ilişkileri, yetki ve sorumlulukları göz önünde bulundurularak eşitlikçi bir yaklaşım sergilenir.


Bu iki temel unsur baz alınarak şirketin sektör içinde büyümek, gelişmek istediği alanlarda uygulayacağı ücret yaklaşımları belirlenir.

Sosyal Aktiviteler

Şirketimizin iç iletişim aktiviteleri kapsamında Futbol Takımımız, Basketbol Takımımız ve Kadın Koşu Takımımız düzenli antrenmanlar ile çalışmaktadır. Çeşitli turnuva ve yarışlara katılan takımlarımız bir çok başarıya imza atmaktadır.
Groupama çalışanlarının sahip olmaları ve geliştirmeleri gereken 3 temel yetkinlikleri vardır.

Profesyonellik
Yenilikçilik
Liderlik


   Bu 3 temel yetkinliğin paralelinde:
Yaptıkları işin tüm detaylarını ve inceliklerini bilir ve onlara hakim olacak şekilde sürekli kendilerini geliştirirler.
İşlerini en iyi şekilde yapar ve en iyiye ulaşmak için çalışırlar.
Kendilerinden beklenen hedefleri en etkili şekilde gerçekleştirirler.
Katma değer yaratan fikirler, ürünler ve metotlar geliştirir ve bunu alışkanlık haline getirirler.
Değişen iş koşullarına rakiplerinden önce uyum sağlarlar.
Büyüme ve karlılık için sürekli araştırır, veri toplar ve bunları çalışma arkadaşları ile paylaşırlar.
Yönettikleri ekiplerin şirket hedefleri doğrultusunda, işbirliği içinde çalışmalarını sağlarlar.
Şirket hedeflerini gerçekleştirmek için kararlı, sağduyulu bir şekilde değişimden korkmadan çalışır, yönettikleri ekipleri en yüksek verimi alacak şekilde yönlendirirler.
Groupama'da misyon, vizyon ve hedefler doğrultusunda çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçları;

Uzaktan eğitim dersleri
Kendi bünyemizdeki deneyimli eğitimcilerin oluşturduğu şirket içi eğitimler
Dışarıdan alınan eğitimler ve seminerler
ile karşılanmaktadır.
Şirketimiz insan kaynakları politikaları içerisinde, stratejik bir öneme sahip olan eğitim sistemimiz; çalışanlarımızın gelişimini desteklemeyi, motivasyon ve iş tatminini arttırmayı hedeflemektedir.

Groupama eğitime değer veren, çalışanlarını sürekli geliştirmeyi hedefleyen bir okuldur.


Hedeflerini gerçekleştirmenin ve daha ileriye gitmenin sürekli gelişme ve öğrenme ile mümkün olduğunun bilincindedir.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3400TL olsa da satış müdürü maaşları  13200TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8900TL, insan kaynakları maaşları 3150TL-9650TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3400TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3200TL-9400TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8400TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4400TL den başlayıp 15400TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12900 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8300 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2350TL ile 9900 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme