ARETE DANIŞMANLIK MAAŞLARI - 2020, maaşları, mülakat, iş ilanları, yorumlar, işe giriş, ne iş yapar

Hot

30 Eylül 2016 Cuma

ARETE DANIŞMANLIK MAAŞLARI

ARETE DANIŞMANLIK MAAŞLARI:
2016-2017 yıllarında enflasyonun %10 olması durumunda NET maaşların aşağıdaki gibi olacağı tahmin edilmektedir:


Rekabetin çok yoğun yaşandığı günümüzde şirketlerin ihtiyacı, düşük maliyetli ve esnek bilgi teknolojileridir. Kullanılan yazılım, rekabet avantajı sağlamalı; düşük maliyetli iş yapma, ortak dil kullanımı, tam entegre ve esnek yapı kazandırmalı; masraf ve riskleri azaltmalıdır.

ARETE, bu vaatlerin gerçekleştirilmesinde deneyim ve uzmanlığını müşterilerine sunar. Müşterilerinin SAP ve SAP dışındaki sistem ve teknolojilerini en yüksek verimle kullanması; yatırımlarından en hızlı sürede geri dönüş sağlaması için gerekli her türlü iş, ürün, süreç, teknoloji ve entegrasyon hizmetlerini sağlamak başlıca faaliyet alanıdır.

Özkaynaklar: ARETE, deneyimli danışman kadrosu ile her büyüklük ve kapsamdaki SAP projesini, uçtan uca sadece kendi kaynakları ile gerçekleştirebilecek danışmanlık ve çözüm şirketidir. Bu güç ve yetkinlik ile ihtiyaçları ne olursa olsun çok farklı sektörlerde, çok farklı yapı ve büyüklükteki işletmelere hizmet sunmaktadır.

Hizmet Stratejisi: ARETE’nin verdiği hizmetlerin merkezinde müşterilerinin ihtiyaçları vardır. Bu strateji çerçevesinde yürütmekte olduğu tüm projelerde ''müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin maksimum düzeyde karşılanması'' ilkesini benimser. Sadece bugünü değerlendirerek değil; yarını da öngörerek geniş bir perspektifte projelerini planlar, yürütür.

Uluslararası Tecrübe: Birçok uluslararası projede yer alan; İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Endonezya, Tayland, Malezya, Singapur, Japonya, Çin, Avustralya, Yeni Zelanda gibi yirmiden fazla ülkede projeler yürüten ARETE’nin hizmetleri dört kıtaya yayılmıştır. ARETE, 2008 yılında Orta Doğu ile başlattığı yurtdışı yatırımlarını artırarak sürdürmektedir.  

Yüksek Müşteri Memnuniyeti: ARETE, müşterilerinin mevcut değerlerini korumayı ve işletme giderlerinin azaltılması, risklerin en aza indirgenmesi gibi yeni değerler yaratmayı amaçlar. Tecrübeli SAP danışmanları, güçlü kurumsal kimliği ve şeffaflığa dayalı iletişim becerisi sayesinde gerçekleştirdiği SAP projelerinde yüksek müşteri memnuniyeti yakalar.

Kurumsal Vatandaşlık Bilinci: ARETE, tüm faaliyetlerinde çevre bilinci yüksek, toplumsal değerlere saygılı ''kurumsal vatandaş'' olarak hareket etmektedir. Çalışanlarından müşterilerine kadar tüm paydaşları için daha fazla değer üretirken sosyal sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getirmeyi amaçlar. ARETE, ortak zekâsını ve çok yönlü olma yeteneğini, rekabet üstünlüğü yaratabilmek ve kaliteli hizmet sunabilmek için kullanmakla kalmaz; içinde yer aldığı topluma da katkı sağlar.
ARETE, SAP'nin Türkiye'de ilk uygulanmaya başlandığı tarihten itibaren bu alanda başarılı projeler gerçekleştirmiş, deneyimli bir danışmanlık ekibi tarafından 2004 yılında kurulmuştur. SAP'nin Gold Partner seviyesindeki iş ortaklarından olan ARETE, Kanal (SAP Channel Partner) ve Servis (SAP Services Partner) yetkinliklerine de sahiptir. Geniş danışman ekibi ile her büyüklük ve kapsamdaki SAP ERP projesini uçtan uca, sadece kendi kaynakları ile gerçekleştirebilir.

Faaliyet alanını Türkiye ile sınırlandırmayan ve tüm dünyada bilinen ve aranılan bir çözüm şirketi olmayı hedefleyen ARETE, bu strateji doğrultusunda farklı coğrafyalarda da yapılanmaktadır. 2008 yılında başlattığı yurtdışı yatırımlarını arttırarak sürdürmekte olan ARETE, SAP MENA'nın ''gümüş seviyedeki ilk iş ortağı'' olmuştur. Önümüzdeki dönemde, bu organizasyonunu gelişen pazar koşulları doğrultusunda yaygınlaştırmak ARETE’nin başlıca hedefleri arasında yer almaktadır.
ARETE'nin İnsan Kaynakları Politikası, şirketin vizyon, misyon, ilke, hedef ve stratejileri doğrultusunda, uzun süreli bir çalışma birlikteliği geliştirebilecek, kişisel özellikleri ve mesleki nitelikleri olan, dinamik, analitik, müşteri odaklı, proaktif, topluma karşı sorumlu ve etik değerlerle hareket eden insan kaynağını ARETE bünyesine katmak ve şirketin insan gücünün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için başarıyı esas alan küresel insan kaynakları uygulamalarını yürütmektir.

Kurulduğu günden beri, tüm ARETE yöneticileri ve danışmanları, her türlü ilişkilerinde ve işlerinde ARETE'nin temel değerlerini; müşteri odaklılık, yaratıcılık, pozitif yaklaşım, tutarlılık, esneklik, takım ruhu, dürüstlük, şeffaflık, sorumluluk ve etik anlayışı gözeterek çalışmaktadır. Şirket hedeflerinin birey hedeflerine ve iyileştirme faaliyetlerine indirgenerek başarının ödüllendirilmesi esas alınmaktadır. ARETE, sürekli artan bir verimlilikle yönetilmesini destekleyen organizasyon yapısıyla, kişisel becerileri arttıran, profesyonelliği geliştiren, fırsat eşitliği yaratan bir çalışma ortamı sunmaktadır.

ARETE, organizasyonel gelişimini sürekli kılabilmek için, bilgili, deneyimli ve alanında uzman olan çalışanlarının gelişimini desteklemekte; bu özelliklere sahip yeni kişileri şirket bünyesine kazandırmayı tercih etmektedir. 

ARETE, ortak zekasını ve çok yönlü olma yeteneğini, hızla değişen küresel ve yerel iş ortamlarında, rekabet üstünlüğü yaratabilmek ve kaliteli hizmet sunabilmek için kullanmaktadır.

ARETE İnsan Kaynakları Birimi’nin amacı, hızla gelişen ERP sektöründe çalışanlarına gösterdiği yaklaşım ve sunduğu imkanlarla ARETE'nin ''Tercih Edilen İşveren'' konumunu sürekli kılmaktır.


Satış maaşları yeni çalışanlar için 3600TL olsa da satış müdürü maaşları  13800TL seviyelerine kadar çıkmaktadır. Pazarlama maaşları 3600TL-8500TL, insan kaynakları maaşları 3600TL-9600TL, finans maaşları ve muhasebe maaşları 3900TL-10600TL, tedarik zinciri maaşları ve ithalat ihracat maaşları 3000TL-9700TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir. Stajyer maaşları ise 1000TL dir. Mağaza müdürü maaşı 8500TL iken, mağaza müdür yardımcısı maaşı 4800 TL dir. Mühendis maaşları 4800TL den başlayıp 15500TL ye kadar çıkmaktadır. Teknisyen maaşları ise 3100-12800 TL aralığındadır. Çağrı merkezi maaşları ise 2500 ile 8200 TL arasındadır. Denetçi maaşlarının 2250TL ile 9000 TL aralığında olduğu tahmin edilmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme