BANVIT MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

BANVIT MAAŞLARI

BANVIT MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:

Banvit’in 1968’de başlayan öyküsü, bugün binlerce çalışanıyla, öncü üretim anlayışıyla, kalite odaklı Banvit kültürüyle devam ediyor. Amacımız; Avrupa`nın önde gelen gıda şirketlerinden biri olmak. Ve bunun için çok çalışıyoruz.
1968 yılından beri faaliyet gösteren Banvit A.Ş., çalışanlarıyla bir “aile” kimliği içerisinde bütünleşerek, geleceğe yine çalışanları, iş ortakları, müşteri ve tüketicileriyle birlikte yürümeyi ilke edinmiş, tam entegre üretim sistemlerine sahip, sosyal sorumluluklarını yerine getiren, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, öncü bir gıda kuruluşudur.

Türk kanatlı sektörünün lideri konumundaki Banvit’in amacı, gelecekte Avrupa’nın da önde gelen gıda üreticileri arasında yer almaktır. Banvit bu hedefi doğrultusunda gerekli kapasite artırımlarını gerçekleştirerek, Türkiye’de olduğu gibi Romanya’da da yeni yatırım hamlelerini aralıksız olarak devam ettirmektedir. Banvit ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri’nde, Dubai’de gerçekleştirdiği satış ve pazarlama yatırımlarıyla Körfez Ülkeleri’nde de Banvit markasıyla tüketicilerine hizmet vermektedir.
Banvit’i bugünkü konumuna getiren, zaman içinde oluşan Banvit kültürüdür. Çok çalışmak ve kaliteden ödün vermeden, ucuzluğa kaçmadan tüketicinin mutluluğunu düşünmek. İşte Banvit ahlakının ve anlayışının temelinde yatan budur.
Vizyonu; Avrupa’nın önde gelen gıda şirketlerinden biri olmak.

Misyonu; Müşterilerinin beklentilerini kalitesi, hizmetleri ve yaratıcılığı ile gerçeğe dönüştürmek.

Müşterilerine “en uygun” değeri sunarken sektöründeki en iyi çalışma ortamını geliştirmek ve çevreye karşı her zaman duyarlı olmak.

Kurumsal Değerleri; Banvit’te, dürüstlük, alçakgönüllülük ve sevgi, kendi ayakları üzerinde durabilmek, mükemmeli aramak, çalışanlarına ve çevreye karşı duyarlı olmak temel kurumsal değerleri oluşturur.
Kalite Politikası;
Banvit, vizyonu ve hedefleri doğrultusunda iyi yönetimi, müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini karşılamayı, sürekli iyileştirme için sistemlerini gözden geçirmeyi, gerekli kaynakları sağlamayı, yasal gerekleri yerine getirmeyi, gıda güvenliğine uygun üretim yapmayı ilke edinen ve kendi standartlarını aşmaya çalışarak ilerleyen müşteri odaklı bir şirkettir.

Çevre Politikası;
Banvit A.Ş., doğal kaynak kullanımına dikkat eden ve atıklarını ayıran, yasal mevzuat ve gerekliliklere uyan, çevre amaç ve hedeflerini belirleyen, çevre boyutlarını ve etkilerini kapsam dahilinde oluşturan, ürünlerinin kullanıldıktan sonraki çevre etkilerini de kontrol eden, sürekli gelişen ve çevreye duyarlı bir firmadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası;
Banvit A.Ş., tesislerinde; İş Sağlığı ve Güvenliği yasal mevzuat ve gerekliliklerine uyan, iş sağlığı ve güvenliği hedeflerini belirleyip, takip eden, çalışanlara ve tedarikçilere iş sağlığı ve güvenliği bilinçlendirme eğitimleri veren, iş kazalarını ve meslek hastalıklarını önlemeye yönelik çalışmalar yapan, iş ortamında tehlike ve riskleri belirleyen ve önlem alan, iş sağlığı ve güvenliği sisteminin sürekli iyileştirilmesini taahhüt eden bir firmadır.

Bilgi Güvenliği Politikamız;
Banvit A.Ş. iş sürekliliği ve bilgi varlıklarına yönelik her türlü riski yönetmek için; ISO-27000 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini uygulayan, gerekliliklerini sağlayan ve sürekli iyileştiren, Bilgi Güvenliği ile ilgili amaç ve hedeflerini belirleyen, geliştiren ve denetleyen, bilgi Güvenliği Sistemi ile ilgili Yasal Mevzuat ve Gerekliliklere uyan, İç ve Dış Paydaşlar ile ilgili Bilgi Güvenliği gereksinimlerini sağlayan ve anlaşmalardan doğan yükümlülükleri karşılayan, Bilgi güvenliği farkındalığını artırmak amacıyla kurum içi eğitimleri gerçekleştiren, bir şirkettir.
Faaliyetlerine 1968 yılında yem üreticisi olarak başlayan "Banvit AŞ, 1984'te piliç eti üretimine de geçiş yaptı. Türkiye’de ilk defa temizlenmiş ve poşetlenmiş taze piliç üretimini gerçekleştiren Banvit AŞ, bir gıda üreticisi olma vizyonuyla 2001 yılında önce hindi eti ve ardından da ileri işlenmiş hazır gıdaların üretimine başladı.

Banvit, 2005 yılında kademeli olarak kırmızı et sektörüne de adım atmış, toplu tüketim kanallarına yönelik faaliyetlerinin ardından 2009 yılında kendi tesislerinde ürettiği kırmızı et ürünlerini Banvit Kırmızı markasıyla tüketicilerinin beğenisine de sunmaya başlamıştır.

Besicilik ve kırmızı et yatırımlarına paralel olarak 2005 yılında büyükbaş yem üretimine de başlayan Banvit AŞ, ürettiği yemleri kendi çiftliklerinde kullanırken, aynı zamanda Banvit Yem markası ile serbest yetiştiricilik yapan çiftçilere de pazarlıyor.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3300TL olsa da satış müdürü maaşları  12800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3200TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3400TL-9800TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3000TL-10800TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2700TL-9500TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 7300TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4200 TL dir. Mühendis maaşları 4200TL den başlayıp 12500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3700-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2400TL ile 9500 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme