AXA SİGORTA MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

29 Eylül 2016 Perşembe

AXA SİGORTA MAAŞLARI

AXA SİGORTA MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


"Tercih edilen şirket olma" vizyonumuza katkıda bulunan ve sahip olduğu insan kaynağını sürekli geliştiren bir çalışma ortamı sunmaktır. Bu politikanın en temel öğesi, çalışanlarımızın memnuniyetini ve bağlılıklarını artırmaktır.
Bu hedefe ulaşmak için ilkelerimiz; güven duyulan, iletişime açık, adil ekonomik ve sosyal haklar veren, kariyer gelişimine ve öğrenmeye imkan sağlayan, çağdaş bir çalışma ortamı yaratmaktır.
Aynı şekilde çalışanlarımızdan ve AXA SİGORTA ailesine yeni katılacak çalışma arkadaşlarımızdan da temel değerlerimize uygun davranışlar bekleriz.
İşe alımda, ücretlendirme, yükselmede; yaş, cinsiyet, din, etnik ve kültürel farklılıklar gibi ayrımlar yapmaksızın fırsat eşitliği sağlamak,
Tüm çalışanların deneyimlerine, geçmişlerine ve bireysel farklılıklarına saygı duymak,
Adil bir iş ortamı oluşturmak,
Her türlü tacize kapalı bir çalışma ortamı sağlamak,
Çalışanların sağlıklı bir iş-özel hayat dengesi kurma çabaları desteklemek,
Çalışanların çalışma koşulları ve mevcut ortam hakkındaki öneri ve değerlendirmelerini almak için anket çalışmaları yapmak (Scope)
Çalışanlarına Sorumluluk Veren ve Yetkinliklerini Geliştiren Bir Yönetim Anlayışı Benimsemek
Çalışanların şirketin stratejileri, hedefleri, sonuçları gibi öncelikli konularda yeterli bilgiye sahip olmasını sağlamak,
Açık iletişim anlayışının desteklendiği bir çalışma ortamı ve yönetim tarzı sunmak,
Çalışanlara kişisel gelişimleri hakkında geribildirimler yaparak gelişimlerini desteklemek (yetkinlik değerlendirmeleri v.s.),
Kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerine önem vermek,
Takım çalışmasını ve sorumluluk almayı teşvik eden, kişilere hata yapma hakkı veren bir yönetim anlayışı benimsemek,

Ödüllendirme ve ücretlendirmeyi kişinin nitelikleri, kişisel katkıları ve şirketin performansı çerçevesinde; adil ve piyasa koşullarını dikkate alarak yapmak.

Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme