ARİŞ MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ARİŞ MAAŞLARI

ARİŞ MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Mücevher sektörüne dededen toruna üç kuşak emek vermiş bir ailenin mücevhere olan tutkusunu anlatan bu heyecan hikayesi, 1906 yılında Mardin’de küçük bir atölyede başlıyor, yüzyıllık deneyimle ve güvenle günümüze ulaşıyor ve modern mücevher sanatının benzersiz örneklerini sunarak hayranlarıyla buluşuyor.

İlk kuruluş yıllarından itibaren yaratıcılığa, yenilikçiliğe ve müşteri memnuniyetine sımsıkı sarılarak çalışan aile, 1959 yılında merkezini ARİŞ adıyla İstanbul’a taşıyor. Mücevher tasarımındaki çalışmalar ‘Yenilikçi yaratıcılık’ anlayışıyla artık İstanbul’dan yürütülürken, özellikle pırlantalı mücevherde uzmanlaşma yolunda önemli adımlar atılıyor...

ARİŞ ,yüzyıllar boyunca sonsuzluğun, gücün, bereketin ve derin duyguların dili olan pırlantayı, yıllar içinde kazandığı usta elişçiliği ile eşsiz zarafet sembollerine dönüştürüyor.

Bugün, pırlantalı mücevherin uzman markası olan ARİŞ, birçok yenilikçi girişimleriyle de sektörünün örnek alınan öncüsü konumundadır:
Özgün tasarımları ve sektöre getirdiği yeniliklerle fark yaratan ARİŞ, pırlantalı mücevheri garantili ve sertifikalı olarak satışa sunan ilk mücevher markası olmuştur.

ARİŞ, dünyada uzmanlar tarafından 4C kuralı olarak adlandırılan, kesim, karat ağırlık, renk ve berraklık kriterleriyle değerlendirilen pırlantaya sertifika vererek 5C kuralını uygulamaya koyan ilk mücevher markasıdır.

ARİŞ, internetten alışveriş sitesi www.arispirlanta.com'u açarak, uygun fiyatlı binlerce mücevheri, sanal ortamda müşterilerine sunan ilk mücevher markasıdır.

ARİŞ, Kuyumcukent’teki modern üretim merkezi, mağazaları, franchise bayileri ve İstanbul’dan Erzurum’a, İzmir’den Bursa ’ya yüze yakın satış noktasıyla, Türkiye’de pırlantalı mücevher pazarının yaygın satış ağına sahip markalarından biri konumundadır.

Ariş, şimdi de www.arisdiamond.com sitesiyle, pırlanta taş, mücevher ürünleriyle, pırlantaseverleri buluşturarak, alanında bir ilke daha imzasını atmıştır.

Pırlanta sanatkarı ARİŞ, mücevher sektöründe yenilikçiliği, ürün kalitesi, satış sonrası hizmetleriyle ve “Gerçek kalite, doğru fiyat” anlayışıyla kazandığı müşteri memnuniyetini, sürekli uyguladığı yeniliklerle daha da geliştirmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetleri sunan, geniş ürün yelpazesi ve gerçek kalite doğru fiyat vaadi ile toplumun her kesimine hitap eden, köklü geçmişi ve sektöründeki tecrübesiyle sürekli olarak fark ve değer yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunan bir marka olmak.


VİZYONUMUZ
Hedeflenen pazarlara, yurt içindeki yenilikçi, öncü ve güvenilir marka kimliğini taşıyıp, rekabetçi bir güç elde ederek dünya mücevher sektöründe izlenen ve tercih edilen küresel bir marka olmak.
Biz ARİŞ Pırlanta olarak 100 yılı aşan tecrübemiz ile sektörün lider firmasıyız. Köklü geçmişimizi ve modern yönetim stratejilerini sentezleyerek oluşturduğumuz yetkinlik bazlı insan kaynakları politikamız ile de sektörde örnek teşkil etmekteyiz. Çalışanlarımıza mutlulukları ve mesleki başarıları için kişisel gelişim imkânları sunmaktayız. Öncelikli ilkemiz olan müşteri memnuniyetindeki başarımızın ana kaynağı, başarılı, profesyonel, yenilikçi ekibimizdir. Siz de kariyerinize mücevher sektöründe başlamak /devam etmek istiyorsanız ARİŞ Pırlanta'nın ışıltılı dünyası sizleri bekliyor.

Çalışma Ortamlarımız

ARİŞ Pırlanta olarak İstanbul, Antalya, İzmir, Gaziantep ve Bursa illerinde bulunan mağazalarımızla pırlanta severlere hizmet veriyoruz. Çalışma ortamlarımızda çalışanlarımızın rahat, verimli ve yaratıcı olmalarını sağlayan tasarımları seçtik. Farklı bölgelerdeki merkezimizi birbirine doğrudan bağlayan internet ve telefon sistemleri ile iletişim sorunumuzu ortadan kaldırdık. Ofislerimizde ve mağazalarımızda daha iyi koşulları yakalamak için teknolojiyi yakından takip etmekteyiz.

ARİŞ PIRLANTA'NIN VİZYONU

Hedeflenen pazarlara, yurt içindeki yenilikçi, öncü ve güvenilir marka kimliğini taşıyıp, rekabetçi bir güç elde ederek dünya mücevher sektöründe izlenen ve tercih edilen küresel bir marka olmak.

ARİŞ PIRLANTA'NIN MİSYONU

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmetleri sunan, geniş ürün yelpazesi ve gerçek kalite doğru fiyat vaadi ile toplumun her kesimine hitap eden, köklü geçmişi ve sektöründeki tecrübesiyle sürekli olarak fark ve değer yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunan bir marka olmak.

ARİŞ PIRLANTA'NIN 5X5 DEĞERLERİ
Güvenilir Olmak
Müşteri Odaklı Düşünmek ve Davranmak
Yenilikçi ve Yaratıcı Olmak
Mükemmeli Aramak
Sorumluluk Taşımak

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ
Kaynaklarımızı etkin kullanırız
Sürekli iyileştirme anlayışıyla çalışırız
Etik değerlere sahibiz
Ekip çalışmasına inanırız
İzlenen, takdir edilen, örnek alınan lider bir kuruluşuz


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3100TL olsa da satış müdürü maaşları  11600TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3100TL-8800TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3020TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 2100TL-9100TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 6500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4000 TL dir. Mühendis maaşları 4000TL den başlayıp 14500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3200-12600 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2200 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2150TL ile 9300 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme